P: ACC radar, kabelaz, podvolantove packy ACC

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

P: ACC radar, kabelaz, podvolantove packy ACC

Příspěvek od EAST »

Prodam ACC radar na Passat 3C, CC.
K tomu pridam kabelaz od radaru do podbehu a kompletni podvolantove packy s ACC.

Cena komplet vcetne posty 4800,-
Platba predem :!:
Dnes se mne vratil balicek, ktery jsem specialne balil, aby se nic neposkodilo + pojistoval za cenu prepravy 220,-
Uzivateli : tomascz2 - Tomas Burian z Olomouce a dotycny si balicek neprevzal...
Fakt nechapu takoveto jednani...... :baseball: :baseball:

richard-pard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 14.09.2010 22:33

Re: P: ACC radar, kabelaz, podvolantove packy ACC

Příspěvek od richard-pard »

Už se ví, jak je to s montáží..? Funguje to někomu korektně při dodělávání? Co všechno je k tomu ještě potřeba, apod... Mě by se to líbilo, ale názory na funkčnost se poněkud různí. Má někdo odpověď? Pokud ano, tak díky za zprávu.

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Re: P: ACC radar, kabelaz, podvolantove packy ACC

Příspěvek od EAST »

4400,- za komplet do konce tydne pri platbe na ucet nebo 4200,- pri osobnim prevzeti :wink:

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: P: ACC radar, kabelaz, podvolantove packy ACC

Příspěvek od protecta.sk »

richard-pard píše:Už se ví, jak je to s montáží..? Funguje to někomu korektně při dodělávání? Co všechno je k tomu ještě potřeba, apod... Mě by se to líbilo, ale názory na funkčnost se poněkud různí. Má někdo odpověď? Pokud ano, tak díky za zprávu.

myslim si ze sa tu robili o dost tazsie veci, tu mas moj navod: http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=99&t=36663
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“