Kola VW Motorsport 19" - prodej, výměna za 18" mallory, kansas

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
ktmartin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 06.12.2009 20:43
Bydliště: Hradec Králové

Kola VW Motorsport 19" - prodej, výměna za 18" mallory, kansas

Příspěvek od ktmartin »

Ahoj, nejdříve to zkusím tady. Neměl by někdo zájem o výměnu nebo koupi mých kol VW Motorposort? Jsou to 19", klasika 5x112, kovaná a na jaře kupovaná jako funglovky. Jsou na nich skoro nové čínské pneu Wanli 235/35 19 (není to top, ale ani nejsou špatné). Nejraději bych vyměnil za kola 18" Mallory nebo Kansas. Budu teď auto hodně využívat pracovně a jezdit s vlekem, tak se mně pořád nechce brát ohledy na kola s tak nízkými pneu. Kola jsou jak nová. Na jednom bude úplně minimální oděrka - téměř neviditelná. Tenhle týden mám dovču, tak kdyžtak detailnější foto nebo předání by bylo možné příští týden.
Přílohy
DSC_0431.JPG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kola VW Motorsport 19" - prodej, výměna za 18"

Příspěvek od KJirka »

chybí ti k tomu ta nejpodstatnější informace, a to je cena. Jinak ještě doplním, že to je ET41.
P.S.: tos to s nima moc dlouho nevydržel. Já bych je naopak dneska už nevyměnil. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti, což ale dělají hlavně gumy.
Poradím ti, zkus to prodat na FB, kde je skupina majitelů CC. Dneska už jich tam bude pěkných pár desítek.
https://www.facebook.com/groups/126078757876728/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Atila
Závodník
Závodník
Příspěvky: 626
Registrován: 15.06.2013 07:10
Bydliště: Praha-Venkov

Re: Kola VW Motorsport 19" - prodej, výměna za 18" mallory, kansas

Příspěvek od Atila »

Jednou sem pneu Wanli měl,a můžu říct že jsou za trest.Není to guma ale umělá hmota.Skáčou,nedrží.Jediná výhoda je,že se vůbec neojíždí :D
PASSAT B8 2.0TDI 140KW > 170KW HIGHLINE
GOLF MK1 KABRIOLET

Uživatelský avatar
ktmartin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 209
Registrován: 06.12.2009 20:43
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kola VW Motorsport 19" - prodej, výměna za 18" mallory, kansas

Příspěvek od ktmartin »

KJirka: Díky. Třeba to tam pak zkusím. Nijak na to nechvátám a třeba si je nakonec i nechám. Zkouším to právě tady, jestli by se někdo nenašel, abych je nemusel dávat někomu "cizímu", protože ta kola jsou opravdu téměř nová. ET je 41 a cenu bych si představoval 22 tisíc - což byla cena nových bez pneu.
Jinak pneu nejsou zase tak špatné. Třeba už něco vylepšily, ale určitě nejsou tvrdé, spíš naopak. Já si je klidně na svoje ježdění koupím zase. Třeba někdo kdo lítá denně po dálnici 150 i za deště, tak by s nima spokojený nebyl, ale já to prostě nepoznám. Ve vyšších rychlostech od 120 začínají být asi hlučnější, ale tak skoro nejezdím, tak to neřeším.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kola VW Motorsport 19" - prodej, výměna za 18"

Příspěvek od KJirka »

popravdě řečeno myslím, že tady ztrácíš čas. Zkus to dát třeba na centrální bazar, kde se toho prodává mnohem víc. Ale vzhledem k tomu, že jsou to kola primárně určená k CC a Šíro, zkoušel bych to tam, kde se shromažďujou tyhle lidi.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“