Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od tomasfirt »

Bohuzel nemuzu souhlasit s tvrzenim a charkteristiokou uzivatele "mchroust"
Obzvlast kdyz displej mu neprijde nikak spatny. Patrne nebude mit dostatek zkusenosti s porovnanin s konkurencnimi pristroji, protoze RNS ma displej i za ostreho slunce podstatne citelnejsi, nemluve o rozliseni a kvalite zobrazeni. Vzdyt tenhle displej nema zadny kontrast a i nazvi obci, mam namysli pismo, jsou rozmazane a nekontrastni. Displej s RNS absolutne nemuzete srovnavat. To je jako kdyz proti sobe postavite fotbalovy tym z 1. ligy proti FK Dolni Lhota :-). Zvuk tedy rozhodne neni lepsi nez v originalnim radiu.
Souhlasim ze pristroj ma vice funkci jako Divx, avi, (ale divate se na to zdeformovane rozlisenim displeje a displej je zastreny).
Prehravni USB je fajn, RNS ma zase SD kartu coz mi prijde praktictejsi.
Iphone - lze na RNS take i kdyz pravda za priplatek, ale naco kdyz mate 8GB SD kartu a hlavne 30 (resp) 20 GB HDD a prochazeni skladbami je uzivatelsky mnohem prijemnejsi u RNS
Nechci se mchrousta nijak dotknout. Je to samozrejme subjetkivni hodnoceni, ale kdo to opravdu zna mi da zapravdu viz ma recenze.

mchroust
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.11.2008 11:39

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od mchroust »

Ja neříkám, že displej je HD, ale na autorádio bohatě stačí. S navigací nemám problém, nevím co jsi měl ty za skin a jakej soft, jestli původní route 66, tak to je mizerný na čemkoliv. Já si stáhl upravený skin pro IGO8 a všechno se zobrazovalo jak má a s čitelnost byla ok.
Na RNS se mi nelíbí to, že samotné rádio je startovací sada. Všechno navíc se musí draze platit. Teď jsem si třeba koupil DVB-T tuner za cca 5000,- Kč. Kolik by to stálo na RNS? Tady se připojil přes AUX a hotovo.
RNS jsem si chtel původně koupit, ale cena cca. 58.000 u dealera mi přišla zbytečne moc. Přes inzerát za 20 bych to nekoupil z řady důvodů a i kdybych koupil, tak bych musel zaplatit dalších 15 abych tam měl bluetooth, odblokování za jízdy atd...
Jinak nejsem si jistý, jestli je SD karta praktičtější... Já sám třeba nemám na notebooku čtečku karet a externí sebou pořád neberu. Takhle při práci poslouchám hudbu a pak si jen zkopíruju na usb hudbu na kterou mám náladu. Nemluvě o tom, že když jedeme na služebku, kolegové mají usb klíče s hudbou nebo třeba divx s nějakym seriálem /futurama, simpsons :D /. Moje radio ma navic také čtečku SD karet, je na tom i navigace. Takže když bych si koupil větší, můžu hrát i z karty.

Disk je příjemná věc, ale nevidím v tom zas tak extra výhodu. Když si vypálím mp3 na dvd, tak je tam hudby... no na celou dovolenou:)

Nevím co jste si udělali s tím soundmastrem, ale tvoje recenze není recenze. To je jako kdyby někdo napsal, že passat je blbej, protože není vidět přes zadní boční okno, ve verzi N1, že vrže mříž a že plandaj klíče klíče od bytu v zapalování. Všechno má své pro a proti.

tomasfirt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.10.2008 20:46

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od tomasfirt »

jak jsem jiz napsal je to muj osobni nazor na to radio a za vsim co jsem v te recenzi napsal si stojim a nemyslim si ze jsem tam napsal neco co neni pravda.
A rozhodne si Passat zaslouzsi neco lepsiho.
Vis treba, jak se u RNS vsechny udaje zobrazi na Maxi dotu? Mam namysli audio, nazvy skladeb a interpretu, navigace - informacni sipky a data (km do cile, cas dojezdu, kompas).
Tohle vse se da ovladat a prepinat tlacitky na volantu. A o tom si muzes u radia od Soundmasteru nechat akorat zdat. Tam si akorat zesilis zvuk a Maxi dot zobrazi jen palubni pocitac a nastaveni menu. Pri audiu zustava Maxi dot zhasnuty. Nevim jak tobe, ale me to dost vadilo. Proc vyuzivat funkce Maxidotu a ovladani na volantu jen napul.
Pokud si s radiem spokojeny tak bud rad. Ja proste spokojeny ani z daleka nebyl.

Mihalsd
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.02.2010 13:49

Re: Autorádio s navigací a DVD pro Passat B6, Golf V, Octavii II

Příspěvek od Mihalsd »

Rádio v pohodě, ale soundmaster.cz je sméčko na lidi. Doporučuji se vyhýbat obloukem.

Odpovědět

Zpět na „Navigace“