RNS510 - vložte navigační DVD po startu

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
GooGLi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.06.2011 17:36

RNS510 - vložte navigační DVD po startu

Příspěvek od GooGLi »

Po první startu auta mi navigace u RNS510 nefunguje a hlásí "Vložte navigační DVD". Řekne mi to pro jistotu i hlasove. Nefungují ani Media objeví se pouze "inicializuje se...." a tím to skončí. Jediný co funguje je radio. Začalo to vyjímečně, pak častěji a teď už je to pravidlem.

Po zahřátí pomůže až restart pomocí trojhmatu, popřípadě vypnout/zapnout auto (prostě se po zahřátí musí radio restartovat).

V čem je problém? V internim disku?
HW version: H05
SW version: 5238

Dokázal by mě to někdo opravit Brno/Vyškov + okolí?

Díky moc
Passat Variant R-Line, 125kw BMR

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: RNS510 - vložte navigační DVD po startu

Příspěvek od Fil.CZ »

Vzhledem k faktu ze vidim SW version: 5238 je zde moznost ze to radio fleshoval sam z nejakeho neznamenho FW z internetu ktery mohl byt upraveny pro AU. Procti si vic co o tom pisu zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=224&t=317071" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud jsi opravdu fleshoval nakopiruj jsem obsah nasledujiciho souboru z flashovaciho CD ktere jsi pouzil:
\HDD\HDD_20GB\RNSMIDEC\CONFIG\DLSCRIPT.TXT


Pokud jsi radio nefleshoval a nevis co se s nim delo, mas dve moznosti bud pripojit RNS manager a podivat se a nebo zkusit flashnout overenou verzi FW 5238, vymazat vsechny diskove oddily specialnim SWL FW, a nasledne zkusit flashnout pres SD kartu nove mapy, treba V15.

Ja jsem ted resil podobny problem ktery mel uplne stejne priznaky jake popisujes, s tim ze pokud ti nekdo zmeni velikost diskovych oddilu v rns manageru tak ti sice mapy fleshnout pujdou ale pri dalsim updatu to pujde zase do hajzlu protoze konfigurace jak maji byt oddily velke v radiu zustane.

Pokud budes mit nekdy cestu kolem Prahy muzu se ti na to podivat a vyzkouset postup ktery pomohl me pokud ho nedovedes podle navodu opakovat.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: RNS510 - vložte navigační DVD po startu

Příspěvek od tornado1 »

chyba je úplně někde jinde! vadná CD mechanika nebo čtečka SD karty! není problém vyměnit a zkontrolovat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

GooGLi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.06.2011 17:36

Re: RNS510 - vložte navigační DVD po startu

Příspěvek od GooGLi »

VYŘEŠENO. Díky tornádo1.
Passat Variant R-Line, 125kw BMR

Odpovědět

Zpět na „Navigace“