Passat 3C - dení svícení DLR - schema

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Panzerwerver
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 05.04.2010 20:46

Passat 3C - dení svícení DLR - schema

Příspěvek od Panzerwerver »

Zdravím, má někdo schema jak se zapojuji ledky na denní svícení. Koupil jsem sadu a pochopitelně nevím rady a hlavně nechce se mi do vozu zbytečně vrtat a zkoušet, určitě to spousta lidi řešilo taky.

Děkuji

PS: Vlastně jak je to správně DRL nebo DLR?
VW Passat Variant 2.0 TDI 103kW DSG Highline, xenon, solární panel, nezávislé topení, ACC, GPS+DVB-T, no prostě paráda :)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C - dení svícení DLR - schema

Příspěvek od TNT »

Spis bych sem nejdriv hodil foto, nebo link odkud jsi to kupoval. Mel by tam byt podle me navod.

Spravne je to DRL : Daytime Running Light

Panzerwerver
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 05.04.2010 20:46

Re: Passat 3C - dení svícení DLR - schema

Příspěvek od Panzerwerver »

Koupil jsem je v Německu. O ten návod nejde, ten je všeobecný, všechny ledky to majis tejné máš jeden drát -, jeden + od zapalování a jeden který signalizuje zapnuti světel. Jde mi o tom, kám je mám zapojit aby všechno šlapalo. Pochopitelně v připadě že bych nesehnal návod od Vás uživatelů tak bych postupoval standardně, multimetem bych zkoušel kabely které vedou ke světlům ale toho si právě chci ušetřit aby mi někdo poradil kam je mám zapojit rovnou....
VW Passat Variant 2.0 TDI 103kW DSG Highline, xenon, solární panel, nezávislé topení, ACC, GPS+DVB-T, no prostě paráda :)

Panzerwerver
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 05.04.2010 20:46

Re: Passat 3C - dení svícení DLR - schema

Příspěvek od Panzerwerver »

Takže já bych jenom chtěl doplnit jak jsem to nakonec vyřešil. Na LEDkach mám tři dráty - Ground, Ignition a Light. Všechny tři jsem zapojil do konektoru světla, požil jsem světlo na straně řidiče, je tam víc místa. Konektor jsem sundal a proměřil a našel jsem oba dva produ které sjem potřeboval, Ground sjem nakonec taky zapojil do oneho konektoru. Takže takový šedý konektor to je Ignition, pokud je klič v druhé poloze tka tam mám 12V. Černý drát s červeným průhem to je Ground. Žlutým drátem je napojená vybojka, takže pokud světla On tak tam máme 12V (14V). Hele možna jsem je teď popletl, dělal jsem to ráno a teď už nepamatuji který dráž co znamenal ale urřitě jsou to ti tři, chce to jen odpojit konektor vše proměřít.

Good luck
VW Passat Variant 2.0 TDI 103kW DSG Highline, xenon, solární panel, nezávislé topení, ACC, GPS+DVB-T, no prostě paráda :)

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“