Hid xenon a Policajti :)

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

markussius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 11.12.2011 21:22

Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od markussius »

Tedka mě stopli cajti a dali mi 500kč za neoriginální xenony nechápu jak to poznali díval se na zapínaní světel na to kolečko a ze předu auta a ve tmě a pak sem si je vyslechl... Tedka nevím jak to zamaskovat pro příští možnou kontrolu aby to nepoznali ...Sundávat to nebudu ...
Passat 3C 2.0 FSI

Uživatelský avatar
Dusheck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 26.11.2008 15:22
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od Dusheck »

Ze predu zjistovali asi ostriky a cocky. A u zapinani svetel asi vysledovali, ze tam mas kolecko pro naklapeni svetel, coz u origo xenon svetel neni. Pokud se nepletu, kdyztak me opravte :) Ale docela cumim, ze po tom sli az takhle. Taky se chystam na xenony, ale pokut se bojim :)
VW GOLF IV VARIANT 1,9 TDi ASV, VW GOLF MKII 1,6 PN
ex: VW GOLF III VARIANT 1,6 Yachting Henri Lloyd

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od Danny »

Taky jsem mel HID v cockach,ale jednoho krasneho dne jsem si vyslech:dobry den pane ridici,silnicni kontrola:-D a bylo to za tisic:-( Tvaril se jako milius,ze mi mohl dat az 3tis (1tis za automaticke naklapeni,tis za optickou vlozku homologovanou pouze na halogen a tisic za odstrikovace) A kdyz jsem ho poprosil jestli bych si to mohl sundat a nic neplatit,tak se tak nasral ze mi prolezl komplet auto (nesvitila mi zadni mlhovka a nevim proc,funguje.A pry mam sumdavaci tazne,ale o tom nevim nikdy jsem ho nesundaval a nemel jsem prisroubovanou baterku....Mno proste hnup.Tak jsem si koupil nejlepsi zarovky od Bosch a nesviti to ani z pulky jak HID:-(

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od uncompromised »

Danny: správně by tě s HIDkama neměl ani pustit, protože je vozidlo v nevyhovujícím stavu pro provoz, ale pokud závadu opravíš na místě můžeš jet dál.

Pokud mě chce policajt dostat na nějakou kravinu a chová se arogantně, vyžádám si jeho služební číslo, protože na to mám nárok. Může dostat strach, že si na něj budeš stěžovat a může povolit. Ale to jsem udělal jenom jednou a kousek od baráku, kdyby mě přecejenom odstavil, abych to neměl pěšky daleko :D

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od lanasxxx »

Lidem co si chteji brat moje sl. cislo na rovinu rikam.Ted si vas vyfotim a kdyz bych vas potkal v hospode tak se teste!At si ma pak eventualne na co stezovat!Ale vse je o lidech,taky mam v cocka HIDKY.

markussius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 11.12.2011 21:22

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od markussius »

Aha podle čočky nevím jak to poznali to je přece uplně stejné jak u originálu jedině ta regulace sklonu u světel ... Tak to nevím jak to upravit abych měl potom už pokoj :(
Passat 3C 2.0 FSI

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od lanasxxx »

Pokud mas origo xenony tak u vypinace svetel nemas manualni nastavovani svetla.A origo xenon musi mit ostrik svetel.

richard-pard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 14.09.2010 22:33

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od richard-pard »

Aaaa, lanas je policista... :-D
Nic proti, mohl bys sem dávat svoje poznatky, např. jak jsou policisté školeni ohledně homologací a tak... :-D
Třeba mě zajímá, když mám nakódované mlhovky na denní svícení, jak vědí, že to tak nemá být, když škodovka to tak má. Vím, že škodovka má dvoje žárovky, ale to za jízdy nepozná...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od uncompromised »

lanasxxx píše:Lidem co si chteji brat moje sl. cislo na rovinu rikam.Ted si vas vyfotim a kdyz bych vas potkal v hospode tak se teste!At si ma pak eventualne na co stezovat!Ale vse je o lidech,taky mam v cocka HIDKY.

to máš dobrý, tohle někdo napíše do stížnosti a až upadne na shodech máš na průser zaděláno ;)

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od lanasxxx »

Uncom... Jeste se mi to nestalo...A kdyz neni pruser tak je nuda:-D

markussius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 11.12.2011 21:22

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od markussius »

Nemůžu sehnat schema zapojení ovládání servomotorku na obyč světlech Má někdo ? Udělám si nějakej tišták, kterej udělá že se při nastartování pohne čočka dolu a zpátky ..A policie mi může .......... :))
Passat 3C 2.0 FSI

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od lanasxxx »

Markus...asi jsi sikula,ale proc?Myslim,ze za cca. 1tis koupis na ty svetla automaticky naklon...asi bych to resil tak;-)

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od Danny »

lanasxxx píše:Markus...asi jsi sikula,ale proc?Myslim,ze za cca. 1tis koupis na ty svetla automaticky naklon...asi bych to resil tak;-)
Jde vidět že jsi to nikdy nedělal:D Pokud to chceš origo ,tak se nedostaneš pod 4 tis a to za starší díly...Taky bych si to udělal,ale autičko si vyžaduje zatím důležitější investice :-( ...A stejně je to zbytečne..Aby to bylo oficialni,tak by tam musely být origo HELLa lampy na D4S a žádne HIDky,odstřik je asi nejmenší problém ,ale věci na to taky vyjdou tak na 3 tis.Ale ten náklon je složity..Psal to tady jeden klubák a vyšlo to opravdu draho..Tak se tady kolegovi ani nedivím že chce dělat krabičku co to dělá jen na oko,ale bojim se,že mu to dlouho nevydží motorky..Páč já jsem na svém musel měnit oba a na xenonovém světle origo jsou ty motorečky větší a vypadají aji odolněji. :(

gambac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.10.2009 10:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od gambac »

Taky mam Hidky uz leta na nekolika autech a vzdycky v pohode, mam neuveritelnou kliku na benga to co mě prošlo...ale o tom to neni, tedka jsem sikoupil novou HID sadu ta stara mela nasviceno skorem 100 tis,ale ty novy svitej uplne na h***o...:( nemate nekdo tip na nejakej dobrej a odne svitivej HID?

Uživatelský avatar
Danny
Pilot
Pilot
Příspěvky: 773
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravskoslezský

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od Danny »

Je pravda že je to někdy potíž.Všechno dělají žloutci a něco se jim povede a něco nee...Já jsem měl na svých nasvíceno 70tis a v pohodě,než jsem je musel sundat.Ale kamaradi na tom byli huř..Jeden nedojel ani 4 km a tma a ta vybojka zčernala..A jiny jezdil asi jen měsíc...

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“