KOUPIM RCD510

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

curdas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.08.2011 18:40
Bydliště: Prostějov

KOUPIM RCD510

Příspěvek od curdas »

Shanim RCD510. Na puvodu mi nezalezi, ale na cene ano.
Piste prosim na email, ne SZ.
Nejsem zde casto.
Diky
stverakm@seznam.cz
VW Passat Variant Highline 2.0TDI 103kW 06/2008

wzcom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.11.2011 15:55

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od wzcom »

Obednavka kradeze? dokud bude poptavka s dovetkem "na puvodu mi nezalezi" nezbavime se pripadu kdy se nam bude nekdo sr*t do auta... jsem tady na foru sice novy, ale takovejdle pristup me sere.
VW Scirocco, 2.0TSI, 147kW

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od lanasxxx »

Presne tak!Hele pokud chces podporovat corkare tak bez do prd.. !!!
Nasetri si 10 tis. A kup si ji normalne jako ja!!!
Pokud ne,tak ti preju aby ti ji nekdo z auta ukradl!!!Aby jsi vedel jaky to je!!!
Sorry,ale fakt hnus tohle cist na foru,kde by si lide meli pomahat!!

Uživatelský avatar
tomino55555
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 240
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od tomino55555 »

mam na predaj s jasnym povodom vid moj inzerat na SK fore
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=54&t=33775" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vory
Pilot
Pilot
Příspěvky: 745
Registrován: 16.02.2011 17:30
Bydliště: Praha

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od vory »

lanasxxx : to si jako myslíš ,že za 10000,- jí máš bazarovou po starym německym dědečkovi,kterej jí vyndal z auta,protože s ní neuměl ? :-D
Passat B6 R-line
SQ5 TDi

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od uncompromised »

vory: desítka za RCD je už docela raketa, běžná cena je max 7tis

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od lanasxxx »

Nejprv na zacatek...jsem to popletl....za 10 tis. Mam RSN 510
Zavodnik: tak od stareho dedy ho nemam...to je fakt. Kupoval jsem ji na inzerat a sobne jsem s tim typkem sesel a i mi ji namontoval,ale je jasny ze mohla byt kradena.Ale jelikoz jsem kluk zvydavej zadal jsem na navi domovske misto a to se nachazelo asi 10km od meho bydliste tak me to napadlo vyzkouset a podivat se tam.Byla to vesnicka u Usti nad Labem. Takze najit ten baracek nebyl problem....Cirou nahodou jsem s majitelem mluvi( jako nahodou jsem sel kolem s mym psem...) a dal se s nim do reci na tema passat,vybava a tak....No a prej tu svoji RsN 510 prodaval z jeho novyho auta,ale za min, nez jsem ji kupoval....:-( Takze vim,ze to neni corka. Kdyby byla tak bych mu nerekl,ze ji mam ... To je jasny,ale dal bych cislo na toho manika od koho jsem ji kupoval kamosovi co dela u statni at se na nej mrknou....
Jsem na corkare alergickej...,uz se mi a mym znamym toho ztratilo dost,ze je nechci a nebudu podporovat.!

koly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 03.06.2011 08:27
Bydliště: Praha

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od koly »

lanasxxx píše:Nejprv na zacatek...jsem to popletl....za 10 tis. Mam RSN 510
Zavodnik: tak od stareho dedy ho nemam...to je fakt. Kupoval jsem ji na inzerat a sobne jsem s tim typkem sesel a i mi ji namontoval,ale je jasny ze mohla byt kradena.Ale jelikoz jsem kluk zvydavej zadal jsem na navi domovske misto a to se nachazelo asi 10km od meho bydliste tak me to napadlo vyzkouset a podivat se tam.Byla to vesnicka u Usti nad Labem. Takze najit ten baracek nebyl problem....Cirou nahodou jsem s majitelem mluvi( jako nahodou jsem sel kolem s mym psem...) a dal se s nim do reci na tema passat,vybava a tak....No a prej tu svoji RsN 510 prodaval z jeho novyho auta,ale za min, nez jsem ji kupoval....:-( Takze vim,ze to neni corka. Kdyby byla tak bych mu nerekl,ze ji mam ... To je jasny,ale dal bych cislo na toho manika od koho jsem ji kupoval kamosovi co dela u statni at se na nej mrknou....
Jsem na corkare alergickej...,uz se mi a mym znamym toho ztratilo dost,ze je nechci a nebudu podporovat.!
Zvláštní posloupnost. Píšeš, že si na čorkaře alergickej, ale sám ji koupíš přes net od neznámýho člověka. Taky posíláš curdase do pr**le, že podporuje zloděje. Přitom chce koupit navigaci stejně jako ty - nikde nepíše, že nutně hledá čorku...
VW Passat Variant 07 BMR

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od uncompromised »

lanasxxx: to jsi měl štěstí jako prase, protože když najdu nějakou kolem desítky a zadám tel. číslo do Googlu, tak mi vyjede X dalších inzerátů, pokaždé z jiného města poblíž Prahy. Sám se divím, že ten člověk ještě funguje a nechtěl si s ním dát schůzku ještě někdo z kriminálky, ale to je v tomto státě asi normální.

