RNS 510 a hlasove ovladani

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od uncompromised »

Coster: já nevim, proto se ptám, ale díky za odpověď ;)

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Coster »

ja to prave taky nwm :-) Ale podle toho ze tet mam repracek bych rekl ze to bude asi tak jak jsem rekl..

Frank51
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 19.05.2008 17:30

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Frank51 »

Je jedno, jestli na RNS 510 je repráček nebo hvězdička. Tlačítko se pak chová stejně. Důležitý je správný FW a aktuálně správně nahraná mapa.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od tornado1 »

a správně nakodováno! hlasovým ovládáním se neovládá pouze navigace, ale všechny funkce navigace.... přesněji řečeno, pro hlasové ovládání navigování je nutná správná mapa..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Coster »

uncompromised píše:Jak je to ještě s tím tlačítkem na RNS? A,B tam mají repráček s "íčkem" a od Céčka je hvězdička?
takze unco...je to presne tak jak si rikal ty ..:( Ackoliv jsem byl ubezpecen ze mam G navi tak mam samozdrejme Bcko..takze jsem jedu do VW a jsem zvedanej co mi na to ty kreteni reknou.....

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od uncompromised »

Coster: jsem tušil někde zradu, myslím včera jsem viděl v inzerátu RNS a bylo na ní vidět index A a tlačítko s reprákam

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Coster »

No co na to rict.. Omlouvam se ti :-) Kazdopadne jsem zvedavej ...Mam Bcko co kdyz je studena blika jako debil jak to ma tu zarovku..FW 1200 mapy V7... Takze v podstate jestli to rikam dobre navi co se davala pred 3-4lety s FW ktery je stary 3-4 a mapama cca rok stare...takze v podstate uplne nepouzitelna navigace za 75tisic koupena 4.1.12(kdyztak me opravte s tema casama:D)... Super...Poradite nekdo neco ?

manesik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 01.05.2010 15:26
Bydliště: Praha

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od manesik »

rada by byla.....přehrát si to a neřešit :D

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Coster »

a rozkopat jim drzky kterenum..nemam je tak rad..!! zacinam pomalu a jiste nemit rad VW..! neni nic co by bylo normalne...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od uncompromised »

Coster: kdejaký garážmajstr co umí, ti udělá lepší práci než origo VW a ještě několikrát levněj

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Coster »

Jasně ..ale problém byl jinde..nechtěl jsem se zase 3měsíce hádat s pojišťovnou o proplacení faktury ..Tk jsem to dál do autorizaku ...poprvé a naposled co se týče tohohle..!!!

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od uncompromised »

Coster: pojišťovna by ti měla doporučit i jiný smluvní servis

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od Coster »

jasne to samozdrejme...ALE... VW obednava navi podle vin..tzn kdyz mas B daji B.... Jenze ja ji samozdrejme ve VIN nemam...bylo mi receno ze kdyz ji nemam ve VIN tak ze daji posledni verzi..to zn G... A potom zjistis ze mas teoreticky 4roky starou navi...fakt uz toho mam dost..nezlob se na me ale za 75tisic sem cekal plnohodnotnou navigaci s nejnovejsimi mapami atp atp...a ne to co se jim valelo na sklade...mam toho proste uz dost..toho cloveka jsem uplne vyrval po telefonu.jsem obednanej na stredu a rekl jsem ze chci mluvit s hlavnim vedoucim!! Volal jsem na pojistovnu a oznamil jsem ze mi v autorizaku dali jinou navi nez jsem tam mel..bylo mi receno ze okamzite zazadaji o vraceni penez a o napravu...! jako ja jsem to takhle resit nechtel ale kdyz jsem volal do VW a mluvil s tim clovekem co to se mnou resil tak bych absolutne neprijemnej az drzej..a na to ja fakt nemam cas ani naladu!! Nehlede na to ve sprave od PCR mam napsano ze mi ukradli navi RNS 510 index ¨"F"... Dalsi vec ze clovek kterej to se mnou resil VUBEC netusi ze neco jako index existuje!!a taky se mi snazil dokazat ze je vse OK na jinem passatu kterej tam stal a nerozeznal RNS od RCD...takovidle lidi at jdou do pr**le a uz vubec nemusi bejt povrchni a s frnakem nahoru..sr*t na ne jsem zvedavej co s tim budou delat!! A absolutni vrchol drzosti bylo ze za 4000kc mi tam nahrajou novejsi FW a sprovozni funkci SMS na radiu!!to uz jsem doopravdy nevydrzel a jak jsem rekl ve stredu mam rande s clovekem co tomu veli a bude u toho pritomen muj likvidator skody..! vymrdavat ze sebou nenecham ..pritom stacilo jen prachsproste "Omlouvame se...nahrajeme FW sprovoznime SMS vse na naklady VW ale bohuzel navi vymenit nemuzeme.."nic vic nic min...

Uživatelský avatar
lassev
Člen klubu
Příspěvky: 82
Registrován: 18.08.2009 16:18
Bydliště: Slaný

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od lassev »

Coster píše:dekuju..takze lassev mas tu vse :-)
Já taky děkuji za vysvětlení jak a s čím maká hlasové ovládání
hmm to zase budu muset za Tornadem1 aby mi dodělal tlačítka a zároveň upravil to kódování tel. jednotky
ale až bude lepší počasí.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 a hlasove ovladani

Příspěvek od tornado1 »

no problem, ty cesty stojí za ho...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“