RNS 510 FW+mapy

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
318271tobar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 16.12.2013 00:42

RNS 510 FW+mapy

Příspěvek od 318271tobar »

Zdar lidi,
tak se tu pokusím napsat můj návod na aktualizaci FW+map.

-před montáži jsem na RNS510 ze štítku opsal typ, HW a SW
-našel potřebný FW http://www.vatercooled.com.au/forums/f7 ... -7079.html" onclick="window.open(this.href);return false; nebo obdobné odkazi je to o hledání v googlu a vypálin min rychlosti iso
-našel mapy tohle je individuální kdo jaké chce - zkusil jsem snad 3 a vše ok a zase co nejpomaleji vypálil iso

-poté v autě nestartopat jen zapnout RNS a vložit dvd s FW samo načte pak se potvrdí aktualizace a čeká čeká a čeká
-po aktualizaci FW restart RNS (dal jsem vše do tov. nastavení přes MF volant) poté vlastní nastavení a je to
-pak už jen nahrát mapy to už je možné za jízdy a děje se to skrytě (kontrola zda vše jde jak má je pokusit se vyjmout dvd kdy vyskočí okno že probíhá nahrávání

ps: kdyby věděl někdo kde sehnat poi a tmc v10 a jak dát na SDcard byl bych vděčný
VW 3C 3,2FSI 4MOTION

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS 510 FW+mapy

Příspěvek od tornado1 »

navigaci je nutné po nahrání správného fw nakodovat k vozu, vymazat chyby v gateway, v jednotce telefonu apod.. výpis chyb všech jednotek musí být po updatu čistý, jinak to není 100% práce
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Navigace“