Koupě pašíka

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Koupě pašíka

Příspěvek od perlicka.honza »

Zdravím vás pánové. Už hledám dlouho a už tolikrát jsem se rozhodl pro nějakej ten stroj jednou to bylo 2.0 tdi 125Kw tak jsem četl a četl a dočetl jsem se že si mám koupit 1.9tdi no výkon tam asi neni ale vycházel mi nejlíp no a asi před 2ma dny jsem se dočet že 2.0tdi 8v vyjde stejně jako kdysi vyráběná 1.9tdi 96kw nemohl by mi s tím někdo poradit na auto mám cca 250k zato se dá sehnat už slušnej stroj. A nechci vyhodit kačky za nějakou krysu. Kdyby někdo mohl jet třeba semnou i něco omrknout atp. ještě je čas ale díky za názory a rady. Díky moc :pleasantry:

simava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 29.09.2011 12:47

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od simava »

jednoho pašika prodávám;-) kombik, 2.0tdi 103kw, 8v, motor BMP, 2007, perfektní stav, po servisu- rozvody, olej apod.. 220tiskč

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od perlicka.honza »

A nejaky ty rady?

simava
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 29.09.2011 12:47

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od simava »

poslal jsem ti do zpráv odkaz na inzerát.. Rady? Servisovaný auto, doložené kilometry a dobrá volba motoru - nemůžeš být nespokojen.. ;-) Passat zase není takový ''pekáč'' jakby se podle těch hrozných komentářů zdálo.. Ale taky to není stará dobrá B4ka s motorem 66kw, to byla nezničitelná kombinace.. ;-) Bohužel doba a emisní normy šli trochu divným směrem, co se týče kvality..

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od Koník »

...obecně, motory 2.0 BMP asi nejspolehlivější z dvoulitrů. Troufnu si říct že spolehlivější než 1.9TDI. Podívej se do technické sekce a posuď sám. Za 250K už budeš mít počítám na rok 08, 09 a tyto ročníky už budou snad vychytaný všechny. (předpokládám)

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od perlicka.honza »

Diky mrkmu nato. co jsem se tak docet tak bud 1.9 nebo 2.0bmp. No jel jsem v obou a ten 2.0tdi to je radost se povozit teda. Akurat da se nejak poznat pdf okem nebo musis pod auto. A delaj se vubec bez toho filtru tyhle motorizace? Jeste mam cas s koupi jsem zatim mimo cr. A pasik je nadhernej stroj chtel jsem oktavku no povozil jsem se a ta na pasika nema co se komfortu tyce. Jinak diky za radu.

koly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 03.06.2011 08:27
Bydliště: Praha

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od koly »

Já bych se podíval po CRku, za ty peníze už bys nějaký sehnal.
VW Passat Variant 07 BMR

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od perlicka.honza »

neco takovyho by mi stacilo http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... at/9424172" onclick="window.open(this.href);return false;

Vypada to slusne no

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od Koník »

Slušně vypadá, ale ty kilometry!

Tom.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 18.01.2012 11:48

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od Tom.cz »

Ty sedačky jsou hrozný. Rozhodně vem vyšší výbavu a jestli jezdíš do 30tis/rok, tak místo nafty benzín.

Tom.cz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 18.01.2012 11:48

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od Tom.cz »

Koník píše:Slušně vypadá, ale ty kilometry!
Podle mě normální hodnota, ale asi to není stočený jak skoro všechny ostatní nafťáky.

perlicka.honza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 22.03.2010 19:52

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od perlicka.honza »

Tak pujdu nejspis do CR. Da se sehnat peknej. A slysel jsem ze u cr odchazi vstriky. Nevite nahodou kolik kostuje takovej vstrik? Jinak sedacky tak nejak neresim bud nato dam kozeny potahy nebo koupim interier z DE. Takze pohoda. Tak uvidime treba se sezene i nekdo kdo by to jel semnou omrknout.

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: Koupě pašíka

Příspěvek od Hrasko »

Ak ma pamat neklame , tak pri CR nie je na fore zaevidovany ani jeden problem s vstrekovacmi . Inak jeden na CR stoji do 100 € oproti BKP, kde jeden cca 800€ :fool:
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“