RNS 510 s mapami V9 divně naviguje

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Lui
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 26.01.2012 00:22

RNS 510 s mapami V9 divně naviguje

Příspěvek od Lui »

Ahoj všem. mám RNS 510 a v ní nejnovější mapy V9. Nelíbí se mi jak naviguje. Vždy mám zvolenou rychlou trasu.

Několik příkladů:
Jedu z Hostivice do Prahy na Chodov a ona mne chce tahat přes centrum místo po okruhu. Když jí neposlechnu a vjedu na okruh, tak po nějaké době to pochopí a jede po okruhu a tu silnici zná.

Cesta z Hostivic do Teplic mě tahá přes celou Prahu na D8 a pak do Teplic. To znamená navíc 50 km tam a 50 zpátky. a tím, že je to přes Prahu je to o 30 min pomalejší než cesta přímo přes Louny a dál.

Cesta z Hostivic do ČB mě to táhne přes celou Prahu na D1 a pak přes tábot. Slovy klasika je to sice delší, ale za to je to horší cesta.

Důležité info, všechny ty "správné trasy zná" nikde to není o tom, že bych tam navigace neměla tu silnici.

Jde ještě něco upravit v nastavení nebo jí že do tohoto TOP bodu, co mám uložen tohle byla ta správná cesta?

Nejlépe, aby se to naučil sám, když zjistí, že to naplánoval za 2,5 hod a já jel jinudy za 1,5 hod :)

Díky za rady.
Mirek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 s mapami V9 divně naviguje

Příspěvek od tornado1 »

toto ji nenaučíš
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“