XENONY HID

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: XENONY HID

Příspěvek od newmann75 »

To máš asi od výroby alarm,,že? Jinak by nemělo co pípat.Já nemám sirénu,takže si mužu o pipani jen nechat zdát.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: XENONY HID

Příspěvek od cernytdi »

no mam normalni alarm ne ten alarm+ ,nemam ani ten ultrasal sensor ani to tlacitko na strane u dveri proste obicejnej alarm . Jeste sem si koupil tlacitko pro zamikani dveri pro pravou stranu od anglickiho modelu jako je u ridice kde zevnitr zamknes dvere.Zapojeni je jednoduchi ,a lampicky dole zevnitr dveri u me je jen odraska ale higline ma svetilka zapojeni je taky moc lechky.Osvetleni nozniho prostoru mam naplanovano na jaro je to taky moc lechky dili uz vsechny mam.Jestli nekdo potrebuje elektricky plany na ty vjeci tak mi napiste.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: XENONY HID

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: tak ja taky daval Hid sadu 5000k.prekodovat Vagem z halogen na xenon bylo potreba .pac nesvitilo. 8O ted v poho a konecne to sviti gut :!: :wink: foto přidam ju :wink:

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: XENONY HID

Příspěvek od newmann75 »

cernytdi píše:no mam normalni alarm ne ten alarm+ ,nemam ani ten ultrasal sensor ani to tlacitko na strane u dveri proste obicejnej alarm . Jeste sem si koupil tlacitko pro zamikani dveri pro pravou stranu od anglickiho modelu jako je u ridice kde zevnitr zamknes dvere.Zapojeni je jednoduchi ,a lampicky dole zevnitr dveri u me je jen odraska ale higline ma svetilka zapojeni je taky moc lechky.Osvetleni nozniho prostoru mam naplanovano na jaro je to taky moc lechky dili uz vsechny mam.Jestli nekdo potrebuje elektricky plany na ty vjeci tak mi napiste.
Ja bych rozhodně o zapojení těch světýlek pro nohy i ve dveřích uvažoval. Hoď nám se návod :-)
Naposledy upravil(a) newmann75 dne 08.02.2009 17:14, celkem upraveno 2 x.
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: XENONY HID

Příspěvek od cernytdi »

Osvetleni nozniho prostoru
Material
2x 7L0 949 415 Lampicky cena 8 eur pro kus
2x 1J0 971 972 Zastrcka pro lampicky 1,20 eur pro kus
2x 000 979 131 drat s kontaktama pro zastrcku 1,30 eur pro kus
1x 000 979 025 drat s kontaktama pro ridici jednotku pod volantem 1,30 eur pro kus


Nedriv vymontovat plastikove oblozeni aby sjme se dostaly na ridicijednotku (konfortsteuergerät) dole u ridice v noznim prostoru .Kdyz se kouknem na dolni oblozeni tak uz je videt kam ta prvni lapicka u ridice prijde.Jednoduse vylomit kus plastiku a dira je volna a lampicku zastrcit.Ten drat 000 979 025 stima kontaktama jeden konec zastrcit do ridici jednotky 2 cerna zastrcka vrchni rada z leva do cisla 7 zastrcit .Stim druhym dratem 000 979 131 propojit ty dve lampicky ale musi se trochu prodlouzit aby ty draty stacily az na druhou stranu k druhy dire. 1 je + takze ten drat spojit s tim od ridici jednotky .2 je - to je nejlepsi sebrat u lampicky s odkladaciho prostoru.Nejlepsi je ten odkladaciprostor vymontovat pak se ktomu lip dostaneme protoze se ten kabel musi protahnou s leva do prava.
nakonec se jeste musi s vag com nozni osvetleni aktivovat a jako u mojeho kamose jeste bordkomputeru zapnou nebo se to da i vypnout.

omlouvam se za moji cestinu ale uz sem 25 let pric ale snazim se .Ceny jsou eur snat to nekdo prepocita nebo to cely upravy a udela stoho poradnej navod.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: XENONY HID

Příspěvek od cernytdi »

Dverni lampicka

Material pro jedny dvere !
1x 1K0 947 411 A Lampicka do dveri 9 eur pro kus
1x 3B0 972 702 Zastrcka pro lampicku 1 eur pro kus
1x 000 979 131 drat 1mm s kontaktama 1,30 eur pro kus
1x 000 979 009 drat 0,5 mm s kontaktama 1,30eur pro kus

Sundame drverni oblozeni a vymontujeme s ridicijednotky dveri tu sedou zastrcku.
Draty od Lampicky
pro auta do Kveten 06 Lampicka 1 -------2 ridicijednotka
Lampicka 2 -------1 ridicijednotka
pro auta od kveten 06 Lampicka 2 -------18 ridicijednotka
Lampicka 1 ------- 19 ridicijednotka

u aut do kvetna 06 je 2 v ridici jednotce obsazena ninusem tak ze pripojit na kabel.


zapojeni je jednoduchy a kdyz je to hotovo tak se musi s vag com codovani dverni ridici jednotky ZVISIT TAK ZE + 00064 a uz to sviti.Samozrejme se musi kodovat kazdy dvere zvlast.

