Passat 3C - Dodělání mlhovek s funkcí "CORNER"

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Honza_K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 29.03.2012 10:51
Bydliště: New Village under Kleť

Passat 3C - Dodělání mlhovek s funkcí "CORNER"

Příspěvek od Honza_K »

Origo funkce je tak, jak píšeš, tedy blinkr bez natočení svítí nebo bez blinkru a natočení svítí a funguje i u stojícího auta a tuším za jízdy maximálně do 40 km/h +/-


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
noxicek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 828
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karvinsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C - Dodělání mlhovek s funkcí

Příspěvek od noxicek »

Honza_K píše:Origo funkce je tak, jak píšeš, tedy blinkr bez natočení svítí nebo bez blinkru a natočení svítí a funguje i u stojícího auta a tuším za jízdy maximálně do 40 km/h +/-


Sent from my iPad using Tapatalk
děkuji za upřesnění, netušil jsem že to funguje jen do 40, už jsem se bál, že budu všude za vánoční stromek s efeky - ono to ale fakt tak vypadá - teda v malé rychloosti.. :lol:

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: Passat 3C - Dodělání mlhovek s funkcí "CORNER"

Příspěvek od pig »

noxicek píše:Tak jsem si zapnul corner funkci taky, ale štve mě , že to funguje pouze v kombinaci s blinkry. Tzn.ve 23.byte se musi zmenit hodnota bit 3-4 na 08 (nasviceni mlhovkami - jdou dat i dalkove :) )a k tomu musim potvrdit i logiku blinkru na predchozi pozici.
Takže pokud dam blikačku, rozviti se mlhovka i bez nataceni volantu, pokud natocim volant bez blikacky, rozsviti se mlhovka. Poku zapnu jen bit na 3-4 pozici, nejede to.

Nevíte co s tím? Lepší by byla skutečně funkce jen při natáčení volantu.

Ještě mě napadá, že jsem to zkoušel pouze se stojícím autě, nemusí být auto v pohybu?

díky :good: :smoke:
zapnout 3,4 a funguje, jenom si chrochtám.
světla mám na ameriku, tak přes den to nedělá, až je tma nebo chčije.
vyzkoušeno i když auto není v pohybu
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“