PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
pepa3205
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.06.2009 07:39
Bydliště: Východ :))) (okolie Vranova)

PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Příspěvek od pepa3205 »

Tak som sa dnes rano hrabal po EBAY a natrafil som na tento cinsky zazrak:

Obrázek

http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-B6-MAGO ... 7C294%3A50

Podla toho co tam pisu, tak by to bola v aute celkom super vec.

Nestretli ste sa s touto cinskou srandou niekto ???

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Příspěvek od cosby »

Osobně si myslím,že když se dá RNS sehnat nová za 16000 tak to nemá smysl vzhledem ke kvalitě a servisu

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak nějak a když vidím to zobrazení na displayi tak bych bliiiiiil :| :roll: :?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Příspěvek od global »

jedine RNS510, da sa v poho kukat film aj na slnku.
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

jirkadj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 22.07.2010 14:09

Re: PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Příspěvek od jirkadj »

Myslím že má RNS 510 co do vybavenosti funkcema co dohánět !
...............................................................................
http://auknet.cz/p12316-autoradio-dvd-g ... -8751.html" onclick="window.open(this.href);return false;

TV tuner uvnitř , Blootooth uvnitř = (propojení rovnou s kontakty ve vašem telefonu , a telefon tak ovládáte přímo na displeji NAVI - celkem stará věc) , bere to i MPEG4 (DivX) nejem před SD ,ale přes jakékoli médium - protože má USB. Microfon pro HF přímo na stroji - což může být blbej zvuk ,ale určitě jde dopřipojit externí.
Menu je ale divný! A těžko takhle z obrázků říct jak se v autě chová to nepodstatnější - tedy NAVIGACE
Nemá HDD inside!! - což má i svoje výhody pro rychlé nahrátí MP3 nebo filmů DivX přímo na jedno výměnné medium SD , nebo USB = možno i připojit přes USB velký HDD do kastlíku (a né nahrávat hodiny jen MP3 z SD na HDD u RSN510) , ale rovnou cokoli na HDD nebo SD doma na PC

CAN-BUS ready - Někde jsem četl že se to dá spojit i s jakým koli autem - tedy s ř.j. a Maxi-dotem

Je to čajna" - podle toho to taky vypadá , ale i tak je to pro mě trohu dilema vyměnit či nevyměnit za moji RSN510 - běžně tyhle čajna"stroje maj na ebay za polovic :)
Když bych prodal svoji RSN510 za tuhle čajnu z ebya - získal bych rohodně multimediánější stroj s TV a DivX , a ještě by mi zbylo na naftu :)

Škoda že chybí odnímací panel (třeba za příplatek - rozhodně by se to vyplatilo - a spousta lidí by pak svoje RSN510 vyhodilo na smetiště! - rozhodně mi dá spousta lidí za pravdu že by bylo lepší hí vyhodit , nebo někomu darovat , než mít rozmlácenou palubku a okno , a mít MMčajnu" s odnímacím panelem)

Asi jí nevyměním s RSN jsem sice trochu nespokojený jako s multimediem" ale ma zase výbornou navigaci (tedy jedno tělo s autem) , ale určitě bych neváhal ani minutu jí vyměnit - kdyby to umělo ještě Wi-Fi (tedy tím pádem Internet - což by technicky neměl být problém!) - a svoji dnes už ,,NEmultimedialní" RSN - (kde se pořád musí něco řešit a odblokovávat a Upgradovat , aby to fungovalo) bych pak rád daroval někomu třeba do Favorita!



viz:
http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-B6-MAGO ... 1|294%3A50" onclick="window.open(this.href);return false;

lubost
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 30.11.2009 21:53

Re: PEG-X1 (lacna nahrada radia s GPS,TV, mp3 ...)

Příspěvek od lubost »

jirkadj píše:Myslím že má RNS 510 co do vybavenosti funkcema co dohánět !
...............................................................................

Je to čajna" - podle toho to taky vypadá , ale i tak je to pro mě trohu dilema vyměnit či nevyměnit za moji RSN510 - běžně tyhle čajna"stroje maj na ebay za polovic :)
Když bych prodal svoji RSN510 za tuhle čajnu z ebya - získal bych rohodně multimediánější stroj s TV a DivX , a ještě by mi zbylo na naftu :)

Škoda že chybí odnímací panel (třeba za příplatek - rozhodně by se to vyplatilo - a spousta lidí by pak svoje RSN510 vyhodilo na smetiště! - rozhodně mi dá spousta lidí za pravdu že by bylo lepší hí vyhodit , nebo někomu darovat , než mít rozmlácenou palubku a okno , a mít MMčajnu" s odnímacím panelem)

Asi jí nevyměním s RSN jsem sice trochu nespokojený jako s multimediem" ale ma zase výbornou navigaci (tedy jedno tělo s autem) , ale určitě bych neváhal ani minutu jí vyměnit - kdyby to umělo ještě Wi-Fi (tedy tím pádem Internet - což by technicky neměl být problém!) - a svoji dnes už ,,NEmultimedialní" RSN - (kde se pořád musí něco řešit a odblokovávat a Upgradovat , aby to fungovalo) bych pak rád daroval někomu třeba do Favorita!
V podstate skoro so vsetkym v tomto kratenom prispevku suhlasim, az na tu vybornu navigaciu... kolega asi nevidel inu... moja skusenost, ze je to najhorsie, co som mal kedy moznost mat v aute zapnute... a to mam tam mapy EE 6.1... to len tak na okraj... ten prispevok na naftu sa mi paci, ak by sa nasiel dalsi smoliar, ktory by si RNS kupil iba tak, ze ju tam uz nemal rovno od vyroby...

Lubo

Odpovědět

Zpět na „Navigace“