PASSAT B6 (3C) a LED denní svícení???

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT B6 (3C) a LED denní svícení???

Příspěvek od lukasko144 »

newmann75 píše:
prosa píše:tak jsem to zkoušel s tim vystřihovacim modelem a je to tam jak na míru... teď pro jistotu budu schánět náhradní díl toho plastu vedle blinkru, abych si nez...vil ty svoje a pak se do toho pustim.. tak doufám, že to bude stejná paráda, jako na tá fotce. ale štve mě ta cena za ty LEDky.. ještě se kouknu, jestli bych nesehnal stejný někde levněji. uvidíme..

možná by dali nějakou množstevní slevu,já to chci taky :-)
Hmm, aj ja take chem. A ani by som nevymyslal za cenu..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Neználek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 07.05.2009 20:49
Bydliště: Karlovarsko

Re: PASSAT B6 (3C) a LED denní svícení???

Příspěvek od Neználek »

A co tyto světla, http://www.tuningshop.cz/svetla-pro-den ... -o-15-.htm" onclick="window.open(this.href);return false; , která by se umístila vedle blinkrů do plastu. Jsou prohlé o 15 stupňů ,avšak nevím zda to tam bude sedět.

dandak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 08.03.2010 10:10

Re: PASSAT B6 (3C) a LED denní svícení???

Příspěvek od dandak »

A co tyto na ebay.com? Passat 3C je uveden přímo jako kompatibilní a nevypadá to zle. Atest k tomu ale asi nebude. A otázkou je rozsvěcení - nechci to používat současně se světly, chci to mít tak, jak by to mělo být. Nastartuji, rozsvítí se DRL. Rozsvítím potkávací (nebo rozsvítí automat) a DRL zhasnou.
Kdyby to mělo být košer, tak by nemusel být problém koupit jich víc na jednu objednávku.

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“