Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od ricom »

tak nějak mi to nešlo narozum, že tobě by to stálo za těch 15stováků.. :good: :good: správnej přístup Milane toto. :thanks:
tornado1 píše:nedorozumění to bylo a dostal peníze zpět, stačilo napsat nebo zavolat..

Uživatelský avatar
Tigrouš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 221
Registrován: 20.10.2010 17:04
Bydliště: Praha

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od Tigrouš »

tornado1 píše:.... a dostal peníze zpět.........
  • Tak alespoň se něco stalo, co se oceňuje a zaslouží to souhlas.......:good:
Šťastný nový krotitell.....Konečně Tigrouš spinká v klítce vedle Pola, bože, to je nádherná dvojkaObrázek

p.s.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.05.2010 20:00
Bydliště: Nová Role

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od p.s. »

tak si to tu čtu a nedá mi abych nereagoval kapku se do autoelektra hrabu mám to jako koníčka a tendle přístup mi zrovna jako dobrej nepřipadá,už to že by mě vyháněl od vlastního auta by mě bylo podezřelí,když už někomu něco dělám zjistim si o co zákazníkovi de a udělám vše pro to pokud je to v mích silách aby dostal co žádá a pokud to nejde či to neumím tak tu práci nedělám natož abych si za to bral peníze
dotyčnej měl mapy a chtěl je jen aktualizovat a že by ten co to dělal nevěděl že ty nejnovější aktualizace nejsou????
tady a to mi nikdo nevymluvý to vypadá že někdo chtěl na někom kapku vydělat
to že to nakonec nák dopadlo je dobře ale zajímalo by mě jakej kravál byl aby se ty peníze vrátili
já osobně bych k takovýmu člověku už nikdy nešel

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od hkr »

Tak s tou tvojí Češtinou o mně nigdy taky neuslišíš.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od Lukkii »

...no co na tenhle článek říct - pokud pisatel rozumí autům stejně jako češtině, tak se obávám, že by tu navigaci v autě ani nenašel. Celkově o ničem.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

p.s.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.05.2010 20:00
Bydliště: Nová Role

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od p.s. »

začíná se mi tu líbyt koukám že když se někdo přižene s kritikou tak se vždy najde nákej šášula co se začne ohánět kritikovo pravopisem takže chlapci můj pravopis sice není nejlepší zato ale sem slušnej a nedělam z lidí blbce :wink:

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od Lukkii »

Mně nejde o tvůj pravopis, to je totiž na tom článku to poslední. Přední je, že jsi u té situace nebyl, neslyšel jsi obě strany a neznáš (teda tipuju) ani jednoho z účastníků. A i přesto hodnotíš jednu ze stran jako zloděje a amatéra.
To mi vadí. Pravopis to celý jen podtrhává, bohužel...
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

lesak1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.10.2011 10:26

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od lesak1 »

To je celé bžunda-sranda (ty příspěvky nezúčastněných lidí)na tom je že se tu lidi chytají pravopisu a hned ví všechno.Jen taková maličkost ty lidi (ps-icemanum)se znají osobně a já znám i je a znám i tornado a tady šlo určitě jen o chybu v komunikaci.A vy chytrolíni co nevíte co k tomu říct ale chcete mermomocí něco napsat tak se alespoň chytáte pravopisu.Lepší je poradit když člověk ví (a je jedno jak)a né jen psát jen abych něco napsal.To je lepší mlčet (ale to spousta lidí neumí).

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od Lukkii »

jasně - proto jsem hned psal, že odhaduju, že šlo jen o chybu v komunikaci ;-)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od ricom »

to nemá cenu kámo.. někteří nepochopí.. :sorry: :sorry:
Lukkii píše:jasně - proto jsem hned psal, že odhaduju, že šlo jen o chybu v komunikaci ;-)

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

u tornada jsem jednou byl a nic moc... delal machra ze vsechno mi da do kupy s mojí rns510 a výsledek byl ze nesel onraz za jizdy, nesel roller na volantu a rekl ze s tim vic neudela... prodal mi prostě smejd prevodnik do touarega a v podstatě me vyhnal... nakonec po serepetickach s spatnym cislem uctu atd mi penize vratil, ale vetsiho machirka jsem dlouho nevidel... kdyz machruji na foru ze neni probleem "prijed do Humpolce" tak musím byt pripraven na vsechno. a ne ze mi d prevodnik jetej do touarega za x penez a rekne mi ze vic pro me neudela... proste skutek utek... mam to v sobe uz min. rok...

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

jo a opravil mi telefon handsfree, ktere nechodilo... takze aspoň tak plus
dodam jeste ze neslo ztmavovani navigace, takze kdyz jsem jel od nej v noci, tal to bylo taky moc skvely... btw mi tady klucina nahral nejaky jiny soft a zacalo to chodit... btw vzal si 200,-kc,takze asi tak, at si kazdy udela o tornadovi svuj usudek...
Naposledy upravil(a) Benik dne 04.08.2015 14:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od KJirka »

myslím, že není třeba nasazovet Tornádovi dál psí hlavu. Vysvětlili si to snad, omluvil se možná i, ale hlavně pak vrátil peníze, tak proč se v tom dál babrat ne ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od Lukkii »

...protože tu jsou někteří, kteří se v tom očividně babrají rádi :-/ Většinou ti, kteří tomu opravdu hodně rozumí a mají za sebou spousty úspěšných instalací navigací a dalších medíí :-P
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Aktualizace map od uživatele tornado1 na navi 310

Příspěvek od Benik »

KJirka píše:myslím, že není třeba nasazovet Tornádovi dál psí hlavu. Vysvětlili si to snad, omluvil se možná i, ale hlavně pak vrátil peníze, tak proč se v tom dál babrat ne ?
proc se v tom dal babrat, protoze naftu co jsem projel k tornadovi mi nikdo nezaplatí a ty penize co si vzal za praci taky ne. a kdyz to sectu, tak je to minimálně na peknou party ve 4 lidech... a cela akce byla uplne k hovnu krom toho handsfree...

Odpovědět

Zpět na „Navigace“