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: XENONY HID

Příspěvek od danielkiraly »

Clapi hoďte sem někdo návod jak to nakódovat z Halogenu na Xenon. Mám sice B5,5 r.v.2002, a uvažuji o koupi HID sady, ale odrazuje mě další škatule v motorovém prostoru. Bylo by jednodušší nastavit příkon z 55W na 35w přímo ve vagu...Anebo se pletu, a toto lze provést pouze u Passata C a celkově novějších aut?

Dík za rady

Dan

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: XENONY HID

Příspěvek od TNT »

Lze to jen u novejsich. Bez "krabicky" se neobejdes. Je to menic napeti, bez kteryho si xenon neroznes. :lol:

Dej HID, zapoj, pekne schovej "krabicky" a jedes. :wink:

Uživatelský avatar
danielkiraly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: XENONY HID

Příspěvek od danielkiraly »

TNT píše:Lze to jen u novejsich. Bez "krabicky" se neobejdes. Je to menic napeti, bez kteryho si xenon neroznes. :lol:

Dej HID, zapoj, pekne schovej "krabicky" a jedes. :wink:

To jo, v krabicce se měnič, to vím, ale někde jsem četl, že žárovky mají odběr 55W a xenony jen 35W. Proto se dodatečně montuje další krabička, která simuluje odběr 55W aby auto nehlásilo chybu. Ale bude to asi platiti jen pro novějšíí vozy. Passat 2002, to asi zatím nemá...

Nebo-li, auta, v kterých jde přímo v ř.j nastavit přes VAG xenon místo halogenu (tzn. 55W na 35W) to mají v pohodě. Zajímá mě ale, jestli když dám xenony do mého auta (které nemá možnost přepnutí ve VAGu) jestli to nebude hlásti prasklí žárovky...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: XENONY HID

Příspěvek od TNT »

Nebude to hlasit nic, neboj. :)

Uživatelský avatar
Martin28
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Vizovic

Re: XENONY HID

Příspěvek od Martin28 »

Chlapi jakou sadu HID Xenonů je potřeba na pašíka 3C?Mám na mysli jaké jsou tam origo žárovky ,H 7?Fakt to nevím ještě jsem to nemusel řešit ,mám pašíka chvilku a přemýšlím o přestavbě.Pak bych chtěl jenom vaše názory zda vzít 4300K nebo 6000k :!: Jde mi o účinnost světla ne o to jak to vypadá :wink: a poslední zda je jedno odkud je vezmu nebo doporučíte.Díky

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: XENONY HID

Příspěvek od TNT »

H7 4300K a urcite bych nesetril. Odkud presne neporadim, neznam u HID zarucenou kvalitu.

Uživatelský avatar
Martin28
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Vizovic

Re: XENONY HID

Příspěvek od Martin28 »

TNT píše:H7 4300K a urcite bych nesetril. Odkud presne neporadim, neznam u HID zarucenou kvalitu.
Díky za odpověd :!: A v jaké cenové hladině bych měl hledat :?:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: XENONY HID

Příspěvek od TNT »

Ty za 1800kc bych nebral...Spis neco kolem 2500-3000 bych rekl. Ale fakt nevim, kde je kvalita.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: XENONY HID

Příspěvek od mrmaryII »

Martin28 píše:
TNT píše:H7 4300K a urcite bych nesetril. Odkud presne neporadim, neznam u HID zarucenou kvalitu.
Díky za odpověd :!: A v jaké cenové hladině bych měl hledat :?:
Hladaj BOSCH, mam s tym len najlepsie skusenosti z predchadzajucich aut. Dobre spracovanie, drziaky, kable prechodky ... Dobre svietia a predsa je to BOSCH tak ....
Hladaj tak, aby to malo v oznaceni R, aby si nesvietil oprotiiducim do oci, nebudu ta mat radi ani policajti, ak takto budes provokovat :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Denní svícení“