Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od solide »

Ahoj chci se zeptat, původně jsem měl ve svém Passatu original navigaci RNS MFD2 CD. Tato však po čase začala dělat problémy, neustále zamrzat tak jsem ji prodal a koupil od známého novou navigaci Škoda Columbus , kde mi bylo řečeno že má úplně stejné funkce jako originální navigace určená pro VW, rozdíl je jen v podsvícení , kde Škoda navigace má toto zelené a navigace na Volkwagen modré. Problém mám ale v tom že po zapojení a nakódování řídící jednotky v autě má tato navigace podstatně horší příjem rozhlasových stanic jako původní. Neporadí někdo v čem může být problém? Navigaci mi zapojoval auto-elektrikář ve VW servisu. Nedá se ten příjem nějak zlepšit? Autoelektrikář co to zapojoval tvrdí že ne. Je opravdu rozdíl mezi navigací této značky do Škodovky a VW jen v podsvícení anebo je problém v tom že tato navigace není udělána přímo pro VW?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od tornado1 »

pouze v podsvícení... dá se do tvé navigace nahrát i originál VW software... jsou zapojeny obě antény? díagnostika bez závad? já tipuju že ne..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od solide »

Moc se v tom nevyznam ake muzu zitra povytahnout navigaci a udelat foto pripojeni. Diagnostika je bez zavad,minuly tyden bylo auto na diagnostice. Prijem radia v puvodni navigaci fungovalo absolutne bezproblemu. Je mozne ze stara navigace RNS MFD2 CD mela vstup jen na jednu antenu a tato nova ma vstup na dve anteny? Jak to potom udelat aby to potom fungovalo tak jak ma?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od tornado1 »

mfd2 má vždy vstup na dvě antény
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

solide
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 08.12.2008 15:43
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od solide »

Poslu zitra foto jak mi to ten elektrikar zapojil

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od oizik »

kdyz dam do pasika B6 r.v. 2008 columba rozchodim na nem multifunkcni volant,parkovaci sensory a maxidot nebo se tam musi nahrat ww software? Dekuji

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od tornado1 »

Jestli to rozchodis ty to nevim, ale rozchodit jde vse
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

oizik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 10.02.2014 22:26
Bydliště: Bilina

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od oizik »

:-D ja urcite ne a doporucujete radsi rns 510 nebo nejakou tu cinskou verzi jak ty jsou na tom?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda navigace Columbus ve VW Passat - problémy s příjmem

Příspěvek od teekey »

2oizik
aftermarket (cina) je vec kompromisu, funguje to, ale neni to tak pohodlne jako original. Velka vyhoda techto navigaci/radii je krome ceny fakt, ze tam muze byt Android a to zcela dramaticky rozsiruje pouzitelnost toho zarizeni. Nicmene kvalita techto zarizeni je taktez velmi promenliva, nektere funguji lepe, nektere hure...
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Odpovědět

Zpět na „Navigace“