koupím passata do 130000 + -

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Uživatelský avatar
chandler1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od chandler1 »

Nějak jsem nepobral tu kritiku, nebo abych byl přesnější názory na koupi auta. Takže pokud si koupím B6, rok 2006 za 120.000 kč, tak to musí být past, protože je levná a když za ní někomu dám 150.000 kč, tak to musí být super kára? Zajímalo by mě, co každého vede k podobným názorům? Očekával jsem spíš debatu směřující k: ano, známý má, chce za to tolik a je to dobrá koupě, nebo nekupuj tenhle motor a rok. Byl bych rád za konkrétní tipy, než za obecné řeči typu levné auto musí být šrot. O cenách mám celkem dobrou představu.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od Prochy01 »

Když predstavu mas, tak hledej a je to vyřízené. Třeba hned pod tímhle inzeratem mas jednu nabídku. To co se ti kluci snaží napsat a co nechces pochopit je fakt, ze člověk co se o auto stara (což je hodně lidi tady) tak si ho pak i velice cení a bude vzdy dražší, než ty šunky co jsou v inzerci na prvních místech, ale v delším časovém horizontu te to "drahé" auto v nákupu vyjde levněji.

Nikdo ti tady ale nebude hledat auto a vyptavat se v okolí, to musíš udelat ty. Podívej se na tema pod tímhle a jedno auto tam je - jestli je ale good, stejne musíš prohlednout v realu.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od KJirka »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=325380" onclick="window.open(this.href);return false;

podle mě je tohle mnohem větší sázka na jistotu, než pofiderní dovoz od Turka
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od skacel99 »

Ber to takhle - kdyby jsi měl auto kterýho se potřebuješ zbavit,jakou tam nahodíš cenu? Takovou,jako mají všechny ostatní auta na trhu,nebo nižší?
Dražší se nerovná lepší.Ale ve výsledku je prostě lepší koupit auto v co nejlepším stavu,nehledě na ceně,než na tom pak vyšívat,protože to stejně výjde levněji. Pokud teda nejsi mechoš.
Ta kritika je tu proto,že podobný dotazy tu jsou furt dokola. Chci koupit auto za co nejmíň peněz a pak sem půjdu brečet,co všechno musím dělat,kolik to stojí peněz a že mě prodejce natáhl...

Passatů je v ČR víc než dost,tak proč tahat něco pofiderního z říše,jak psal Kjirka?

Jestli chceš Paštiku ve vcelku slušným stavu,máme jednu doma.2008 CBAB 103 kw 4motion highline,najeto 240 reálných se serviskou do roku 2015.Ale za 130 nebude

Uživatelský avatar
chandler1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od chandler1 »

Tak teď se konečně debata směřuje tam, kam bylo zamýšleno.. Já bych samozřejmě auto od Turka v Norimberku nekupoval :-)). A nabízený Passat vypadá zajímavě... Jo a mimochodem, já tady poctivě koukám už druhý měsíc a nabídek moc nebylo a když ano, tak už bylo auto pryč... Neškemrám, aby mi někdo auto sháněl, ale pokud někdo něco prodává, prodávat bude, nebo ví o autě u souseda, které za to stojí, tak taková informace mi zajímá.. A ještě jednou, nějak si nevybavuji, že bych psal, že chci koupit za nejmíň peněz... Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci, ale stojím si za tím, že moje představa o ceně je reálná
A ano, v ČR je Passatů plné bazary, to vím, Áčka, Auto Esa. Nebo na Bazoši TOP dva měsíce... To asi také o něčem svědčí, ne?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od KJirka »

no tak chyť příležitost, když se nabízí a buď se domluv s kolegou skacelem99 nebo vem to z inzerátu. Když nic jiného, tak je tu minimální pravděpodobnost, že tě někdo podvede. Ale ať nedopadneš jak ten člověk, co se měsíc ptal, co má koupit za auto a když už jsme se teda na jednom kusu shodli, tak lelkoval tak dlouho, až mu ho někdo vyčoudil.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
chandler1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od chandler1 »

Už se na tom začíná pracovat, sice to není úplně přesně to, co by mi vyhovovalo, ale uvidíme, musím zjistit více info. U mně je celkem dost důležitá spotřeba , najedu dost a půllitr bude dost znát.. Každopádně děkuji za nabídky..:_)

Uživatelský avatar
Ondra4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 442
Registrován: 22.04.2010 17:03
Bydliště: Plzeň-Klatovy

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od Ondra4x4 »

Já budu možná prodávat B6 1.9tdi bez dpf mám jí od nového najeto něco kolem 225tis. je tam dělané turbo a těd půjde na rozvody a setrvák.
Passat 3AA variant 2.0TDI DSG CFFB
Passat 3C 1.9TDI BXE

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od skacel99 »

KJirka píše:...buď se domluv s kolegou skacelem99...
Koukal jsem a kolega je z Plzně,což není asi ideální na výlet na čumendu :laugh:
Toho pacienta co měsíc laboroval si dobře pamatuju. Když do něho pak začli všichni šít,že už mu to uteklo,napsal že to koupil on a že nemá čas sem dát fotku a už o něm nikdy nikdo neslyšel :laugh:

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od denis.82 »

Otec by mel behem dvou tydnu taky prodavat svoji B6.
Je to stribrny sedan, model 2008, najeto cca 245000km, nebourane, motor 1.9TDI (orig. bez DPF) 77kw + lehky cip.
Vicemene je tam uz vse vymenene (rozvody, spojka, setrvak, turbo). Nove STK+EM.
Vybava Sportline (sportovni sedacky a podvozek, dvouzonova klima, predni a zadni parkovaky, tempomat, senzory deste a svetel, maxidot, dvoje kola...).
On s tim umi jezdit i za 3,8l/100km. :laugh:
Cenovka bude 150-160tkc.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Lada.s
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 443
Registrován: 24.05.2011 12:38
Bydliště: Oslavany

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od Lada.s »

On ale shání kombíka :wink:

Uživatelský avatar
chandler1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od chandler1 »

Ahoj, tak tak, určitě kombi...:-)

gery.9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 27.07.2009 22:55

Re: koupím passata do 130000 + -

Příspěvek od gery.9 »

Ahoj zkus mrknout na odkaz nebo do sekce Bazar tohoto prodávám.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=325240" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“