Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
ROBIINU
Profík
Profík
Příspěvky: 1188
Registrován: 09.02.2009 17:24
Bydliště: Olomouc

Re: Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Příspěvek od ROBIINU »

kilur píše:já bych měl také ten samý problém jako "Benetty", šlo by se nějak domluvit o zaslání Českou poštou na dobírku, byl bych moc rád. Zkoušel jsem to vysmahnout dle výše uváděných návodů, ale nic. DVD + ani -, ani Sony nefunguje. Mám navi MFDII, kde DVD potřebuji k chodu navi v šachtě. Předem díky
Honza
Benetty píše:to Newmann75: co to poslat poštou? Nahraju ti na účet třicet kaček :jok: Jinak musím mít taky vloženo navigační dvd. Mám zřejmě předpotopní V1 :(
čau kluci jsem na tom jako Vy šlo by mi to taky poslat poštou??? Já mám tuhle navi
Přílohy
mfd2.jpg
TOURAN 131 kW / 401 Nm chip by TDIFUN …

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Příspěvek od newmann75 »

ROBIINU píše:
kilur píše:já bych měl také ten samý problém jako "Benetty", šlo by se nějak domluvit o zaslání Českou poštou na dobírku, byl bych moc rád. Zkoušel jsem to vysmahnout dle výše uváděných návodů, ale nic. DVD + ani -, ani Sony nefunguje. Mám navi MFDII, kde DVD potřebuji k chodu navi v šachtě. Předem díky
Honza
čau kluci jsem na tom jako Vy šlo by mi to taky poslat poštou??? Já mám tuhle navi
klidně ti to pošlu,není problém,jen upozorňuji,že je to pouze pro RNS510 ! a něco o autorských právech...........
CC 2014
1.4 TSI

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Příspěvek od Benetty »

ted jde tedy o to, jestli to poběží a jestli to nebude zbytečné mr..ní okolo, tak nevim :?: Chtelo by to vyzkoušet u někoho co badlí "za rohem"

paricek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 07.08.2008 00:56

Re: Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Příspěvek od paricek »

pro mfd2 potrebujes jen original, nejlevnejc ho sezenes zde http://www.aukro.cz/show_item.php?item=743250467" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Příspěvek od Benetty »

Ty kráso, zlatá papírová mapa :gey:

Cd-rom332
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 16.10.2009 21:03

Re: Nové mapy evropy V5 na DVD do MFD2

Příspěvek od Cd-rom332 »

Dobrý den
Jen se chci zeptat, nemáte někdo east europe pro columbus? Existuje V5 pro East Europe? Já mám asi z roku 2007, west 5 jsem si stáhl. Jestli máte tak dejte odkaz. Díky moc! .-)

Odpovědět

Zpět na „Navigace“