Jen taková zajímavost, vsadím boty, že nezajedeš do VW, aby ti ji napíchli na diagnostiku :) Protože jim to hned posílá data do centály, která je napojená na kriminálku a hned na druhý den (pokud je vedená jako kradená) musíš dokládat kde jsi ji koupil, pokud nemáš doklad, nemáš ani RNS :)

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od lanasxxx »

Jezdec: umis cist??!!On pise primo: na puvodu mi nezalezi!!!
Ja ji koupil pres net na inzerat a koupi jsem si overil. Jasny,ze i ten majitel,kteryho jsem navstivil podle domovskeho misto mi treba taky mohl lhat....Ale kdyby byla corka tak v navi nenechaval domovskou adresu a ten puvodni majitel se mi zdal v poho...jeho novej passat a ze ji tam nechtel.

Profik: nezajel...chteli by za to urcite penize:-D a 100% jisty si nemuze byt dneska nikdo u zadne koupe....Ale rozhodne si nebudu davat inzerat na vec,kterou schanim,ze mi nezalezi na puvodu veci jako ...ridic.... Puvodce inzeratu. Proste vedomne corkare podporovat nechci.

Az se nekomu z vas neco ztrati neco z auta nebo bytu tak si budete rikat to same.

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od lanasxxx »

A vw club je podle meho nazoru pro lidi aby si pomahali apod.
A ne aby "nabadali k trestne cinnosti" Obrazne: Nekdo mi tu na foru s necim pomuze na aute a treba i zadarmo. Ja si pak dam inzerat,ze koupim navi a ze mi na puvodu nezalezi. A pak se najde typek co chce zbohatnout...najde si ten inzerat a rekne a jej...vedle me bydli chlapek co ma v aute RSN 510 tak mu ji vyloupnu a prodam ji tomu typkovi co ji schani a co mi hned zaplati. A jak to uz v zivote bejva ...majitel inzeratu ma za par penizku navi. A ten clovicek co byl hodnej a pomahal prisel o navi. Protoze se to muze stat komukoliv z nas,ze nam ji nejakej chcipak vyloupne, tak proc je podporovat a jeste tady na FORU!!!

koly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 03.06.2011 08:27
Bydliště: Praha

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od koly »

lanasxxx píše:A vw club je podle meho nazoru pro lidi aby si pomahali apod.
A ne aby "nabadali k trestne cinnosti" Obrazne: Nekdo mi tu na foru s necim pomuze na aute a treba i zadarmo. Ja si pak dam inzerat,ze koupim navi a ze mi na puvodu nezalezi. A pak se najde typek co chce zbohatnout...najde si ten inzerat a rekne a jej...vedle me bydli chlapek co ma v aute RSN 510 tak mu ji vyloupnu a prodam ji tomu typkovi co ji schani a co mi hned zaplati. A jak to uz v zivote bejva ...majitel inzeratu ma za par penizku navi. A ten clovicek co byl hodnej a pomahal prisel o navi. Protoze se to muze stat komukoliv z nas,ze nam ji nejakej chcipak vyloupne, tak proc je podporovat a jeste tady na FORU!!!
Ale na druhou stranu se může najít frajer, kterej jí má origo a chce jí prodat. Díky tomuto inzerátu jí prodá a nemusí hledat kupce. Prostě pořád mi přijde nesmysl, že veřejně kážeš vodu (nikdy nekoupit z inzerátu 510) a piješ víno (sám si ji přes inzerát koupil).
VW Passat Variant 07 BMR

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od lanasxxx »

Ukaz mi kde tu pisu,ze nema kupovat 510 z inzeratu!Nic takovyho jsem nenapsal:-)

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od uncompromised »

lanasxxx: kde jinde chceš taky RNSku za deset koupit? V non-stop zastavárně :D Když tě tak poslouchám, tak bych ti to ověření ve VW klidně zaplatil :)

Uživatelský avatar
bladeus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.08.2009 11:15
Bydliště: Chomutov

Re: KOUPIM RCD510

Příspěvek od bladeus »

uncompromised píše:lanasxxx: kde jinde chceš taky RNSku za deset koupit? V non-stop zastavárně :D Když tě tak poslouchám, tak bych ti to ověření ve VW klidně zaplatil :)
:lol: přesně tak :wink:

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“