RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od ryden »

Tak jsem ji mel presne rok.. doufam ze ten hajzl co ji proda za 10 tis bude mit na te jehle alespon zloutenku, kdyz uz ne neco horsiho. Nastesti jsem si ji pripojistil. Nicmene, nema nekdo na prodej RNS 510?
Diky moc.
1.jpg

Toboo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 21.11.2009 11:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od Toboo »

Ahoj, jj, to znám...mě to potkalo před 3-mi týdny (už podruhé)...ale jak koukám, tak u tebe aspon měli dost slušnosti, aby ji vyšroubovali...u mě ji prachsprostě vytrhli z palubky:(

A kde v Praze se ti to stalo?

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od ryden »

Jizni mesto... pritelkyne tam parkovala u rodicu... Natesti jsem si ji i pripojistil.
No slusnej byl.. nechal tam i antiradar a nahradni telefon v kastliku - i kdyz do nej koukal...
Jen doufam ze mu ruce upadnou u ramen..

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od Kcko »

Proc dekujes hodnym lidem v Praze? To se ti muze stat kdekoliv ne? Dle toho ze bydlim v Praze si to muzu brat osobne. Ja kdyz jedu na Moravu tak si taky auto musim hlidat, nehlede na to ze vsecko co se mi s autem zatim stalo bylo vzdy mimo PRAHU.
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 614
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od lecram »

Kcko píše:Proc dekujes hodnym lidem v Praze? To se ti muze stat kdekoliv ne? Dle toho ze bydlim v Praze si to muzu brat osobne. Ja kdyz jedu na Moravu tak si taky auto musim hlidat, nehlede na to ze vsecko co se mi s autem zatim stalo bylo vzdy mimo PRAHU.
je mi to hrozne luto, ale predsa je vseobecne zname, ze v Prahe je zivotnost navi v aute s cudzou SPZ 1 - 2 hodiny tak sa Ti divim, ze si nesiel vlakom...tak sa hovorí v Bratislave o zlodejoch v Prahe no su tam ale prevazne slusni ludia a zlodej bude zlodejom aj v Mongolsku ibaze tam ukradne akurat susene lajno...

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od ryden »

Jezisku neblazni s tim ze si to beres osobne :D Po Praze jezdim a parkuju s RNSkou rok a nic.. Az ted.. Ale stat se to mohlo kdekoliv.. Tentokrat holt na jizaku.. ;-)

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od lukasko144 »

ryden píše:Jizni mesto... pritelkyne tam parkovala u rodicu... Natesti jsem si ji i pripojistil.
No slusnej byl.. nechal tam i antiradar a nahradni telefon v kastliku - i kdyz do nej koukal...
Jen doufam ze mu ruce upadnou u ramen..
Prosim Ta, ako sa pripojistuje ta navi? To zavisi od poistovne? Ja mam Axu a stale sa s nimi neviem dohodnut, len vravia, ze im staci fotka mojej palubovky. Nechcem si predstavit, co sa bude diat, keby som dopadol takto ako dost clubakov v poslednej dobe.. Stat sa to mne a chytit toho dobraka, tak sa mu "podakujem" aj za vsetkych ostatnych clubakov.. Do riti..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od catdavid »

Musím potvrdit,že do Prahy s navi v autě co má značku z jiného kraje sebevražda.Nedávno tam byl známej a bagy pryč a navi. :evil:
GII-PD 293ps/525Nm
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=161352" onclick="window.open(this.href);return false;
oprava podtlakovky:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=300098" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel:603742155 email: cat.david@seznam.cz

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od ryden »

No mam povinne + pojistku a kdyz jsem tam namontoval RNSku, tak jsem sel na pojistovnu a ze ji chci pripojistit, protoze je to draha legrace. No a jako nadstandard mi to pripojistili... Dodal jsem fotky auta s namontovanou navi a bylo. Mam to u Kooperativy. Jasne ze delaj ted vofuky, ale to je podstata pojistoven... Servis mi rekl, ze uvede auto do takoveho stavu v jakem bylo pred vloupackou a uctovat to budou pojistovne.

