Hid xenon a Policajti :)

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od ricom »

3x hurá :laugh:

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od pepa 67 »

snad i 8x hurááá :laugh: :laugh: :laugh:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
nickovw08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.08.2014 23:14
Bydliště: SK-blizko MY

Příspěvek od nickovw08 »

Slabá osobnosť aby vydržal ten nátlak

Walkeer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 19.03.2012 23:55

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od Walkeer »

otazka za 10 bodu: proc maji vsechna osobni auta zadni >>pruhledne<< sklo?
a) aby to dobre vypadalo
b) protoze to je levnejsi nez plech
c) protoze to zvysuje bezpecnost

poznamka pro pozorne ctenare:
nikde jsem nenapsal, ze auto bez zadniho skla je desne nebezpecne. Rekl jsem, ze zakrytim zadniho skla se zhorsuje bezpecnost. Je tu nekdo, kdo s timto nesouhlasi?

To, ze jezdite roky bez zadniho skla bez nehody neznamena, ze to nezhorsuje bezpecnost.

Prosil bych vecnou debatu bez urazek a podobych invektiv, pokud toho jste schopni (nekteri zrejme ne), dekuji :)
Naposledy upravil(a) Walkeer dne 04.01.2015 15:15, celkem upraveno 1 x.
Passat 3C Variant 1.9TDi Bluemotion Mocca

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od skacel99 »

Třeba já. Občas se hodí,to nepopírám,ale jinak ho k životu nutně nepotřebuju. A jestli to do mě na dálnici někdo načudí zezadu opravdu neovlivním zadním oknem. To je spíš o předvídání a dodržování bezpěčnejch odstupů mezi vozidly.
A když už jsme u těch oken u osobních aut,tak je spousta aut,kde díky konstrukci to okno vůbec nesplňuje svoji funkci a je přes ně vidět úplný ho.no :wink: A pak je tam spíš kvůli tomu,aby to dobře vypadalo :D A nejsou to jenom supersporty :wink:

Napiš sem několik ROZUMNEJCH příkladů,jak zvyšuje zadní okno bezpečnost provozu.
Naposledy upravil(a) skacel99 dne 04.01.2015 15:18, celkem upraveno 1 x.

Walkeer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 19.03.2012 23:55

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od Walkeer »

skacel99 píše:Třeba já. Občas se hodí,to nepopírám,ale jinak ho k životu nutně nepotřebuju. A jestli to do mě na dálnici někdo načudí zezadu opravdu neovlivním zadním oknem. To je spíš o předvídání a dodržování bezpěčnejch odstupů mezi vozidly.
dobre, podle tebe je tedy jizda v aute bez zadniho skla stejne bezpecna jako s nim. Jaka je tedy odpoved na otazku za 10 bodu viz vyse?

Jak jsem napsal v mem puvodnim prispevku, me opravdu zajima, proc si to na auto dobrovolne lepite, protoze ja to proste nedokazu pochopit. Diky za vase reakce :)
Passat 3C Variant 1.9TDi Bluemotion Mocca

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od skacel99 »

Podle mě prosvětlení prostoru a větší přehled okolo vozidla.To ale stále nevysvětluje tvoji bezpečnost. Když člověk není lama a umí couvat podle zrcáte,pak je tam kromě prosvětlení prostoru k ničemu.

Alespoň to bylo k něčemu dobrý tahle diskuze.Ty jsi nás s fóliema pochopil,my tebe ne.

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od pepa 67 »

Walkeer píše:otazka za 10 bodu: proc maji vsechna osobni auta zadni >>pruhledne<< sklo?
a) aby to dobre vypadalo
b) protoze to je levnejsi nez plech
c) protoze to zvysuje bezpecnost

poznamka pro pozorne ctenare:
nikde jsem nenapsal, ze auto bez zadniho skla je desne nebezpecne. Rekl jsem, ze zakrytim zadniho skla se zhorsuje bezpecnost. Je tu nekdo, kdo s timto nesouhlasi?

To, ze jezdite roky bez zadniho skla bez nehody neznamena, ze to nezhorsuje bezpecnost.

Prosil bych vecnou debatu bez urazek a podobych invektiv, pokud toho jste schopni (nekteri zrejme ne), dekuji :)
Běž do telky tam si založ nějakou kvízovou debatu o ničem,třeba se tam najdeš a neřeš věci které jsou nad rámec tvého chápání :old: mužeš řešit proč někdo nosí kratasy a někdo tepláky atd.přijdeš mi naprosto a silně v mimoze :smoke: jěště jsem se nesetkal stakovým řešitelem bože.
Naposledy upravil(a) pepa 67 dne 04.01.2015 16:10, celkem upraveno 1 x.
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od skacel99 »

Patřilo by z toho udělat reportáž na televizi Hovna (Nova) o tom,jak bezohlední řidiči s fóliemi na oknech vědomě ohrožují životy všech ostatních účastníků provozu :laugh:
Mě třeba dneska málem čelně trefilo nějaký vemeno se sypačem,co letěl jako prase a skoro nedobrzdil.Asi za to může kabina MaTeSa,že nemá zadní okno :D

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od pepa 67 »

Ano televize Hovna by ho tam brala :good: bude lepší ho už ignorovat :wink: ale to sem si říkal už minule ale ted mě opět dojal :laugh: tak určitě chudák v matesu kdyby měl ten výhled dozadu tak o něm ani nevíš :good: kurna taky sem stím kdysi jezdil :smoke: ojoj to bylo něco :D
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od ppfox »

no a to si vemte ještě navíc, že většina z nás má ještě stupidně samozatmavujícíse zpětné zrcátko a ty největší machýrci a ignoranti (vč.mě :D ) i levé vnější...o těch kteří to dotáhli i na zatmavující pravé se raději ani nebudu zmiňovat :mrgreen:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
robinnemecek5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 02.06.2011 21:45

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od robinnemecek5 »

a já na zadnim skle mam folii a ještě roletku :laugh:
Volkswagen Passat B8, 2.0 TDI 140kw, Highline

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od skacel99 »

Mám fólii na oknech,síť na zadních sedačkách kvůli psovi,zadní okno špinavý a stmívací vnitřní zrcátko. Takže nic není vidět,ani kdybych chtěl. Asi bych byl mezi těma,kterých se reportéři na konci dementně ptají "Pane,víte čeho jste se dopustil?" :D

Uživatelský avatar
nickovw08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 27.08.2014 23:14
Bydliště: SK-blizko MY

Příspěvek od nickovw08 »

Tak to si sem nemal ani písať pretože podľa istého člena (walkeer) už len fólia na zadnom okne je nebezpečná a nie ešte rolety, sieťky a špinavé okno mali by ti zobrať technicak aby si nikoho neohrozoval:-h :-h :-h

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Hid xenon a Policajti :)

Příspěvek od ricom »

já mám dokonce občas špinavé i přední boční zafoliované okna + zpětná zrcátka.. možná by mě měli hned vodprásknout na tý silnici podle kolegy.. :rofl: :rofl:

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“