Xenon sada pre Passat 3C

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
nevsedny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.10.2007 18:54

Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od nevsedny »

zdravim. mam Passat 3C do ktoreho som uvazoval montovat bud original bixenon svetlomety alebo dalsia alternativa boli xenon sady. snazil som sa zistit aka sada by mi pasovala a ci je montaz bezproblemova. tipek ma hned zacal "okuzlovat" bixenon sadou, ale vraj na 3C to este nemontovali. samozrejme, ze mi to nepridalo a stiahol som zaujem. pokusal som potom oslovit firmu, ktora sa tomu profesionalne venuje, no aj tam sa mi podarilo natrafit na cloveka, ktory povedal, ze to este nemontovali do 3C, ale vie o nejakom probleme pri elektronike, ktory moze vzniknut.

je to trosku laicky opisane, ale verim, ze sa tu najde niekto z vas, kto s tym ma aku-taku skusenost a prida svoj nazor.

dakujem!
VW Passat 2.0 TDI 103 kW

Uživatelský avatar
apache
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od apache »

asi to bude stejný jako OII ,problém tam je v jednotce ,ale umí to dneska už uzpůsobit ten ,kdo to dělá,napiš xenonmanovi,tušim,že to umí,de o to,že xenon má menší odběr a jednotka teda vyhlásí že ti to nesvítí,nebo tak něco

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Barthez »

kdyz budes mit original, tak to jde prez diaga prizpusobit a vse facha a funguje. Kdyz budes mit dodelavane, tak se to resi prez odpor kterej si dopocitas ke spotrebe puvodni zarovky. Mam dojem, ze by mel jit prehodit na diagu i neoriginalni xenon. Zadava se tam tusim jinej kod ( 12ti nebo 16ti mistnej ). Kod nese info o naklapeni nebo normalnich a spoustu jinejch informaci po CAN busu..., to ale nemam vyzkousene.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od šimek »

Barthez píše:kdyz budes mit original, tak to jde prez diaga prizpusobit a vse facha a funguje. Kdyz budes mit dodelavane, tak se to resi prez odpor kterej si dopocitas ke spotrebe puvodni zarovky. Mam dojem, ze by mel jit prehodit na diagu i neoriginalni xenon. Zadava se tam tusim jinej kod ( 12ti nebo 16ti mistnej ). Kod nese info o naklapeni nebo normalnich a spoustu jinejch informaci po CAN busu..., to ale nemam vyzkousene.
Jednotce stačí říct, že se právě používá xenon a podle toho bude hlídat i odběr, takže to už nebude hlásit chybu a vypínat světla.

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Barthez »

šimek píše:
Barthez píše:kdyz budes mit original, tak to jde prez diaga prizpusobit a vse facha a funguje. Kdyz budes mit dodelavane, tak se to resi prez odpor kterej si dopocitas ke spotrebe puvodni zarovky. Mam dojem, ze by mel jit prehodit na diagu i neoriginalni xenon. Zadava se tam tusim jinej kod ( 12ti nebo 16ti mistnej ). Kod nese info o naklapeni nebo normalnich a spoustu jinejch informaci po CAN busu..., to ale nemam vyzkousene.
Jednotce stačí říct, že se právě používá xenon a podle toho bude hlídat i odběr, takže to už nebude hlásit chybu a vypínat světla.
To mas sice pravdu, ale odber si bude hlidat furt, ale jine hodnoty. Kdyz mas neorigo xenon, tak ty maj "prej" tu spotrebu pred a po jinak ( trafa a VNka ). Proto rikam, ze to nemam vyzkousene.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
nevsedny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.10.2007 18:54

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od nevsedny »

Diky moc! Som teda v obraze...
VW Passat 2.0 TDI 103 kW

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Nevěřím, že by se do 3C nechaly dodělat origo bixenony, když začínám vidět do techniky a problematiky nových VW, tak budeš rád za dodělanou HID sadu
Na tomhle autě je problém i dodělat mlhovky 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Barthez »

