RNS 510 - problém při nahrávání map

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
milba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 11.07.2011 21:35

RNS 510 - problém při nahrávání map

Příspěvek od milba »

Ahoj, předem se omlouvám za to, pokud se můj problém tady už v minulosti řešil. Nicméně jsem řešení na fóru nenašel. Tak k jádru věci. Před nedávnem mi začaly blbnout mapy,a to tak, že mi zmizela z vyběru zemí Česká republika a místo ní je tam tuším "chay chamuriety" nebo něco takového. Když teda zadam tuto volbu, otevře se ČR, ale navigace nefunguje správně- špatně počítá trasy atd. Rozhodl jsem se, že mapy přehraju, ale když vložím DVD do mechaniky, tak se vůbec nenačte, ačkoli se jedná o stejné DVD, kterým jsem před rokem tyhle mapy do navigace nahrál. V jiné RNS510 se dvd však normálne načte a hned se objeví na obrazovce okno volby presně tak, jako na mém před rokem...teď však vůbec nic. Nevíte kde je problém a jak ho vyřešit? Děkuji všem za konstruktivní rady a návrhy.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 - problém při nahrávání map

Příspěvek od tornado1 »

problém je v tom že máš v háji DVD mechaniku a že tam máš špatný firmware! pokud by jsi chtěl tak můžu opravit
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

milba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 11.07.2011 21:35

Re: RNS 510 - problém při nahrávání map

Příspěvek od milba »

Díky za odpověď. Problém je v tom, že teď budu měsíc mimo ČR a doufal jsem, že to vyřeším nějakým způsobem sám, abych mohl aspoň teď nějak s navigací fungovat. Co se týka DVD mechaniky, tak ta mi jinak normálně funguje, a to jak na hudbu tak na filmy. S Firmware jsem nic nedělal a jak jsem psal, před tím to normálně fungovalo... Zřejmě by to chtělo asi oko odborníka až budu v ČR, nicméně problém je v tom, že ja jsem z Domažlicka...takže to mám k tobě trošku z ruky...

Odpovědět

Zpět na „Navigace“