MFD DVD navi

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
bobes1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.03.2010 19:39

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od bobes1 »

Tady čtu samé úspěšné výsledky, ale mne se to nedaří a nedaří. Firmware se mi povedlo přehrát na verzi 30. Když tam vložím CéDo s unlockem (tím od pepy) chvíli se to vrtí, pak se mi ukážou dva žluté pásky a hláška že navigace bude aktivována. Po chvíli se to změní na hláčení že DVD (stále tam mám CD s unlockem) není kompatibilní. Po té co vyjmu CD. a vložím DVD s mapama - naskočí hláška, že DVD není kompatibilní a tím to skončí.
Pánové, nevíte kde jsem mohl udělat chybu?
Jak poznám, že unlock proběhl správně?
Co když jej tam vložím vícekrát, nevadí to?
Mohu použít verzi od wericha, když jsem přehrál firmware?
A vůbec co s tím mám robit?
Ty mapy jsem pálil na dvou různých mechanikách, jednou s programem Roxio, podruhé s A Shampoon, vždy s hláškou že vše proběhlo v pořádku.

Díky za rady,
jo a ještě jeden dotaz. lze při zapnuté navigaci vypnout nějak rádio??? nebo je jediná možnost tlačítko MUTE?


Přeji krásný víkend

Bobeš

Scat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.03.2010 12:10

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Scat »

Hlasim uspech. Pouzil jsem cd unlock od Vericha, chvilku chroupalo a pak napsalo ze to neni DVD s mapama. Pak vypalene mapy, bez problemu a bez rachotu nacetlo a aktualizovalo (zrejme je tam nejaka flash pamet) a oproti verzi 4 kterou mam se zdaji byt vyrazne podrobnejsi.

Takze dekuji vsem za poskytnute rady a data :)
VW Passat Variant 2.0 TDI PD 103 kW rv. 2007 | VW Golf Variant 1.9 TDI 66 kW rv. 2000

campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od campagnolo »

Znamý potřebuje novou verzi map EX,nyní má V5. Kde se dá sehnat? Nabízí tady někdo? Ď

Uživatelský avatar
GTiBlasen
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko-Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od GTiBlasen »

Moja vikendova skusenost: pouzity unlock od Vericha. nacitalo vypisalo navi je aktivna vlozil som DVD V7 a nic nekompatibilna. Je mozne ze je problem v tom ze som to palil na Verbatim +R a nie - a popripade ze som nespravil firmware?
Diky za rady.
Inak uz som objednal -R DVD tak to este skusim

lubinoz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.08.2009 22:05
Bydliště: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od lubinoz »

GTiBlasen píše:Moja vikendova skusenost: pouzity unlock od Vericha. nacitalo vypisalo navi je aktivna vlozil som DVD V7 a nic nekompatibilna. Je mozne ze je problem v tom ze som to palil na Verbatim +R a nie - a popripade ze som nespravil firmware?
Diky za rady.
Inak uz som objednal -R DVD tak to este skusim
Naposledy upravil(a) lubinoz dne 29.07.2010 11:58, celkem upraveno 1 x.
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

Uživatelský avatar
chanito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.06.2010 22:35

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od chanito »

dobry den potrebuji poradit koupil jsem si vw 3C 2007,opravdu skvele auticko problem je ze navi je bez cd a spolu s palubnim pocitacem je vse v nemcine.Mnel bych navstivit VW servis s zadosti o nahrani cestini do palub.pocitace?Snad se nekdo najde kdo rad poradi ))

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od tornado1 »

pal.pc jazyk si přepneš přímo v menu maxidotu sám..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

sili
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.08.2009 09:28

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od sili »

bobes1 píše:Tady čtu samé úspěšné výsledky, ale mne se to nedaří a nedaří. Firmware se mi povedlo přehrát na verzi 30. Když tam vložím CéDo s unlockem (tím od pepy) chvíli se to vrtí, pak se mi ukážou dva žluté pásky a hláška že navigace bude aktivována. Po chvíli se to změní na hláčení že DVD (stále tam mám CD s unlockem) není kompatibilní. Po té co vyjmu CD. a vložím DVD s mapama - naskočí hláška, že DVD není kompatibilní a tím to skončí.
Pánové, nevíte kde jsem mohl udělat chybu?

Bobeš
Mě se to konečně povedlo, měl jsem přesně stejný problémy jako ty, na 8xDVD+R DL Verbatim ani ťuk.
Dnes jsem zakoupil 8x DVD-R DL Verbatim, vypálil image pomocí ImgBurn (na vypal. Optiarc DVD RW AD-7191S ATA) rychlostí 4x, fouknul do tudůtka, chvilku to chrastilo, pak to překopalo soft a už jede bez problémů ...

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Benetty »

Zdravím, může mi někdo poradit jak strčit soubor V7 na 16 GB Flashku? Stále to píše: Soubor V7 je pro cílový systém souborů příliš veliký. Fleshka je prázdná :( - Chci to pálit v jiné mechanice. Díky za rady

sili
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 26.08.2009 09:28

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od sili »

Benetty píše:Zdravím, může mi někdo poradit jak strčit soubor V7 na 16 GB Flashku? Stále to píše: Soubor V7 je pro cílový systém souborů příliš veliký. Fleshka je prázdná :( - Chci to pálit v jiné mechanice. Díky za rady
řekl bych že je ten soubor na flashku dosti velikej, rozděl ho pomocí winraru(bez komprese) na max 1GB soubory, ty by to už měla zbaštit ..

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od Benetty »

Jo jo, zkusím, v raru jsem to měl původně, ale smazal jsem to. No zkusím znovu rozdělit. Díky za radu :wink:

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od lukasko144 »

Na USB kluci mas suborovy system FAT32, ktory podporuje max. velkost jedneho suboru 4 GB, novsi napr. NTFS uz ma obmedzenie uplne niekde inde, ale ten zasa nedas na ten kluc. Takze ozaj jedine ten WinRar, stacilo ich delit na tie 4 GB (po zaokruhleni v desiatkovej sustave) subory..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od mrmaryII »

NTFS kludne na kluc das, su tu aj dalsie moznosti ako, ext2, ext3, RISEFS a podbne. Cize akykolvek zurnalovaci fs.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od lukasko144 »

A mne sa to nikdy nedarilo (cez Partition Magic), ale zasa som to nikdy neskusal na novych klucoch, no uz sa chystam kupit, 4 GB je sakra malo..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: MFD DVD navi

Příspěvek od mrmaryII »

4GB je malo, to je fakt, ale prave som skusal na taku starotinu 256MB a islo to aj tam. Normalne vo Windoze, ziaden PM.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“