Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět

Jak je to s Tvou navi RNS510 v autě?

Mám čidla vnitřního prostoru a přesto navi ukradli.
27
18%
Nemám čidla vnitřního prostoru, navi ukradli.
28
18%
Mám čidla vnitřního prostoru a mám "zatím" klid.
40
26%
Nemám čidla vnitřního prostoru a čekám, kdy o navi přijdu.
51
33%
Navi neukradli, ale pokusili se. Mám mechanicky zabezpečeno.
7
5%
 
Celkem hlasů: 153

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Tomasx1 »

Myslis,ze placam jen do vetru??Kdybych to nevedel jiste tak to sem nepisu.Nebo ty snad tu pises nejake blaboly?

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od roti »

Ja uz parkuju pres mesic venku Columbuse a musim zaklepat zatim nic ;) V predeslem SII jsem mel taky 2DIN Bolero a nikdo se toho ani nedotknul. Bylo mi receno, ze o to prijdu... tak uvidime.
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

tery9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.06.2013 10:01

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od tery9 »

planujem kupit do mojho auta RNS a clovek nikdy nevie, co nakoniec kupi. co som pocul tak v takychto ukradnutych navigaciach zlodeji vymazu z vnutornej pamete seriove cislo - bud ho uplne vymazu alebo prepisu na xxxxxx alebo 00000000 alebo 11111111111 atd.... proste aby sa navigacia nedala identifikovat
co sa potom stane ked pride auto s takouto navigaciou s upravenym (nezmiselnim seriovym cislom) na online pripojenie do autorizovaneho servisu? maju to v servisoch nejako osetrene alebo to zostane bez povsimnutia?

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Dusanbe »

Tak online se kódují pouze klíčky s immo. Jestli to dělá skenování i ostatních ŘJ v autě i třeba nějak potají, tak to by ses musel zeptat asi někoho, kdo v tom servisu dělá. Tak asi když bys jel do servisu s něčím a měl bys takové SN číslo, tak si tu navi nejdřív vyndej.

Podle mě to SN číslo jen upraví, nebudou tam dávat takové okaté 1111111 nebo podobné.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od teekey »

vypravi se o tom snad uz legendy, ale vazne bych to chtel videt, jak prijede zakaznik do servisu a pri beznem ukonu (ne s radiem nebo navigaci) mu odhali kradenou navigaci, tu demontuji a jeste na nej zavolaji policii. Asi by to tak melo fungovat, ale takovy servis by asi rychle prisel o povest a klientelu. Tezko si predstavit, jak lidi jezdi do servisu kde hrozi, ze ti neco demontuji - neco co jsi nabyl v dobre vire :lol:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Dusanbe »

No v Německu to asi tak funguje všude, takže tam je to normální, tady holt bohužel, aby nepřišli o zákazníka raději asi přehlíží.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Bustr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.07.2012 19:38

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Bustr »

Tak od dnešní noci jsem taky v klubu. Modřany- Belarie. Okno rozbité, vše odpojeno bez dalších poškození a rámeček taky ok u spolujezdce na sedadle...
měli by se zase za čorky sekat ruce!

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od ricom »

takže i já se hlásím do klubu.. Pondělí ráno hlášeno v 6.00 hod přímo u baráku, sousedi slyšel šramot toŤ celé.. šly přes řidičové okno..
Autí v ISR, budu dávat pager a přední folie na oknech vyměním za bezpečnostní..

jinak cajti mi prozradili, že mají příkaz zhůry ignorovat přední folie pokud jsou decentní.. to samé potvrdil technik s kriminálky, kterej řešil nějaké stopy atd..

jinak předběžná kalkulace v Auto ISR +-100 tis.. už je tam

ale vydržel jsem dva měsíce od koupi autí.. to jde ne.. no udělám to čorkařům ještě obtížnější a uvidíme..

jinak přijímací technik v ISR mi oznámil, že prý vnitřní čidlo když jsou okned nemusí ani spustit že když jde podél palubovky tak ho prý nemusí ani zabrat.. nevím to se mi nezdá, každopádně nasadím jak Pager tak tohle čidlo odpojím a nasadím něco vlastního..

kokiS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.01.2013 14:15

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od kokiS »

nestrašte,idem si davat montovat rns510 ,teraz som troška zlaknutý či som dobre spravil,ale rns objednaná čiže... 8O :baseball:

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od ricom »

kokiS píše:nestrašte,idem si davat montovat rns510 ,teraz som troška zlaknutý či som dobre spravil,ale rns objednaná čiže... 8O :baseball:
tak to co nejlépe zabezpeč.. já budu vypínat ten posranej senzor dám dvouzounový svůj + bezpečností folie + pager a pak už fakt nevím.. taky jsem žil v domění že mě to nepotká..
potkalo u baráku kde je 18 bytů kde všici spějí nyní u otevřených oken.. a stejně. .


tak nějak jak se mi blíží návrat pašíka z ISR jsem to již rozdýchal.. myslím že to zvládnu maximálně ještě dvakrát podstoupit, pak popadnu originální RNS510 mrdnu ji do krabice a dám k dalším náhr. dílům a koupím si to samé alá China, kde vše funguje naprosto stejně, vypadá stejně, má odnímatelnej panel a navíc stojí only nějakých maximálně 15k i s dopravou.. asi tak..

