zapojení LED denního svícení FABIA RS

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

zapojení LED denního svícení FABIA RS

Příspěvek od tomasgti »

čaute, pořídil jsem LED z fabie RS II. Musím přehodit vnitřky z origo mlhovek a koupit patici, vše vím. Jde mi o to jak je složité zapojení. Mohl by někdo prosím pomoct? Já to dělat nebudu, ale kdyby někdo napsal pár vět co by můj šikovný mechanik pochopil byl bych vděčný :)
Pirelli edition

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: zapojení LED denního svícení FABIA RS

Příspěvek od ricom »

zkus uživatele Kimik jestli ti bude chtít poradit.. ale bylo tam nějaké kodování
tomasgti píše:čaute, pořídil jsem LED z fabie RS II. Musím přehodit vnitřky z origo mlhovek a koupit patici, vše vím. Jde mi o to jak je složité zapojení. Mohl by někdo prosím pomoct? Já to dělat nebudu, ale kdyby někdo napsal pár vět co by můj šikovný mechanik pochopil byl bych vděčný :)

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení LED denního svícení FABIA RS

Příspěvek od teekey »

TOHLE by nestacilo? :drinks:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: zapojení LED denního svícení FABIA RS

Příspěvek od tomasgti »

Prave ze z toho jsem to moc nepobral...nejprve ze ma byt zapojeno tak pote jinak:-D zajima me at to zapojim jakkoliv bude mi svitit kontrolka zarovky kdyz mam hlidani zarovek a na tech svetlech je psano 7,5w :-D ?? Nekdo pise ze ano jiny ne..dikes:-)
Pirelli edition

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: zapojení LED denního svícení FABIA RS

Příspěvek od Qido »

Pošli mi do SZ email. Pošlu Ti komplet manuál v němčině. I neněmčinář tam najde dost informací. Není to tak úplně jednoduché. Správná jednotka atd. atd.

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“