TeleFunken

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

TeleFunken

Příspěvek od Filip »

Takovej dotaz,nepřemýšleli jste někdo nad rádiem Telefunken TF AS 9280 VW??? jako mimo toho,že to vypadá jak 510,tak to taky funguje naprosto stejně,akorát to má v sobě BT,nemusí se měnit jednotky žádný,spolupracuje to s Multifunkčním volantem i parkovacíma senzorama i novou Klimou,navíc to zvládá přehrávání DivXu i za jízdy atd atd...když si počítám,že potřebuju RNS510 za plus novou GW plus novou HF jednotku a ještě si na tom ani nepustím klip,tak mne to celkem láká...ale největší a hlavní výhodou jsou 3X RCA,takže do budoucna na update muziky to smysl určitě má...trošku jsem se po té značce pídil a dokonce to vyhrává v testech,takže to asi žádná mrdka fakt nebude...nemá s tím někdo zkušenost??? viz asi: http://www.telefunken.com/index.php?id= ... ied_id=299
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: TeleFunken

Příspěvek od vdostalek »

vypadá to dobře,ale kolik to bude stát?
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od Coster »

26 600,- co jsem jenom rychle kouknul na net.. To je uboha cenna na to ze se 1) necha koupit RNS za 10 tisic..(o legalnosti se bavit nebudeme :D) 2) nebo nova na netu okolo 22tisic..kdyz pripoctu 4 500 za telefoni jednotku tak jsem cca skoro na stejnejch penezis.. GW menit nemusis staci to vyresit softwerove..samozdrejme je lepsi GW menit..ale neni to uplne potreba! A to se nebavime o kvalite displeje..a dalsich a dalsich..tyhle ciny jsou k nicemu.. Kup RNS a uvidis budes spokojenej..

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od Filip »

za 20 to mám nový s fakturou (důležitý,až se najde nenechavec)...jinak kvalita obrazu A1 a hlavně,když chceš na 510 připojit zesák,tak to nemá cinche,takže špatně :-( a nepřehraje DIVx,takže zase špatně...jinak rozlišení má oboje stejný,takže nevím...jinak tohle není úplně tak čína,spíš německo,víc jak 100 let tradice a navíc vítěz testů audio soustav :-)

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od PavelSv »

Byl jsem na jaře v Lipsku na autosalonu a výrobců těchto náhrad tam bylo víc.A musim říct, že kvalita těchto náhrad mě dost příjemně nadchla.Takže bych se tomu vůbec nebránil :) :good:

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: TeleFunken

Příspěvek od vdostalek »

sežeňte to někdo do 15 tisíc a beru to okamžitě :-)
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od tornado1 »

a proč nekoupíš za nižší cenu raději rns510? stejně ti na tom klima ani parkováky ukazovat nebudou..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od Filip »

bože Tornado1,už jsem to tu psal...ukazuje to všechno!!! navíc 510 neumí DIVx,neumí výstup na zesáky a tohle má v sobě ještě BT...

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od Coster »

ukazuje to vsechno ale bez jednotek ktere nejspis nemas v aute to ukazovat nebude nic.. jedina vyhoda je Divx ...Cinch se necha k RNS dodat..bud za 300kc takovou hovadinou a nebo za vetsi penize dalsi krabicky.. co se tyce BT neverim ze to bude fungovat tak skvele jako original..a to se nebavim o tom jestli pujde cteni SMS hlas.ovladani atp...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od tornado1 »

Filip píše:bože Tornado1,už jsem to tu psal...ukazuje to všechno!!! navíc 510 neumí DIVx,neumí výstup na zesáky a tohle má v sobě ještě BT...

bože Filipe, tak si to kup a přijed mi to ukázat jak ti to vše funguje když si tak chytrý.. těším se na tvoji návštěvu.. moc se na to těším až to uvidím vše funkční - ukazatel klimatizace a parkováků u tvého vozu..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od Filip »

tornado1 píše:
Filip píše:bože Tornado1,už jsem to tu psal...ukazuje to všechno!!! navíc 510 neumí DIVx,neumí výstup na zesáky a tohle má v sobě ještě BT...

bože Filipe, tak si to kup a přijed mi to ukázat jak ti to vše funguje když si tak chytrý.. těším se na tvoji návštěvu.. moc se na to těším až to uvidím vše funkční - ukazatel klimatizace a parkováků u tvého vozu..
neboj,chystám se za tebou s jinýma věcma :-) taky to právě chci vidět první funkční všechno,abych pak nezvostal namydlenej :-)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: TeleFunken

Příspěvek od tornado1 »

pokud máš 2009 a starší tak ti parkováky a klima nepůjde!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“