Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od deRek »

lukasko144 píše:Po downgrade na nizsiu verziu, napr. na tu 1100 to bude tiez vybijat. Uz sme to tak otestovali na inom aute (presne s tou 1100kou)..
hmmmm...
tak to je super :|
tak jo no musim sehnat novou GW
a do ty doby parkovat dycky negde z kopce :?
nova GW by dodla, nemate negdo ne Ckovou :wink:
dik
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od Barthez »

deRek píše:
lukasko144 píše:Po downgrade na nizsiu verziu, napr. na tu 1100 to bude tiez vybijat. Uz sme to tak otestovali na inom aute (presne s tou 1100kou)..
hmmmm...
tak to je super :|
tak jo no musim sehnat novou GW
a do ty doby parkovat dycky negde z kopce :?
nova GW by dodla, nemate negdo ne Ckovou :wink:
dik
Paklize mas zajem, tak Ti mohu pujcit mou ( do doby nez si sezenes to spravnou ) Ceckovou ktera mi baterku nevymlatila ani na tom nejnovejsim FW.... Dystak SZ. Jsem z Nymburka a odpoledne jedu na machac do Nedele. Mohu ti ji tam vzit a popripade i hodit do auta....
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
deRek
Člen klubu
Příspěvky: 806
Registrován: 06.02.2008 21:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od deRek »

Barthez píše:
deRek píše: hmmmm...
tak to je super :|
tak jo no musim sehnat novou GW
a do ty doby parkovat dycky negde z kopce :?
nova GW by dodla, nemate negdo ne Ckovou :wink:
dik
Paklize mas zajem, tak Ti mohu pujcit mou ( do doby nez si sezenes to spravnou ) Ceckovou ktera mi baterku nevymlatila ani na tom nejnovejsim FW.... Dystak SZ. Jsem z Nymburka a odpoledne jedu na machac do Nedele. Mohu ti ji tam vzit a popripade i hodit do auta....
díky za nabídku seš úžasnej...
dneska ráno sem normálka nastartoval, tak uvidim jaxe bude chovat, až pojedu vecer z prace
pro jistotu do SZ kontakty pro operativní komunikaci před akcí GW

ještě jednou dík
VW Golf VII GTI APR Stage 1 - 300+hp 95oct - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=288469" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od Barthez »

deRek píše:
díky za nabídku seš úžasnej...
dneska ráno sem normálka nastartoval, tak uvidim jaxe bude chovat, až pojedu vecer z prace
pro jistotu do SZ kontakty pro operativní komunikaci před akcí GW

ještě jednou dík
Jednotku si hodim do kufru.... Budu dystak na machaci celej week. Telefon na me mas ve SZ :-)

Neni problem. Rad pomohu, taky me spoustu lidi tady z klubu pomuze, kdyz potrebuji, takze no problem.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od Barthez »

Tak je to asi 14 dni co jsem vse konecne zprovoznil. Bylo to otazkou opravdu jen spravneho kodovani a tlacitka zacnou fachat komplet :-)
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od ricardo »

tak neviem. dal som auto do "cistiarne" na kompletku aj interier, exterier a neviem ci to ma s tym nieco spolocne alebo len blba nahoda, pretoze ked mi odovzdali auto, vsimol som si, ze po vytiahnuti "kluca" sa mi nevyplo radio (RNS 510). vzdy predtym to tak fungovalo a dokonca ho nevidim ani na palubnom pc. asi pred rokom som prave RNSkou 510 nahradil 300vku, len zapojil, nic nenastavoval a vsetko islo bez najmensieho problemu. dnes zrazu nic. vie niekto kde je problem?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od tornado1 »

C gateway vybíjí baterku
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od Barthez »

tornado1 píše:C gateway vybíjí baterku
Asi jak která verze. Moje nevymlacovala baterii ( 3C0 907 530 C ). Auto ani po nekolika dnech nemelo problem.
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od motorpower »

To deRek, stav se a dáme do kupy. Gateway s Passata nefunguje v Golfu! a naopak. Navi se dá upravit tak, že nevybíjí ani se starou GW. Nejnovější sw není vždy nejlepší řešení. A nakonec dělám i odblok videa, montáž HF atd..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Kami3120
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1515
Registrován: 04.09.2010 19:52
Bydliště: Praha

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od Kami3120 »

Dá se na RNS 510 vypnout hlasove navádění při navigaci na cíl mě to někdy pěkně sere jak ta ženská mluví dříc sem na navigaci zmačkl jedno tlačítko a byl klid stačí se mi dívat na displej nepotřebuju jeste poslouchat. i když někdy se to hodí ve městě. Takže je nějaká fitna na rychle zlumení instrukcí trasy?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce RNS-510 a ostatních jednotek v passatu 3C

Příspěvek od tornado1 »

v nastavení hlasitosti to jde..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“