Nastavení hlasového ovládání RNS 510-kdo udělá-Praha 6,5

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
karelcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 01.10.2012 15:21
Bydliště: Praha

Nastavení hlasového ovládání RNS 510-kdo udělá-Praha 6,5

Příspěvek od karelcc »

Ahoj pánové,
pročetl jsem si diskuzi ohledně hlasového ovládání RNS 510, šel vyzkoušet do auta a bohužel zjistil, že mi to nefunguje :evil:. Jde mi pouze o to, abych mohl hlasově ovládat RNS, ne telefonovat (BT sadu tam stejně nemám). MF volant s tlačítkem mikrofonu mám, takže předpokládám, že je to pouze záležitost SW. Takže pokud by se našla dobrá duše nejlépe z Prahy 6,5, která to umí nakódovat a za rozumný peníz :drinks: udělá, ať mi dá vědět. Dík. Karel
Passat CC Highline 2.0 TDI Blue Motion, DSG, 2011

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení hlasového ovládání RNS 510-kdo udělá-Praha 6,5

Příspěvek od tornado1 »

umím udělat v Humpolci, ale není to jenom softwarová záležitost... půjde spustit volantem.. také záleží jestli máš firmware s hlasovým ovládáním, ten lze případně přehrát
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

karelcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 01.10.2012 15:21
Bydliště: Praha

Re: Nastavení hlasového ovládání RNS 510-kdo udělá-Praha 6,5

Příspěvek od karelcc »

tornado1 píše:umím udělat v Humpolci, ale není to jenom softwarová záležitost... půjde spustit volantem.. také záleží jestli máš firmware s hlasovým ovládáním, ten lze případně přehrát
Ahoj,

dle fóra vím, že jsi na tyhle věci expert, ale frčet z Prahy do Humpolce kvůli tomuhle se mi moc nechce. Ale i tak dík za nabídku. Jen na okraj k tématu - SW jsem tam nahrál poslední z odkazu tady na fóru, když zmáčknu hvězdičku na RNS, tak mi blekotá jaký příkaz chci zadat, ale ať mluvím jak chci, žádný příkaz to neudělá. Tak nakonec nevím, jestli tam mám vůbec mikrofon, když tam není příprava na tel..
Passat CC Highline 2.0 TDI Blue Motion, DSG, 2011

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastavení hlasového ovládání RNS 510-kdo udělá-Praha 6,5

Příspěvek od tornado1 »

mikfrofon tam nemáš, kabeláž pro hlasové ovládání mám nachystanou... jinak nemáš ani navigaci nakodovanou po přehrátí software..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“