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od lukasko144 »

ryden píše:No mam povinne + pojistku a kdyz jsem tam namontoval RNSku, tak jsem sel na pojistovnu a ze ji chci pripojistit, protoze je to draha legrace. No a jako nadstandard mi to pripojistili... Dodal jsem fotky auta s namontovanou navi a bylo. Mam to u Kooperativy. Jasne ze delaj ted vofuky, ale to je podstata pojistoven... Servis mi rekl, ze uvede auto do takoveho stavu v jakem bylo pred vloupackou a uctovat to budou pojistovne.
Mne AXAci stale hovoria, ze pokial by som ju chcel preplatit v pripade kradeze a pritom tam nie je od vyroby, tak musim dolozit fakturu zo servisu, ze mi ju orig. oni domontovali + samozrejme pouzili ich navigaciu, inac nemam narok na preplatenie dorabanych veci. Dokonca ani obhliadky nerobia, ze by som prisiel a osobne im ukazal, co je tam navyse oproti stavu po vyrobe..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

ryden
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 18.05.2009 19:46
Bydliště: Ostrá ... dědina

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od ryden »

Ja jsem si ji nechal namontovat ve VW servisu a mam na to doklad. Navic mi v pojistovne rekli, ze servis si musi archivovat zaznamy o tom jaka navi to byla, protoze se kradou. Ale zda to delaji to nevim. Jeste mam vypisy z VAGu, kde je o te konretni navi info. Tak snad to projde. Nevim co by jim jeste mohlo vadit. Je to pripojistene, svedku mam hromadu, montovalo to VW, na Vagu to bylo videt, maji fotky... Ale zname pojistovny... uz 2 dny nedelam nic jineho, nez ze si s nima pisu a volam. Jen abych ziskal kryci dopis pro servis a nemusel to zacvakat a pak cekat na pojistovnu...

Uživatelský avatar
Kcko
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 07.09.2008 21:54
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od Kcko »

ryden píše:Jezisku neblazni s tim ze si to beres osobne :D Po Praze jezdim a parkuju s RNSkou rok a nic.. Az ted.. Ale stat se to mohlo kdekoliv.. Tentokrat holt na jizaku.. ;-)
No jasne sorry ;) ale prislo mi to jako utok na prazaky. Kdyz jsme u toho, me nekdo taky vlezl minulej tejden do auta, nastesti navigaci si tam nikdy nenechavam a DVD mam vyndavaci ;-) a ten ko*ot mi tam nechal i napichlou Flashku (16 GB), ale chytnout ho u toho, asi bych skoncil na fizlarne za pokus o tezky ublizeni na zdravi.
http://www.rjwebdesign.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (Tvorba webových prezentací, E-shopy, CMS, Portály ...)

Alfa_Beta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 07.08.2009 06:23

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od Alfa_Beta »

Nazdárek ... tak se řadím mezi vás. Dnes ráno mi zmizela (Praha 2) ... 4 měsíce jsem ji měl a dnes si ji chtěl připojistit. Vzali mi i bombóny, žvýkačky ... příště to aspoň napustím projímadlem :-/
Nemá někdo RNS na prodej? Za rozumnou cenu... :-/

Uživatelský avatar
catdavid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od catdavid »

projímadlem?Jedem a podle toho ho najdeš v nemocnici :mrgreen:
GII-PD 293ps/525Nm
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=161352" onclick="window.open(this.href);return false;
oprava podtlakovky:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=300098" onclick="window.open(this.href);return false;
Tel:603742155 email: cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
Babčák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.09.2010 21:42
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - Dekuju hodným lidem v Praze

Příspěvek od Babčák »

Kdybych neměl černý folie po celým autě a bydlel ve větším městě... tak bych rns ani nechtěl ..... když parkuju přes noc jinde než u baráku tak rns vyndávám a beru sebou.....

Odpovědět

Zpět na „Navigace“