Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět

Jak je to s Tvou navi RNS510 v autě?

Mám čidla vnitřního prostoru a přesto navi ukradli.
27
18%
Nemám čidla vnitřního prostoru, navi ukradli.
28
18%
Mám čidla vnitřního prostoru a mám "zatím" klid.
40
26%
Nemám čidla vnitřního prostoru a čekám, kdy o navi přijdu.
51
33%
Navi neukradli, ale pokusili se. Mám mechanicky zabezpečeno.
7
5%
 
Celkem hlasů: 153

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od TNT »

Jasne, ze jsem nemyslel do hlavy, ale treba aspon do kolene.... :lol: Horsi je samozrejme 15let nesednout za volant.

budik01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 13.01.2010 12:48

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od budik01 »

No jo akademicka debata kam strelit zlodeje je fajn,

ale co misto RNS 510, aby mi s tim fungoval multifunkcni volant a hlavne orginal BT HF sada..??
Ten volant asi ozelim ale vzdavat se prima HF sady se mi vazne nechce a RNSku uz do auta davat nechci..

Nejake navrhy ci napady na neco co tak nebude drazdit zlodeje jako RNSka??

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od TNT »

Treba radio RCD 500. Changer na 6cd, maka to s klavesnici BT HF Premium a ovladani na volantu taktez vyuzijes.
Obrázek

radek.vasina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.09.2010 21:54

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od radek.vasina »

Dobrý den,
Měl bych pár postřehů co jsem s tímto tématem ukradené navi zažil a podělím se s vámi,třeba to někomu pomůže

Mám passata 3c rv. 2006 mám (měl jsem) barevnou dvd navi (neuměla mp3 a nebyl tu aux výstup).
Praha 4 je podle vyjádření policie čr ráj pro zloděje ww navigací. už dříve jsem o tomhle problému věděl a tak jsem vymyslel jednoduché řešení,přes display jsem napsal velkým písmem ( nefunguje) a věřte nebo ne fungovalo to ( několikrát celá ulice vykradená,např 3 superby,ww) několikrát se to opakovalo(údajně se nejednalo o nějaké feˇˇtáky,ale o profesionály kteří věděli jak na to bez velkých okolních škod) několikrát jsem na papír zapoměl ale navi vydržela.

potom navi pryč,naprosto profesionálně,dveře otevřeny, bez použití násilí,rámeček vysazen,šroubky srovnány na loketní opěrce,jsem si jist že jsem auto zamknul a auto jsem kupoval v německu a mám 3 klíče,policie nenašla nikde násilné vniknutí,pro mě celkem záhada.

Na konec bych jen těm kterým byla navi ukradena a mají havarijní pojištění,aby vyzkoušeli u toho člověka který s vámi bude sepisovat škodní událost na pojišťovně (nezaměňovat s likvidátorem to je jiná osoba), krádež navi řešit rozpočtem ( cca 90% z ceny navi vám do kapsy)

radek.vasina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 12.09.2010 21:54

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od radek.vasina »

Omlouvám se za délku příspěvku,ale abych dokončil to s tou pojišťovnou.

člověk který fotil - v řešením rozpočtem krádeže navi nevidím problém
Call centrum informace - v řešením rozpočtem nevidím problém
Osobní návštěva pojištovacího místa - v řešením rozpočtem nevidím problém
Likvidátor - to nejde

Několik mých známých dostalo za ukradenou navi cca 90% ceny a mě se to nepovedlo
Vyjádření ředitele české pojišťovny pro ústecký kraj :,,Navigaci někteří likvidátoři zařazují do bezpečnostní výbavy vozu (jako např airbagy) tudíž možnost řešení rozpočtem není možná,pouze originální výměna ve WW. Ale na druhou stranu řešená věc záleží především na likvidátorovi

Tím vám chci poradit aby jste to přeci jen vyzkoušeli a třeba budete mít štěstí,já ho neměl,ale známí ano,jedná se o českou pojišťovnu
Omlouvám se za román,jen malý postřeh
S pozdravem

Alfa_Beta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 07.08.2009 06:23

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Alfa_Beta »

Abych vás "potěšíl", tak v pátek mi v Ostravě zmizela i náhrada za RNS510 a to obyčejná RCD300 - ten nejzákladnější model. Absolutně nechápu proč berou i toto ... a co víc, když už rádio stojí za prd, tak aspoň podřeli dveře.
Už uvažuju nad těmi vnitřními senzory s GSM a nůž u postele. A pak trošku běžeckého tréninku. Asi to budu vytahovat pořád dokola.

