MFD DVD navi

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
kyklop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 27.09.2007 15:09
Bydliště: Praha 8

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od kyklop »

tornado1 píše:proč přehráváš firmware? ta navigace nefunguje?
Funguje. Jen co čtu tak všichni doporučují instalovat nový firmware aby fungovali dobře nové mapy. Vím, že jsi mi psal, že není třeba nový firmware. Každopádně se snažím zjistit jestli ho tam Němec náhodou už nemá.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od tornado1 »

to co říkají všichni není nutné, to je zase fáma..... a jak se pěkně všichni chytli..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

kyklop
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 27.09.2007 15:09
Bydliště: Praha 8

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od kyklop »

tornado1 píše:to co říkají všichni není nutné, to je zase fáma..... a jak se pěkně všichni chytli..
Do instalace nového FW se mi vůbec nechce. Tak se na to raději vykašlu. Každopádně i tak by mě zajímalo jestli tam je už nový FW nebo ne. Z těch údajů mi to není jasné. Čekal jsem, že tam bude napsáno něco jako "version firmware"...

gerge.sound
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.01.2013 23:40

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od gerge.sound »

je tu někdo kdo by nahrál češtinu klatovy domažlice?

mateu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.04.2013 15:41

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od mateu »

Ahoj všichni.Koupi jsem passata a je vněm navigace MFD2 CD v němčině a nezobrazují se mapy.Chtěl jsem se zeptat jestli jde do navigace nahrát čeština nebo aspoň nové mapy ČR a kde by jsem to popřípadě našel.Za každou radu či info budu vděčnej.Díky moc

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od tornado1 »

čeština lze nahrát, české mapy taky.. češtinu asi těžko seženeš zdarma, já ji dělám v Humpolci
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mateu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 13.04.2013 15:41

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od mateu »

tak že čeština plus mapy ČR nahrát do MFD2 CD je reálný?Jsem z Mníšku pod Brdy kousek od Prahy a do Humpolce je to trošku z ruky ale na 99% si tu cestu udělám protože jsem už bezradnej.Ještě jedna otázka dá se to udělat během jednoho dne,když by sme si předem domluvili termín?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od tornado1 »

ano dá se to udělat během jednoho dne
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

to.ma
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.04.2013 12:49

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od to.ma »

mam zajem o cd navigaci
to.ma@seznam.cz

Uživatelský avatar
maxiraduzek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.04.2013 16:14

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od maxiraduzek »

chlapi,

stáhl jsem mapy z tohoto linku: http://gpsunderground.com/forum/volkswa ... 3-v10.html" onclick="window.open(this.href);return false;, ale po rozbalení má soubor 7,17GB! Pálíte to ba DVD RAM oboustrané? Kdo máte zkušenost? Díky moc!
passat 3C, 2.0 TDi, 103KW, 8V

leeland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.09.2011 10:30

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od leeland »

maxiraduzek píše:chlapi,

stáhl jsem mapy z tohoto linku: http://gpsunderground.com/forum/volkswa ... 3-v10.html" onclick="window.open(this.href);return false;, ale po rozbalení má soubor 7,17GB! Pálíte to ba DVD RAM oboustrané? Kdo máte zkušenost? Díky moc!
Vypal to na dvojvrstvé DVD (DVD -R DL, používám Verbatim) co nejnižší rychlostí. DVD RAM nepoužívej.

Ševis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2013 17:58

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Ševis »

Zdravím chlapi.Chtěl jsem poprosit jestli někdé nemá odkaz na český manuál MFD DVD a chtěl jsem jěště poprosit jestli někdo nemá odkaz na navigaci V7.Předem díky.

leeland
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.09.2011 10:30

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od leeland »

Český manuál snad ani není potřeba, verzi 7 najdeš zde:
http://gpsunderground.com/forum/volkswa ... ation.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ševis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2013 17:58

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Ševis »

Tam jsem to zkoušel,ale když dám stahovat,tak mi rapidshare napíše soubor nenalezen,tak nevím jestli už to nesmazali. :sorry:

lubinoz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.08.2009 22:05
Bydliště: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od lubinoz »

Ševis píše:Tam jsem to zkoušel,ale když dám stahovat,tak mi rapidshare napíše soubor nenalezen,tak nevím jestli už to nesmazali. :sorry:
Tak skus V11
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

Odpovědět

Zpět na „Navigace“