Mára_VR6 píše:Nevěřím, že by se do 3C nechaly dodělat origo bixenony, když začínám vidět do techniky a problematiky nových VW, tak budeš rád za dodělanou HID sadu
Na tomhle autě je problém i dodělat mlhovky 8O
Jde to . Hodis orig svetlo se vsim vsudy a zacvaknes konektory. Pak jen aktivujes ve vagu prez ten kod. Delal jsem to. :-). U sveho je chci taky. Blbe je ze opravdu nedodelas s naklapenim, ale jde ve vagu taky nastavit......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Mára_VR6 »

Barthez píše:
Mára_VR6 píše:Nevěřím, že by se do 3C nechaly dodělat origo bixenony, když začínám vidět do techniky a problematiky nových VW, tak budeš rád za dodělanou HID sadu
Na tomhle autě je problém i dodělat mlhovky 8O
Jde to . Hodis orig svetlo se vsim vsudy a zacvaknes konektory. Pak jen aktivujes ve vagu prez ten kod. Delal jsem to. :-). U sveho je chci taky. Blbe je ze opravdu nedodelas s naklapenim, ale jde ve vagu taky nastavit......
jj, to jsem myslel, aby se naklápěly, natáčely a přisvěcovaly. Mám je a když vidím kolik do nich jde drátů a že každý světlo má svou řídící jednotku :? No potěš pr×el tohle dodělávat 8O
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Barthez »

Mára_VR6 píše:
Barthez píše: Jde to . Hodis orig svetlo se vsim vsudy a zacvaknes konektory. Pak jen aktivujes ve vagu prez ten kod. Delal jsem to. :-). U sveho je chci taky. Blbe je ze opravdu nedodelas s naklapenim, ale jde ve vagu taky nastavit......
jj, to jsem myslel, aby se naklápěly, natáčely a přisvěcovaly. Mám je a když vidím kolik do nich jde drátů a že každý světlo má svou řídící jednotku :? No potěš pr×el tohle dodělávat 8O
jj to mas recht. Na naklapeni je lepsi se vysrat..... Nebo aspon muj nazor. Je to fakt takovejch pipcovin, ze............. Delal jsem si tenkrat taky nadeje, ze to tam dohazim, ale pak prispa tvrda realita.......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Darkeye
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 01.07.2008 16:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Darkeye »

no kdyz budete vedet o nekom z phy kdo to umi nakodovat na HID sadu tak budu vdecen :wink:

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od koldavideo »

Tak sem hoď současné kódování a není co řešit ne? Třeba v mém případě změním kódování centrální elektriky Adresa 09: Centrální elektrika Řídící jednotka: 3C1 955 119
Staré kódování: E1888F0700041A00000A00000F00000000095D435C
Nové kódování: E3888F0700041A00000A00000F00000000095D435C

pan Paskal mě když tak opraví že jo? :wink:
Přílohy
kodovani xenony.jpg

Uživatelský avatar
Darkeye
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 01.07.2008 16:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Darkeye »

takze jestli to dobre chapu tak tam clovek zaskrtne ty xenony?

Uživatelský avatar
Darkeye
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 01.07.2008 16:09
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od Darkeye »

porah shanim nekoho kdo by mi to nastavil v pze :cry: prosim prosim

Uživatelský avatar
koldavideo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 253
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kroměříž

Re: Xenon sada pre Passat 3C

Příspěvek od koldavideo »

Darkeye píše:takze jestli to dobre chapu tak tam clovek zaskrtne ty xenony?
Jasně v LCODE zaškrtneš políčko "xenony" a vypočítá ti to nový kód který zadáš do VAGu a je to.
Já jsem si ten přepočet udělal i v Excelu. Jedná se hlavně o to sehnat seriózní podklady do prográmku LCode. Jsou tam bohužel i chyby. Změnit zpět to můžeš kdykoli.
Kabel a SW mužeš koupit třeba od Paskala. Nebo někoho poblíž sehnat.

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“