Nemá někdo fígl jak rychle odpojit konektory? Už vidím, že to mi bude vadit :-/

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od uncompromised »

Alfa_Beta píše:Nemá někdo fígl jak rychle odpojit konektory? Už vidím, že to mi bude vadit :-/
je to jednoduchý, do půl minuty nemáš co dělat, ale otravný to je... když už musím auto nechat večer venku, tak rádio dávám pryč

Uživatelský avatar
Slimák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 02.03.2009 17:53

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Slimák »

TNT píše:Jasne, ze jsem nemyslel do hlavy, ale treba aspon do kolene.... :lol: Horsi je samozrejme 15let nesednout za volant.
Držím se pravidla, že raději se nechám soudit deseti lidmi, než odnášet čtyřmi v rakvi...
Nezranit, jedině zabít...
Slimákovo Polo - Bulík GTI AW 2018
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=350040

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od TNT »

Na tom neco bude. Asi mas pravdu... Ja jsem preventivne prestal jezdit do Prahy. :)

Venando
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 16.10.2009 16:10

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od Venando »

Tak už patřím mezi vás. V květnu jsem vás žádal o radu jak na novou navigaci RNS 510 a dnes je fuč. Musím podotknout, že jsem měl zkušeného zloděje auto nějak neponičil pouze všechny kabely k radiu přeřízl. Netuším jak se do auta dostal. Originál alarm, hlídání prostoru, folie, pouze kapota mě nejde dobře otevřít. Mohl se dostat do auta přes motor. prostor? Po opravě v servisu budu moudřejší.

Posílám foto navigace před montáží aby jsme zlodějíčkům znepříjemnily prodej. Doporučuji to všem. Po krádeži uveřejnit. Já vím, že někdo navigaci koupí, ale budoucí majitel bude vědět, že je kradená a může smlouvat o ceně. Když budou ceny nízké přestanou je snad krást.
Přílohy
Obraz0203.jpg
Obraz0199.jpg

26peto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 09.05.2009 12:16
Bydliště: Bratislavsky kraj

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od 26peto »

ahojte,no co tu stale citam tak u vas v praha alebo celej cr sa to stale kradne,ja zatial nemam navi,ale tu na sk som o tom malo pocul ze by sa to tak kradlo ako u vas,alebo o tom malo pisu na vw fore sk

manesik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 01.05.2010 15:26
Bydliště: Praha

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od manesik »

Přemýšlel někdo o tom, jak ten zloděj vleze do auta?
Přece když auto zamknu, tak nefungujou kliky zevnitř a otevřít dveře se nedá.
To by tam musel skočit nějak oknem, udělat svojí práci a zase oknem uteče.... to se mi zdá divný aby to stihl za minutu i s tou prolejzačkou ne?

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od mirke »

Podle mě se jen tím oknem natáhne, ani tam neleze.

manesik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 01.05.2010 15:26
Bydliště: Praha

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od manesik »

no nevím, mě se to nezdá...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Krádeže navi RNS510. Jak jste na tom?

Příspěvek od TNT »

Podle myho nazoru dovnitr neleze. Kdyz neni nejakej super extra malej, ten z**d. Kdyz jsem prisel k autu ja, naskytl se mi takovyhle pohled. Toho skla tam zustalo docela dost, vemte si, jaky mame ty skla maly a jeste tam tolik zbylo. Ja kdybych na to sel,tak se tam natahnu a povesim se na dvere.
Přílohy
260520102077.jpg

Odpovědět

Zpět na „Navigace“