problemy ops

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
marcussco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.01.2011 14:39

problemy ops

Příspěvek od marcussco »

Nazdarek borci mam v aute RNS 510 1T0...680B upgrade na 1T0...680D sw 3980 a navadzaci park assist 1T0919475C s original kamerou ,ops videť len pri spiatočke a nie pri zatlačeni gombika na 2sekundy akurat sa stiši radio ale bez zobrazenia ops.Myslite že treba vymeniť rj za 1T0919475 D alebo H ,ktora ma už aj Long Code 2byte -7bit Mute active alebo sa to da niekde v rns 510 nastaviť v prisposobeni.So sw 2760 to išlo vpohode

Honza_K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 29.03.2012 10:51
Bydliště: New Village under Kleť

problemy ops

Příspěvek od Honza_K »

Hodím to sem, bo je to docela podobné. Tak snad se moderátoři nebudou zlobit.
Dneska přestala fungovat kamera a parkovací asistent (ops), pouze "pípáky" běžely. Zkoušel jsem fšecko možný, vypnout, zapnout, vystoupit z auta, zamknout a tak a nic. Frčím tedy nach service, pro jistotu nechávám auto nastartovaný (trochu mi lepilo), abych nebyl za blbce, kdyby to náhodou přešlo, po chvilce přemlouvání jsem fpuštěn na dílnu. Přišel pán s PC, připojil, zkoušel, vypínal a zapínal a také nic. Povídá co SW, říkám upgrade cca měsic z5, hmm, tedy asi rozbité, to jsme tu ještě neměli, tak si vyjeďte a sepíšeme to a objednáte se. Nastartuju a co myslíte.... no funguje :-( a pán že service povídá vítězně, no vidíte, to je jako počítač, taky ho občas musíte restartovat. Tak si tak říkám, jestli nakonec nejni problém mezi volantem a pedálama. Nemáte něgdo podobnou zkušenost? Podotýkám, auto je půl roku staré, vše originál, ani zádný odblok či něco podobného. Na bývalém Multíkovi mi měnili tento squělý přístroj dvakrát a po třetí výměnu zrušil Crocodille z protisměru.
Nebo jsem fakt moc cimprlich a moc to prožívám... Přiznám, že v autě za mega, kdy za toto zařízení chce Das Auto 50-60 tisíc mi to moc jako legrace nepřijde.


Sent from my iPad using Tapatalk

Uživatelský avatar
mattock
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: problemy ops

Příspěvek od mattock »

mne sa stalo presne to iste, po odstaveni auta a znovu nastartovani vsetko makalo ako ma. tiež som si to nevedel vysvetlit
VW Passat Variant Highline DSG
DPF 2.0 TDI CBAB
Obrázek

Honza_K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 29.03.2012 10:51
Bydliště: New Village under Kleť

problemy ops

Příspěvek od Honza_K »

A jak mas stare auto?


Sent from my iPad using Tapatalk

bajkom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.02.2013 17:49

Re: problemy ops

Příspěvek od bajkom »

Nefunlcne OPS, ...pri zaradeni spiatocky zaznie dlhe pipnutie a kontrolka OPS pri riadiacej pake blika. Tiez na displeji iba preblikne auto so zonami parkovacich senzorov ale nevypise sa ziadna chyba. Nejde ani zapnut parkovaci asistent. Nepomaha ani znovunastartovanie auta ani ocistenie vsetkych senzorov :(

Odpovědět

Zpět na „Navigace“