MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
mira0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 26.08.2010 14:20

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od mira0001 »

A nevis jak poresit tu CZ????

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od tosiko »

Musíš kontaktovat někoho kdo to umí natáhnout, třeba Hack anebo vwerich a asi i jíní je to třeba tady pročíst už je to tu popsané.
Každopádně navi musíš z auta demontovat, on line na autě to nejde aspon mám takové informace.

Uživatelský avatar
FRENKY_BN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 26.05.2009 23:22
Bydliště: BN - SK

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od FRENKY_BN »

Ahoj ja som mal tiez taky problem ze som prehral na soft 30 nebralo mi to dvd na druhej som soft neprehral a tie dvd co som mal vypalene na 28 isli v pohode ale s tou prvou 30 som dal na 28 a stale to blbne :( mam tam problem s unlockom ak by si ti to neako podarilo rozbehat napis diky :)

amadeus-r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 05.02.2010 05:52
Bydliště: Třinec

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od amadeus-r »

chlapi,máte ještě někdo ten unlock od wericha???Hoďte ho prosím na net a dejte odkaz.Děkuji,děkuji,děkuji předem.

pepinos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.10.2010 12:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od pepinos »

Taky schanim CD nebo DVD s mapami poradte nemam moznost to nekde stahovat a palit jsem z ostravy
Přílohy
RNS MFD DVD.jpg
RNS MFD DVD.jpg (40.7 KiB) Zobrazeno 5668 x

mmmichal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.11.2010 08:34

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od mmmichal »

amadeus-r píše:chlapi,máte ještě někdo ten unlock od wericha???Hoďte ho prosím na net a dejte odkaz.Děkuji,děkuji,děkuji předem.
tiez by som sa pridal keby niekto mal ten unlock od wericha diky.

lubinoz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 29.08.2009 22:05
Bydliště: Sk,Žilinsky kraj,CA

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od lubinoz »

amadeus-r píše:chlapi,máte ještě někdo ten unlock od wericha???Hoďte ho prosím na net a dejte odkaz.Děkuji,děkuji,děkuji předem.
Prečo nepoprosite wericha?
12/2005,VW Passat 3C Variant 2.0 TDI 4M,103 kW

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od tosiko »

Zdravím.
Budto kontaktujte přímo vwericha o ten unlock ,anebo mně po Sz ,s dovolením jsem si ho zalohoval do kompu tak ho můžu poslat mailem, více SZ.

kulich
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.12.2010 02:44

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od kulich »

Zdravim vsechny odborniky v oboru,

snazim se kamaradovi zprovoznit navi MFD2-DVD v jeho Passatu a nedari se mi provest uvedeny postup. Nevim, kde muze byt problem. Vlozim CD s Firmware V30 a po chvilce se ukaze na obrazovce informace s aktualni verzi SW z roky 2005, ale sloupec NEW SOFTWARE neobsahuje nic viz. prilozeny obr. MFD2.jpg a tlacitko LOAD neni aktivni. Tak nevim jestli se mu nedari nacist obsah CD (zkousel jsem palit ruzne CD na dvou ruznych mechanikach rychlosti 4x - mene nejde) nebo je problem nekde jinde. Vuz je pry dovezen z USA, tak asi obsahuje americkou verzi FW a asi to i souhlasi, pac polozka HW-HU obsahuje D1/1447, takze asi verze FW 47, coz neukazuje na evropskou verzi. Neresil jste nekdo stejny pripad?

Predem diky za jakoukoliv pomoc

P.S. Presne ID navi v prilozenych souborech MFD2_ID1.jpg a MFD2_ID2.jpg
MFD2.jpg
MFD2_ID1.jpg
MFD2_ID2.jpg

passat78
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.12.2010 21:49

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od passat78 »

Zdravím, může mi někdo poradit ? Zkoušel jsem podle postupu uvedených na fóru rozchodit nové mapy V7..

1) firmware v30, vložil jsem CD, ale datumy New Software a Current Software byly stejný, tak jsem update firmware nespouštěl
2) Unlock proběhl OK
3) pokud vložím vypálené mapy V7, DVD to již načte (předtím nenačetlo) s tím, že to po vložení udělalo nějaký UPDATE flash paměti, pak to napíše, že navigační systém byl aktivován, ale neděje se pak nic...jakoby se mechanika snažila něco načíst /mám to napálené na DVD+R)

Nevíte v čem by mohl být problém ?

Díky.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od tornado1 »

víme.. špatné DVD
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

spísa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 27.01.2008 19:10

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od spísa »

passat78 píše:Zdravím, může mi někdo poradit ? Zkoušel jsem podle postupu uvedených na fóru rozchodit nové mapy V7..

1) firmware v30, vložil jsem CD, ale datumy New Software a Current Software byly stejný, tak jsem update firmware nespouštěl
2) Unlock proběhl OK
3) pokud vložím vypálené mapy V7, DVD to již načte (předtím nenačetlo) s tím, že to po vložení udělalo nějaký UPDATE flash paměti, pak to napíše, že navigační systém byl aktivován, ale neděje se pak nic...jakoby se mechanika snažila něco načíst /mám to napálené na DVD+R)

Nevíte v čem by mohl být problém ?

Díky.
musíš pálit na DL DVD -R Verbatim

passat78
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.12.2010 21:49

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od passat78 »

Mám napálené V7 (na DVD-R), vše ok, vše jede. Jen pokud vjedu např. do podzemního parkoviště, kde navigace ztratí signál, stane se pak, že navigace po vyjetí z podzemního parkoviště už nenajde signál gps, přitom navigace nějakou změnu polohy registruje, ale poloha na mapě je uplně mimo. Může to mít nějakou souvislost se špatně napálenými mapami ? Nebo je problém někde jinde? (navigace se pak chytí po vložení originálního dvd s mapama) Díky

Uživatelský avatar
JarinoRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 07.09.2008 13:25
Bydliště: Rimavská Sobota
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od JarinoRS »

spísa píše:
passat78 píše:Zdravím, může mi někdo poradit ? Zkoušel jsem podle postupu uvedených na fóru rozchodit nové mapy V7..

1) firmware v30, vložil jsem CD, ale datumy New Software a Current Software byly stejný, tak jsem update firmware nespouštěl
2) Unlock proběhl OK
3) pokud vložím vypálené mapy V7, DVD to již načte (předtím nenačetlo) s tím, že to po vložení udělalo nějaký UPDATE flash paměti, pak to napíše, že navigační systém byl aktivován, ale neděje se pak nic...jakoby se mechanika snažila něco načíst /mám to napálené na DVD+R)

Nevíte v čem by mohl být problém ?

Díky.
musíš pálit na DL DVD -R Verbatim
ja palim na DL DVD + R Verbatim a ziadny problem, riesil som uz 6x odblok+napalenie map a kazdemu to ide...

oprava, v nedelu dalsi passatik, cize 7x :mrgreen:

Uživatelský avatar
olmic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Re: MFD2 DVD a RN S2 DVD unlock + Teleatlas TravelPilot EX-V v7

Příspěvek od olmic »

Ahojte, nebyl by někdo z Jižních Čech kdo to má stažené popřípadě nainstalované? Snažím se to vůbec postahovat a nějak mi to pořádně nejde:(

Odpovědět

Zpět na „Navigace“