Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

zdarec hoši..

potřeboval bych znát vaše názory, postřehy, zkušenosti atd. ohledně náhrady za RNS 510..

mám v merku toto rádio, myslím, že RNS strčí hravě do víte kam.. .
VW Android Car DVD Pad with 7" Detachable MID
http://www.aliexpress.com/store/product ... 65294.html" onclick="window.open(this.href);return false;

osobně jsem v Pašíku 5.5 měl podobnou ne tak nažvejklou chine ještě s Windows a byl jsem nadmíru spokojen..


tudíž díky za Vaše názory a tak..


****
prosím zarputilé příznivce originálu RNS-510 aby se zdrželi svých komentářů o tom, že není nad originál a uvědomili si, že slavná RNS 510 je dělaná taktéž v Chine na zakázku koncernu, její cena pro koncern bude tak +- 2-3 litry a oni nám ji prodávají za 60-70tis bez daně..
o tom co umí či neumí netřeba snad diskutovat.. jednou ročně mapy, vše zamklé při jízdě atd atd..

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

koukám nikdo nic.. takže já jsem ji objednal. jakmile dojde nainstaluji a podám podrobné hlášení.. :smoke: :smoke: :tongue:

RNS 510 jde do světa už jsem v jednání s jedním členem zde.. :drinks:

Uživatelský avatar
monteg
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 07.10.2011 17:37
Bydliště: Louny

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od monteg »

Jsi moc rychlej já koukal po tomhle
http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... uran-Caddy" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Passat Variant 2009 2.0TDI CBBB DSG

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

monteg píše:Jsi moc rychlej já koukal po tomhle
http://www.specialniautoradia.cz/www-sp ... uran-Caddy" onclick="window.open(this.href);return false;
taky pěkný ale chci vyndavací panel radši.. ale vypadá moc pěkně..

Uživatelský avatar
RomanF
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 258
Registrován: 06.07.2009 21:50
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od RomanF »

Měl jsem v merku tohle...zatím váhám.
http://www.audiosources.net/productshow ... d=42&id=79" onclick="window.open(this.href);return false;

Jsem zvědavej co napíšeš za zkušenosti.
prodáno - Passat Variant Highline 1.9 TDI BLS r.2007 (TTV, turbo BMP, 5ka ₊12%, chip DP 99kW, 1hm ATD)
Změnil jsem značku, za pár let se k Passatu vrátím... řekl bych :)

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

RomanF píše:Měl jsem v merku tohle...zatím váhám.
http://www.audiosources.net/productshow ... d=42&id=79" onclick="window.open(this.href);return false;

Jsem zvědavej co napíšeš za zkušenosti.

pěkná ale moc stejná jako orginál.. tu si budou plést a čorovat tak.y. chci prostě jinou co nejvíce + ten panel..
neboj nic reference sem poté dám..

krax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.10.2011 08:55
Bydliště: Praha, Plzeň

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od krax »

ricom píše:zdarec hoši..

potřeboval bych znát vaše názory, postřehy, zkušenosti atd. ohledně náhrady za RNS 510..

mám v merku toto rádio, myslím, že RNS strčí hravě do víte kam.. .
VW Android Car DVD Pad with 7" Detachable MID
http://www.aliexpress.com/store/product ... 65294.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ahoj
Už jsi objednal?
Co spojení neorig rádia přes can-bus?

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od tornado1 »

slavná RNS510 se dělá v ČR a vyrábí ji firma Continental... u číny nepůjde připojit originální kamera pokud je v autě..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

tornado1 píše:slavná RNS510 se dělá v ČR a vyrábí ji firma Continental... u číny nepůjde připojit originální kamera pokud je v autě..
nepůjde máš recht.. jinak rádio dobré.. hlavně se konečně vyspím..

až vše poladím hodím report.. zatím jsem maximálně spokojen.. kameru pořeším později zřejmě výměnou za neorigo..

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od tornado1 »

volant funguje? maxidot funguje? origo HF funguje na čínské navi? parkováky ukazuje? klimu ukazuje?

celkem mně to zajímá jestli už se čínané zlepšili...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

tornado1 píše:volant funguje? maxidot funguje? origo HF funguje na čínské navi? parkováky ukazuje? klimu ukazuje?

celkem mně to zajímá jestli už se čínané zlepšili...
volant funguje, HF nefunguje - má svoje a vcelku slušné musím uznat, tudíž asi možná i prodám jednotku HF co jsem nedávno kupoval, maxidot taky ale neukazuje názvy ani u mp3 ani u rádia jen frekvenci stanic a jaká hraje skladba, parkováky vidí ale zřejmě je má propojené s kamerou nebo se bude muset změnit kodování to jsem ještě nestihl nastudovat, klima mě neukazuje mám klimatronik kterej mi neukazoval ani na RNS, ale v popisu to mají, možná že to jde zapnout v kodování.
řešil jsem hlavně aby mi hrálo rádio a mp3, zbytek budu řešit o víkendu s Kimikem.. kameru holt budu muset dát neorigo se cinch konektorem,

mám to takový ještě nedoladěný je to jen narychlo.. po víkendu budu moudřejší..

jinak mě velice překvapil ten android displey, fakt se dá i na malých ikonkách bez problémů prstem.. jako ano není to jako u RNS člověk musí trochu přitlačit ale tužku jsem ještě nepoužil..
navi ještě musím něco nahrát a musím buď dát jejich GSM anténu nebo spíše upravit svojí nějakou přechodkou, mají ten šroubovací pičus..

jako RNS to fakt není to musím uznat, ale na to co já využiju mě to fakt bohatě stačí, důležité je, že se dá jezdit i bez toho panelu a hraje rádio, mp3 to je supr... když chci šoupnu tam panel a jede zbytek..

ještě si to chce vyhrát pak sem nafrkám fotky a podrobnější zhodnocení.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od tornado1 »

klima ti nepůjde pokud ani nešla na rns510 - nevšiml jsem si jaký panel tam máš.. co se týče parkováků, pokud ti šly na rns510 tak je nutné úplně odpojit kameru a překodovat jednotku parkováků
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

tornado1 píše:klima ti nepůjde pokud ani nešla na rns510 - nevšiml jsem si jaký panel tam máš.. co se týče parkováků, pokud ti šly na rns510 tak je nutné úplně odpojit kameru a překodovat jednotku parkováků
jo jo jedu to za chvíli řešit.. ono toho bude asi i více v kodování.. díky za rady pane já se stejně k tobě budu muset někdy s něčím vypravit.. když už se známe osobně a málem jsem ti naděloval ještě šroubovák a mobil :thanks: :drinks: :drinks:

budu nějak muset hlavně vymyslet ten HF.. to co je v Passatu je fakt lepší to se musí nechat.. ale jak dostat zvuk do rádia.. vše funguje jen ten zvuk chybí.. :sorry:

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od lukasko144 »

@ ricom: Kde sa odklada ta ceruzka ??
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Náhrada za RNS 510 - názory, postřehy atd..

Příspěvek od ricom »

lukasko144 píše:@ ricom: Kde sa odklada ta ceruzka ??

ty voe kámo česky na mě.. já ti nerozumím ani h***o.. :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Navigace“