Denní svícelí - TUNEL nakódování

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
shimmy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 376
Registrován: 30.09.2010 08:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od shimmy »

to bys tam asi musel dát podle mě kódování z vrtulníku, aby to fungovalo tímto stylem :D ale bylo by to krutý :D
:arrow: 'my waggon' fueled with bp Ultimate & sounded by DYNAUDIO

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od Coster »

nikdo me pleskat nebude..:D asi by ses mel troska uklidnit ne ? Serte na den nebo noc..jde udelat aby za deste svitili mlhovky a nebo ne ? ja bych si to dovedl predstavit ze by to nejak pracovalo s tim destovim senzorem...?? hmm?

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od uncompromised »

Coster: dokud někoho nenasereš, tak tě nikdo pleskat nebude, což asi s těm majáčkama dlouho pravda nebude :) Jinak jsem úplně klidný, nad lidskou blbostí se vztekat nemá cenu :)

Kup si kabel, hledej na netu a zkoušej, žádná věda v tom není...

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od Coster »

no :D az me nekdo propleska kuli tomu ze svitim mlhovkama tak ho nejdriv dokopu ja a pak na nej zavolam policajty za napadeni..to v prvni rade!
potom nwm co sem tahas moje majaky!! Od te doby co je tam mam jsem je pouzil jen 2x a to jenom v prvni den kdy sem to tam mel abych to zkusil..od te doby to zapinam jen na tunning srazech nebo kdyz stojime nekde s klukama na parkovisti!!

A potom jsem ti chtel podekovat ze na Forum o VW v sekci o passatu 3c a v debate o kodovani svetel je tvoje doporuceni kup si kabel a udelej si to sam! V tom pripade absolutne netusim k cemu toto forum je kdyz jsou tu lidi jako ty! Nezlob se na me ja sem mel dotaz a ocekaval jsem odpoved "Ano jde to" "ne nejde to" "nikdo to nezkousel" ..ale ne kup si kabel..

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od uncompromised »

Coster: tady na foru to nikdo nezkousel, staci? mám to cely precteny :) a moje rada zni: kup si kabel, Cina ti staci, stoji par korun a uc se, treba prijdes na neco, co tady na tomto foru neni ;)

jestli ve vsem co napisu, cekas nejakou svinarnu na tebe, tak to tvuj problem ;) napis adminovi at mi da ban :D

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od Coster »

hnupe :D :D

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od uncompromised »

Coster píše:hnupe :D :D
vim kolik ti je, nemusis to davat porad najevo :D

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od Coster »

ja se za to nestydim ! je mi 19 a chovam se na to..nemusim ze sebe delat 40catnika jen aby si byl spokojen :-)
a to hnupe sem ti napsal na to s tim banem..nevidim duvod proc bych mel kvuli tomu ze mame na neco rozdilnej nazor psat adminovi kvuli banu :D

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od tornado1 »

to nejde.. já mám nastaveno: denní svícení přes xenony,mám vypínač v poloze auto ale mám vypnuto dálniční svícení - tzn. že se mi nad 130 nezapínají světla - budíky a mám vypnutno svícení při dešti - nezapínají se mi budíky.. tzn. suma sumarum - denní svícení xenony a při poloze auto se mi zapnou budíky pouze když je šero nebo tma.. to je dle mého uplný ideál.. na co dálniční svícení když už je denní svícení - na h***o.... zbytečně se navigace přepíná do nočního režimu!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od Coster »

no me o to nejde..ja chci jenom aby se mi pri desti sami rozsvitili xenony a predni mlhy!! xenony se rozsvitej ale ne mlhy:( to by fkt neslo ? :(

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od tornado1 »

nejde..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od Coster »

blby auto :D ale kdyz to rikas ty tak tomu budu verit..:( ale je to skoda me by to vyhovovalo :(

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od maweric »

tornado1 píše:to nejde.. já mám nastaveno: denní svícení přes xenony,mám vypínač v poloze auto ale mám vypnuto dálniční svícení - tzn. že se mi nad 130 nezapínají světla - budíky a mám vypnutno svícení při dešti - nezapínají se mi budíky.. tzn. suma sumarum - denní svícení xenony a při poloze auto se mi zapnou budíky pouze když je šero nebo tma.. to je dle mého uplný ideál.. na co dálniční svícení když už je denní svícení - na h***o.... zbytečně se navigace přepíná do nočního režimu!
můžu se zeptat kde se to nastavuje? to dálniční bych chtěl taky vypnout a zapnout svícení při dešti :D

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od tornado1 »

to se nenastavuje, to se koduje.. svícení při dešti máš zapnuté z výroby...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Denní svícelí - TUNEL nakódování

Příspěvek od maweric »

prijde mi ze ne, pac je to cca dva dny co prselo a nesvitilo mi to, mam teda nastaveny denni sviceni amerika, jestli to nema souvislost

navic to dalnicni mam nejspis zapnute, ale rozsvitilo se mi to zatim jen prez 150km/h je to mozne?

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“