denní svícení na 3C

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
starouš
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 29.09.2010 15:48

denní svícení na 3C

Příspěvek od starouš »

Zdravím všechny, vzhleem k tomu, že už jsem poněkud starší ročník a před chvílí jsem neuměl dávat věci do Oblíbených položek, tak si nemohu vzpomět, kde jsem četl o denním svícení na 3C tak, že se rozsvěcovaly žárovky dálkových světel samozřejmě s nižším napětím. Taky by to mohlo být určité řešení. Je fakt, že za 5 let co mám pašika a téměř po celou dobu svítím hlavními světly(H7) při každodenním provozu, tak se mi asi již docela vysvítily čočky, bo intenzita světla už není taková jako dříve, i když žárovky jsem již několikrát měnil a používám pouze standard Osram (nebo mě už slábne zrak?)
Nevíte někdo o použití tohoto typu denního svícení?
Takže Ježíšek se pochlapil a naježil mi tyto světla: Přední světla Angel Eyes VW Passat 3C 05+ motor chrom
Kód zboží: 210778
Značka: Volkswagen
Model: Passat,
Běžná cena:: 5 190,-- Kč
Naše cena: 3 920,-- Kč
Popis:
Přední světla se svítícími kroužky "angel eyes". Luxusní vzhled. Kvalitní světla od renomovaných výrobců.
Cena za sadu levé + pravé.
Už jsou i namontované a je to skutečně o poznání lepší. Neřeší to však to denní svícení. To ještě musím rychle dořešit.
Naposledy upravil(a) starouš dne 28.12.2011 10:13, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: denní svícení na 3C

Příspěvek od lanasxxx »

Zdravim,omlouvam se,ze odepisu mimo tema.To je presne ten duvod proc nejsem zastance sviceni pres den.Je jasny,ze za zhorseni viditelnosti je jasny,ze svitim.Ale treba v lete nechavam na rozviceni svetel cidlo na svetlo co maj 3C. A zadnou pokutu jsem nikdy neplatil....Je hovadina svitit za sluneho pocasi!

Jinak pokud mas vysvicene cocky tak bych asi doporucil jejich vymenu.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: denní svícení na 3C

Příspěvek od uncompromised »

svícení přes den má něco do sebe, ale hodně málo. Ale jezdit teď bez světel, kdy je na to každý zvyknutý, to je zralý na to aby tě někdo přehlídl a nedal ti přednost. To už bych radši volil LEDky, i když vybrat takové co trochu svítí je problém. Co se týče čoček, tak bych asi hledal nové světla, dá se narazit i na levné kousky.

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: denní svícení na 3C

Příspěvek od saax »

mrkni sem
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 6#p2705626" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“