RNS 510- problém s RDS - díky předem za pomoc....

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
mcbrody
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.11.2008 22:48
Bydliště: Karlovy Vary

RNS 510- problém s RDS - díky předem za pomoc....

Příspěvek od mcbrody »

Pozdravy všem z Varů!!! Obracím se na vás s malým problémem s RNS 510. Na mém Passatu 6/2006 byla z vyroby RNS 300, kterou jsem později vyměnil za RNS 510 (SW 2720). Vše O.K., včetně maxidotu a ovládání na volantu, akorát mě zlobí 3 věci:
1) RDS si samo nepřeladí stanici! To mmě neskutečně štve,páč jsem hodně na cestách....
2) v seznamu stanic ve spodní liště mám pouze jednu stanici,co poslouchám ( u té RNS 300 to bylo super. Když jsem někde
cestoval,tak po zmáčknutí si radio vyhledalo stanice s největším signálem a já si vybral. Předpokládám, že tato funkce u RNS
510 by měla mít podobný význam.
3) přehrávání s CD měniče neskutečně chrčí.Nedá se používat.To mi nevadí, poněvadž díky HDD není důvod ho používat. Ale
možná to nějak souvisí.
Celkově příjem signálu radia se mi nezdá nijak vyjímečný.
V kodovani atd. jsem absolutní "panic" a proto děkuji všem "mazákúm" :D na tomto fóru za pomoc, Díky předem Petr.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510- problém s RDS - díky předem za pomoc....

Příspěvek od tornado1 »

dej tam frekvenční výhybku, máš slabou anténu... máš zapojenou jenom jednu že? u cd changeru máš zapojené jinak dráty, rns300 to má jinak.. nutné přehodit jeden pin na konektoru..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“