Pomoc s RNS 510

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
logostar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.02.2010 17:15

Pomoc s RNS 510

Příspěvek od logostar »

Zdravim vsetkych!

Do svojho VW Golf V 2005 som si kupil navigaciu RNS 510! Chcem sa opytat ci mi bude treba nieco dokupit k tej navigacii pretoze prisla mi len navigacia bez akychkolvek kablov ci redukcii? Bude to vsetko fungovat ci budem mat problemy? Popripade ak mi bude nieco treba odkial to zozeniem? Za vsetky info budem vdacny!Diky

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od dream7000 »

budes potrebovat redukciu na antenu radia, antenu GPS, nakodovat RJ, okrem toho u tvojho auta bude nutna asi vymena RJ gateway

logostar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.02.2010 17:15

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od logostar »

Prosim vas kde pozhanam tieto veci co mi treba? ako nakodovat Rj? A aka vymena gatewa Rj? Vysvetlite mi to prosim! Velka vdaka

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od zbuj »

Zjisti jestli mas dve FM anteny na stavajicim radiu pokud ano ve VW kup konektor pokud ne check ebay... Tak samo gps antena na ebay cc 10euro. Asi by jsi mwl zjistit co mas v aute za GW jednotku, ta asi bude treba vymenit za novejsi ktera ti dokaze uspat RNS bud s char. H, L, nebo Q a nakodovat vsechno...

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1447
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od dream7000 »

ak mas v aute pôvodnu staršiu RJ gateway, predpokladam že nebude vedieť uspať rns a dojde k vybitiu baterie, tazko ti radit ked nemas skusenosti s kodovanim RJ a predpoklad je mat VAG resp. VCDS a nejake tie znalosti...radsej to zver niekomu v tvojom okoli predides tak mnohym neprijemným prekvapeniam, alebo problemom...ale ak sa na to citis, vsetko tu najdes popisane http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=224&t=137706" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
tekr.JPG

Uživatelský avatar
TomTailor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od TomTailor »

Ahojte chci se zeptat zda-li jde do RNS 510 dostat telefoní seznam nějak jinak než přes aktualizaci seznamu přes telefon. Vím jen že mohu na prvních 6 pozic si nějaké své kontakty vytvořit a uložit ale toť asi vše že? nejde si tam nějak doťukat víc čísel? Jelikož mám samsung a ten nějak na aktualizaci sznamu nekomunikuje chtěl bych tam dostat pár nejvíce používaných čísel. Díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od tornado1 »

zkus telefon znova sparovat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
TomTailor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pomoc s RNS 510

Příspěvek od TomTailor »

To jsem zkoušel několikrát. Všechno funguje ale né a né tam natáhnout ten seznam :(

Odpovědět

Zpět na „Navigace“