MFD2 nejnovější mapy

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
Deagle
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.10.2010 20:52

MFD2 nejnovější mapy

Příspěvek od Deagle »

Zdravím,

jsem tu nový a toto je můj první příspěvek. Mám Jettu 1/2006, která je osazena navigačním systémem MDF2. Jsem s ním velmi spokojený, ale problém je, že mapy jsou z ledna 2006, takže už dosti zastaralé. Nedaly by se někde stáhnout nebo koupit novější (aspoň 2010>) ?

Než jsem zakládal toto téma, tak jsem si projížděl témata na tuto problematiku a našel jsem nejnovější mapy pro MFD2, verzi V8. Chtěl bych se zeptat, zda-li nenastane nějaký problém, když do navigace vložím vypálené DVD (v tomto případě obsah stažený z netu a poté vypálený). Slyšel jsem cosi o zakódovaných rádiích nebo poté o nefunkční navigaci.

Jestli tu už takovýto dotaz je, tak se velmi omlouvám...

Děkuji za odpověď.
VW Jetta 2.0 TDI (BKD) 2006

Milky358
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 31.01.2011 20:58

Re: MFD2 nejnovější mapy

Příspěvek od Milky358 »

Nic sa ti nestane, len si musis odblokovat navigaciu, aby ti slo napalene DVD...
Najnovsie mapy su V9 2012, tu na fore to najdes, len hladaj...

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: MFD2 nejnovější mapy

Příspěvek od auckland »

Přesně tak. V tomto tématu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=224&t=225906" onclick="window.open(this.href);return false; najdeš vše potřebné. Jak stránky, kde se dají mapy V9 stáhnout tak návod na vypálení.. Good luck :wink:

Jinak pokud nemáš na navigaci nový firmware a unlock pro čtení pálených CD/DVD, mohu Ti ho zaslat na email.
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

Odpovědět

Zpět na „Navigace“