Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RSN510 nedrží paměť
PříspěvekNapsal: 23.08.2016 21:31 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.12.2009

6

Zdravím všechny a moc prosím o radu. Koupil jsem Passat 2009 2.0 tdi CR. V autě je navigace RSN510. Rádio funguje jak má, když dám do rádia film tak zůstane rozdívaný tam kde vypnu motor a když znovu nastartuju jede normálně dál. Jen jsem si všiml že po každém vypnuti motoru
zamknutí a nastartování musím v nastavení změnit v nastavení navigace aby byly hlasové příkazy zapnuté protože se vždy vypnou. Taky jsen si všiml že když zadám trasu a vypnu motor vytáhnu klíč oo znovu zapnuti se smaže i zadaná trasa.Neporadí Prosím někdo jestli je to normální nebo ne? Dík mic všem

Předmět příspěvku: Re: RSN510 nedrží paměť
PříspěvekNapsal: 24.08.2016 07:42 
Člen klubu

Hodnost:

Člen klubu

04.11.2009

12233

Humpolec

dokud navigace neusne tak zůstane trasa uložená

VW Touareg 2008 R5 + chip
Mitsubishi Colt 1999 1.6 16V 66kw

chiptuning, diagnostika vw group, kodování, montáže navi, pal.pc,tempomatů, originál HF, MF volantů, výměny palubních přístrojů pal.pc - maxidot atd, PIN, IMMO, dojezdy km, dojezdy oken - i SAG!! čeština do navi, upgrade firmware RNS510, zobrazení parkovacích senzoru na navi, mapy atd.. tel 776200941, ODBLOK OBRAZU RNS

Zobrazit autorovy stránky  ICQ  

PříspěvekNapsal: 24.08.2016 08:30 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

18.10.2011

704

ČR

Za jakejch podmínek usíná?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 24.08.2016 21:47 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.12.2009

6

No chápu že po nějaké době asi usne a možná by to mohlo jít nastavit na Vagu po jaké době usne jen nechápu proč se pi každé smaže nastavení hlasové volby takže pokaždé když nastavím navigaci a chci hlasové příkazy musím do nastavení a tam to znovu nastavit.

PříspěvekNapsal: 25.08.2016 20:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.06.2009

2111

Malacky, SR

plhamotors píše:
Zdravím všechny a moc prosím o radu. Koupil jsem Passat 2009 2.0 tdi CR. V autě je navigace RSN510. Rádio funguje jak má, když dám do rádia film tak zůstane rozdívaný tam kde vypnu motor a když znovu nastartuju jede normálně dál. Jen jsem si všiml že po každém vypnuti motoru
zamknutí a nastartování musím v nastavení změnit v nastavení navigace aby byly hlasové příkazy zapnuté protože se vždy vypnou. Taky jsen si všiml že když zadám trasu a vypnu motor vytáhnu klíč oo znovu zapnuti se smaže i zadaná trasa.Neporadí Prosím někdo jestli je to normální nebo ne? Dík mic všem

To nie je ako u AUDI, kde si to pamata. Mame len VW, takze si musis na to zvyknut. Neda sa to nastavit, resp. aspon u tch starsich radii nie. Na 2016ke som to neskusal..

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 25.08.2016 21:05 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

01.12.2009

6

Tak dík za rady, jen jsem chtěl vědět jestli není něco špatně. Ale zase jsem si říkal že když si všechno jiné pamatuje tak snad problém není. Můžu tam nechat rozdívaný film i dva dny a stále si to pamatuje . Nechápal jsem tu navigaci, zadaný cíl, přibrzdil jsem do Lidlu max 15 minut a cíl smazaný. Švára ma Passat 2012 rádio RSN315 a to se taky smaže ale pi zapnuti se alespoň zaptá jestli pokračovat dál v cestě...

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]