Denní svícení DECTANE,homolgace

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

regjurm
Člen klubu
Příspěvky: 47
Registrován: 13.02.2011 09:41
Bydliště: Moravskoslezký kraj

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od regjurm »

Zdarec,
nevěš hlavu,to s tou propojkou nemusí být konečná...Ta propojka tam je jen proto,že k jednomu drátu v té propojce je přisplajzlý další drát(ta odbočka)Je to na drátu co napájí parkovačky.Když se na něm objeví napětí tak DRL zhasne.Pokud je ta řídící jednotka na xenony stejná s tou na halogeny tak by stačilo z té propojky oddělat tu odbočku a připájet ji na správný drát (zítra se podívám,pokud budeš chtít,který to je) na konektor od světlometu a mělo by to fungovat.
Kde si to kupovala,nebylo to náhodou Tuningstyle??
VW PASSAT VARIANT,COMFORT LINE, BUSINESS 01/2008 BKP

Veverka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.05.2013 21:08
Bydliště: Plzeň

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od Veverka »

Přidám upozornění pro ty, kteří si tahle světla budou chtít koupit. Už jsem tu psala, že mi nesedí konektory, nakonec jsme se dopracovali k tomu, že jsem poslali VIN mého auta výrobci světel a zrovna mám typ, který má halogeny, ale konektory jako mají xenony. A není to žádné auto ze začátku nebo konce výroby, mám rok 2007. Takže teď čekáme, až do eshopu dorazí balík pro xenony, pak by mi měli vyměnit propojku ke světlům a snad to konečně bude OK.
Konektory denního svícení určené pro halogeny mají 10 velkých kontaktů, já mám v autě konektory se 14 kontakty, uprostřed 6 velkých, po stranách čtveřice menších. Takže si před objednáním zkontrolujte, jaké konektory v autě máte.
Zkusím přidat fotky, vypadají hrozně, ale z toho, co jsem zkoušela nafotit, je na nich nejlépe vidět počet a velikost kontaktů.
Přílohy
Tohle mám v autě (to je prý konektor pro xenony)
Tohle mám v autě (to je prý konektor pro xenony)
Takhle vypadá propojka pro halogeny
Takhle vypadá propojka pro halogeny

lawyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 08.01.2012 22:40

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od lawyer »

paaako píše:Tak jsem koupil a namontoval denní svícení Dectane.Montáž cca 30 min ,zvládne každý sám,pouze pozor při výběru zda je sada pro xenon či nikoli.
Podle mě vypadá a svítí dobře.
Nákup třeba zde:
http://www.tuningstyle.cz/led-denni-sve ... 05-11.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A dá se sehnat varianta s xenonama?
VW Passat 3C variant 2.0 FSI Turbo BWA 147 KW highline 2006

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od ppfox »

lawyer : v tom dokazu je varianta na xenony 8O
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od Prochy01 »

Tak praktická zkušenost s DRL od Dectane - cenovka pri koupi necelých 4,5K a po roce a peti měsících KO. Prave světlo přestalo svítit, mzouraji tam jen dve diody na 10%. Budu ted resit reklamaci, tak uvidim...
Přílohy
image.jpg
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od ricom »

a vsadím se, že s reklamací neuspěješ bohužel, protože na světla, žárovky atd se nezvtahuje klasická 2letá záruka.. :sorry: smutné za ty prachy..

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od Prochy01 »

Doplňuji aktualni stav :-) :

o vikendu jsem svetla vymontovaval a zjistil jsem, ze u svetla, ktere přestalo svítit byl hustokrute zaoxidovany konektor. Po vyčištění a nastrikani cajkem na kontakty světlo opet pekne sviti :-) konektory co jsou origo se sice tváři jako vodeodolne, opak ale bude pravdou. Takze, pokud by se nekdo rozhodl pořídit tyhle svetla, doporučoval bych rovnou poresit/předělat konektory světel :-)

Takze, doufam, ze po předělání konektoru uz to bude svítit bezproblémově ;-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Denní svícení DECTANE,homolgace

Příspěvek od Prochy01 »

ricom píše:a vsadím se, že s reklamací neuspěješ bohužel, protože na světla, žárovky atd se nezvtahuje klasická 2letá záruka.. :sorry: smutné za ty prachy..
Jo a co se tyce reklamace dnes mi prisel email, ze mam poslat svetla prodejci a ten ze bude uplatňovat u výrobce... Tak tezko rict, co by z toho vylezlo... Jestli by s tim byly problémy, nebo by se Dectane zachoval jako grand :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“