K - přední dveře B6 R-line

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Sifilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.06.2011 20:03

Re: K - přední dveře B6 R-line

Příspěvek od Sifilda »

ppfox píše:Tak ale zase...pokud tě trefil motorkář, tak si to dej do servisu a zaplatí ti to povinný z toho motorkáře ne? Proč to řešíš takhle?

Není určen viník nehody... ve středu jdu na policajty podat vysvětlení... a potom mají ještě měsíc na správní řízení. Ve 30 (zóně) jsem přejížděl retardér byla ho tam jen půlka... a z ničeho nic přiletěl klučina a sral se mezi 2 auta... bohužel mě trefil rukou do zrcátka a jak se mu stočilo řízení tak mi rozpáral celé dveře a blatník...

auto je v servisu, ale nikdo neví kdo to bude platit...

Sifilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 03.06.2011 20:03

Re: K - přední dveře B6 R-line

Příspěvek od Sifilda »

lukasko144 píše:Jasne, ja rozumiem aj vasej reci.. :) Mozno tam bolo zranenie, tym padom sa to neriesi ako poistna udalost, ale ako dopravna nehoda, takze to bude riesit komisia, prip. si nikto nepriznal vinu a pod. Chalan potrebuje s autom jazdit, tak to chce zatial poriesit tak, ako vie..

jj přesně tak... motorka od nehody odhadem jela po boku cca 80-120 metrů... ale než zastavila tak vletěla na chodník a podrazila ženskou... ta sece stačila vyskočit ale i tak jí ta motorka trefila na jednu nohu... díky bohu tam nebylo žádné dítě to by asi tak vysoko nevyskočilo...

policajti na místě neurčili viníka... uvidím jak dopadnu protože motorkář mi řekl 2 věty... v první že už to je jeho 3 havárka tento rok a v druhé že jeho strýc je na dopravce v Ostravě... sice to řeší Opavská dopravka, ale nebudu se vůbec divit když budu na 100% vinný i když nevím za co. Uvidí se ve středu a potom na to úřady mají ještě měsíc.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: K - přední dveře B6 R-line

Příspěvek od Jirka. »

Dveře mam. Kdyžtak mi napiš zprávu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“