Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta
PříspěvekNapsal: 18.11.2013 22:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

08.04.2013

21

Teplice

Hezký den,
když si přendávám z SD karty muziku do auta, písničky se nahrají dvakrát, jednou se před název napíše _ (např. ._Kabáti) a po druhé už je vše v pořádku a napíše se .Kabáti. Prostě poprvé se tam hodí ta blbá pomlčka dole a tahle muzika nejde přehrát. Neví někdo, jak to vyřešit ? Nahraju si například 300 hitů od roku 1992 do roku 2013 a všechna muziaka se vepíše dvakrát, jednou s tou hloupou pomlčkou a podruhé normálně do stejné složky. Pak je v tom hrozný brajgl a ty s tou pomlčkou se ani nepřehrají, akorát se to zasekne a auták mi napíše , že tenhle formát nepodporuje. Zkoušeno i s jiných SD kart, pořád to zlobí. Počítač mi to na SDčko nahraje pouze jednou, tak fakt netuším kde je chyba. Pak musím růčo každej song, kterej nefunguje, mazat. A to mě moc nebaví, když mám v autě 13 gb muziky :)

Díky,
Honza

Předmět příspěvku: Re: RSN510 - Zlobí nahrávání muziky do auta
PříspěvekNapsal: 19.11.2013 21:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.11.2007

268

Cauves a nemas nahodou MAC?? nebo je to klasicke "PC"cko (win7/8/XP)?? nebo nepouzivas/nesynchronizujes ty same pisnicky pres iTunes do nejakych Mp3 prehravacu??

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 00:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

08.04.2013

21

Teplice

Mám Maca. Kopíruju klasicky seznamy skladeb z Itunes. Myslíš, že by to na to mělo vliv ? Kartu mám formátovanou ještě z windowsů, používám jí na natáčení na GoPro..:)

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 12:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.11.2007

268

JackLemon píše:
Mám Maca. Kopíruju klasicky seznamy skladeb z Itunes. Myslíš, že by to na to mělo vliv ? Kartu mám formátovanou ještě z windowsů, používám jí na natáčení na GoPro..:)

Je to tim MACkem! MAC (OS X) narozdil od PC (Windows) pouziva tzv. skryte (ghost files) soubory pro rychlejsi vyhledavani, info, thumbnaily, apod. neco jako "indexace slozky" v systemu windows. Nemusis to SDcko formatovat, staci kdyz ho pripojis k nejakymu PC s woknama, dej si zobrazit skryte soubory (ovladaci panely, moznosti slozky, zobrazit skryte a systemove soubory) a melo by to na tebe vyskocit, vsechny je smaz a potom teprve nakopiruj do auta.

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 12:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

22.11.2007

268

Smaz ty ghosty, pisnicky si tam nech! :D :good: tak jsem to myslel .......

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 13:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

08.04.2013

21

Teplice

Díky, super !!

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 20:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

11.11.2013

170

Praha

V jakym formatu máte SD kartu, mě to nebere NTFS ani FAT

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 20:41 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12847

Humpolec

pokud máš starší fw než 26xx a dáváš tam sdhc kartu tak to navigace nenačte... může být chyba také ve čtečce nebo připojení čtečky

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 22:31 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

tornado1 píše:
pokud máš starší fw než 26xx a dáváš tam sdhc kartu tak to navigace nenačte... může být chyba také ve čtečce nebo připojení čtečky

on ale řeší úplně něco jiného než že mu to nečte kartu.. a dokonce už mu kolega aj poradil.. :good: ale v tom co píšeš máš recht to se mě onehdá týkalo a byl jsem z toho out.. změna FW fakt tohle vyřešila..

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 22:39 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12847

Humpolec

jasně píše že mu to nečte kartu, proto jsem mu napsal 3 možnosti - jediné proč mu to nejde.... proto nechápu tebe proč píšeš že řeší něco jiného..

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 20.11.2013 23:04 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

02.06.2009

8001

v prdeli

tornado1 píše:
jasně píše že mu to nečte kartu, proto jsem mu napsal 3 možnosti - jediné proč mu to nejde.... proto nechápu tebe proč píšeš že řeší něco jiného..

sorry kámo.. já myslel že reaguješ na ten první příspěvek zakladatele topicu.. a ty reaguješ tady na kolegu TiberSeptim18..

sorry máš u mě malé nevýznamné plus.. :drinks: :drinks: :thanks: :thanks:

PříspěvekNapsal: 19.12.2013 20:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.02.2008

296

Jak přesně má prosím fungovat kopírování mp3, když je jich hodně? Mám třeba ke zkopírování 7GB hudby. Dám kopírovat, ono to chvilku připravuje, pak to začne kopírovat. Kopírování trvá šíleně dlouho, a nevím zda se můžu spolehnout zda se v klidu dokončí.
Musím mít pořád klíček v zapalování, nebo ho můžu vyndat, auto zamknout a odejít?
Mám takový pocit, že i když tam klíček nechám, tak se ta navi sama po nějaké době nečinnosti, (i když jede kopírování) sama uspí...

PříspěvekNapsal: 24.01.2014 14:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.02.2008

296

Mám na SD adresář AAAAAA ve kterým je třeba 200 MP3. Chci všech těch 200 souborů zkopírovat do JINÝHO adresáře, třeba BBBBBB, na HDD RNS, ve kterým už nějaký MP3 jsou. Musím to dělat jednotlivě soubor po souboru, nebo na to existuje nějakej jinej postup, na kterej jsem nepřišel?

PříspěvekNapsal: 25.01.2014 19:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.02.2008

296

No tak to už si dělá ta navaigace srandu. Chtěl jsem zkopírovat adresář AAAAA z SD do stejného adresáře na HDD, protože prostě do něj potřebuju přidat větší množství souborů a nechci to dělat po jednom (na jiný postup jsem nepřišel). A ono ani tohle nejde! Ono to ten adresář přejmenuje, nedoplní to hudbu do něj. Já už fakt nevím, nepřišel jsem na žádný způsob jak si doplňovat hudbu než kompletně všechno přepsat (což je min na 2 hodiny), aniž by se mi RNS furt nevypínala....

PříspěvekNapsal: 25.01.2014 20:02 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.02.2008

296

Aha, tak už jsem na to asi přišel. Celej problém tkví v tom, že nejde označit více souborů nebo adresářů najednou. Vždy jen jeden. A obsah adresář do stejně se jmenujícího adresáře nedáte.
Pokud si ale nakopírujete vše co potřebujete přenést do rootu SD karty, a dáte kopírovat kartu jako celek, tak vám to zkopíruje pouze její obsah. Takže tímto způsobem kopírujete všechny soubory do libovolného adresáře který si zvolíte.

Je to tady takovej můj monolog, asi jsem divnej, nebo nechápu že nikdo z vás to ještě neřešil :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]