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od teekey »

ricom píše:...no udělám to čorkařům ještě obtížnější a uvidíme..
tak uvidis, mel jsem to stesti videt v servise asi pred rokem passata s bezpecnostnima foliema, kam se corka nedostala, misto toho objela cele auto klicem + nejake promackliny, skoda za temer 200k (ono potom i poznamka "celolak" v servisnich zaznamech snizuje cenu auta pri pripadnem prodeji). Stejne tak, kdyby nekdo ty srouby vymenil za nyty, tak mu rozflaknou okno, pri snaze to radio vyndat mu se stestim rozkuchaji pulku palubky.
Problem je system ulozeni toho radia, ktere proste nejde vyresit nejakym bastlem. Byt to panel jak v A6 nebo v BMW zabudovany upostred palubky a nejenom pichnuty ve sloupku, tak by to bylo o uplne necem jinem...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od ricom »

teekey píše:
ricom píše:...no udělám to čorkařům ještě obtížnější a uvidíme..
tak uvidis, mel jsem to stesti videt v servise asi pred rokem passata s bezpecnostnima foliema, kam se corka nedostala, misto toho objela cele auto klicem + nejake promackliny, skoda za temer 200k (ono potom i poznamka "celolak" v servisnich zaznamech snizuje cenu auta pri pripadnem prodeji). Stejne tak, kdyby nekdo ty srouby vymenil za nyty, tak mu rozflaknou okno, pri snaze to radio vyndat mu se stestim rozkuchaji pulku palubky.
Problem je system ulozeni toho radia, ktere proste nejde vyresit nejakym bastlem. Byt to panel jak v A6 nebo v BMW zabudovany upostred palubky a nejenom pichnuty ve sloupku, tak by to bylo o uplne necem jinem...
no uvidíme.. spíše bude zajímavé vyměněné vnitřní čidlo za moje, s dosahem a pípáním jakmile se někde přiblíží + pager domů.. tak si holt zase zatrénuji no..
jako mě to asi dlouho bavít nebude tohle rádio a fakt asi ještě tak jednou a jdu do Chine s odendavacím panelem.. už mám jedno vyhlédlé a dost možná ho po dovolený objednám..
stejně je mi to na h***o potřebuji jen rádio, BT a navigaci tak 3x do roka..

každopádně do autorizáku nejezdím, teď výjimka kvůli pojišťovně a záznamy fakt nevedu.. na to seru.. za 2-4 roky až to budu prodávat to bude mít najeto přes 300k a stejně si to ode mě vezme někdo kdo mě zná a vím jak se o auto dokážu starat..

jo jo souhlas to je fakt tohle neskutečnej debilismu.. stačilo dát panel napustit do palubovky a rozhodit vše na jednotky.. přesně jak píšeš ty..

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od hkr »

Asi pred tydnem si tetka koupila 2008 Passata s touhle fajnovkou. Prijela domu (Vinohrady, ulice Dykova, pod Korunni, Prazaci vedi...), objdnala na druhy den garaz. Mno a rano vyrazne okno a navi pryc... Nastesti auto pojistene, odhad na miste 80-120tis, nevim jak je aktualni odhad. Ale husty, stacila jedna noc pred domem.

Me v te ulici pred trictvrte rokem vykradli auto a vzali golfove hole asi za 30k, to jsem tam taky parkoval poprve v zivote. Holt jsem byl debil a nechal je tam :( Vim, ze jsem se tehdy nestihl stavit domu a nechat je tam, ale jestli mi to za to stalo? Asi ne... A to je to 200m od njvetsi koncentrace policajtu v Praze!!! Takovy smejdi, krade se tam od pocatku veku a nejsou tam schopni dat dve tri kamery!!! Liny prasata ty mestaci!! Jsem se rozvasnil, jak jsem si ted vzpomnel na me stare uzasne hole :((
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od ricom »

no já hoši zvažuji co dál. mám sice novou RNS510 ale tak nějak mě nebaví čekat kdy si opět pro ni přijdou. sice jsem nasadil bezp. folie a posílil alarm, sice mi Allianz už vyplatil takřka po 14 dnech smekám, ale fakt mě tahle sranda nebaví..

stojí mě to spoluúčast a DPH, které mi vrátí pravda, ale ta navigace za to fakt nestojí..

vážně uvažuji o této a myslím, že ji co nejdříve objednám.. a bude klid..

http://www.aliexpress.com/store/product ... 65294.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od teekey »

taky uz jsem o teto variante premyslel (s odnimatelnym panelem), ale konkretne tato verze bude mit nejspis rezistivni displej, soude dle toho obrazku s "ostrym stylusem" a absence informace o typu displeje. A to si zase muzeme rict, ze rezistivni je na ovladani prsty uplne nekde jinde (10 let zpet) nez dnesni kapacitni displeje :blush:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Navigace“