Problém s TMC v MFD2?

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
devito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 10.06.2010 13:34

Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od devito »

Zdarec chlapi,
po upgrade firmware v navigaci MFD2 DVD na v. 30 mě TMC najde pouze rakouské stanice, takže sice vim co se děje u našich sousedů ale to je mi vcelku na nic. Před aktualizací firmware mi to našlo CR1 a teď ani ťuk. Má někdo podobnou zkušenost???
Díky Dan.

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od koren.sl »

mám ten samý problém, po přehrátí na fw 30 mi u nás TMC nefunguje, nespravil to ani návrat na fw 28. Navíc od té doby co jsem to přehrál mi hlasová navigace i při nastavení na max hlasitost mluví velice potichu :-(

devito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 10.06.2010 13:34

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od devito »

Hmmm tak to není moc potěšující :( Takže vrátit se k verzi 28 jde, no můžu to zkusit, co kdyby náhodou :)

devito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 10.06.2010 13:34

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od devito »

Takze firmwarem to není, zkusil jsem tam dat origo DVD a TMC naslo CR1. Tak to at mi nekdo vysvetli???

prochazka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.06.2009 19:24

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od prochazka »

Ten stejný problém po instalaci neorigo DVD. Cizí stanice bez problémů, ale naše vůbec nic.
Starší orig. DVD bez problémů.

devito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 10.06.2010 13:34

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od devito »

Není tu někdo z Brna, Vyškova kdo má orig. MFD2 DVD v7 na vyzkoušení toho TMC, jestli je to teda tím firmwarem 30 nebo vypálenými mapami?
Díky D.

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od jasp3r »

TMC opravdu po navrácení staršího DVD s origo mapamy jde i v ČR. Navíc se mi omylem podařilo vyřešit jiný problém a to z občasnou ztrátou signálu GPS, kde mě navigace zaměřila cca o 50-500 km jinde, než jsem opravdu byl. Je to způsobené externím GPS přijímačem. Jakmile jsem zkusil posunout tento přijímač z palubovky z okna ven, hned se signál chytil na správném místě a vše běží OK. Tak až uvidíte nebožáka, co mává z okna svého vozu GPS Anténou, tak jsem to pravděpodobně já ;o)

devito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 10.06.2010 13:34

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od devito »

Tak s příchodem nových map 2011 (v8) problém s TMC odstraněn :) Nevíte někdo co znamenají zkratky TJ, MJ ... když dám detail zprávy? Mám to v angličtině a netuším o jaké zkratky jde.
Díky.

koly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 03.06.2011 08:27
Bydliště: Praha

Re: Problém s TMC v MFD2?

Příspěvek od koly »

TMC mi na nových mapách taky funguje. Dá se zprovoznit automatické přepnutí radia, pokud vysilaji dopravni informace?
Díky
VW Passat Variant 07 BMR

Odpovědět

Zpět na „Navigace“