Poptavka: par veci do interieru ...

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
astoon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.11.2009 20:30

Poptavka: par veci do interieru ...

Příspěvek od astoon »

Ahoj, potreboval bych pomoct sehnat par veci, pokud neco z tohoto mate, dejte vedet.

-Sedadlo ridice : latkove, s vyhrivanim + airbag , barga pref. cerna ( pouzivam potahy takze na tom zase tak nesejde)
-Zamek : prava predni strana ( ridic)
-Madlo dveri: z ridicovy strany, 4x otevirani el. oken + zrcatek. . . dekor drevo (ale da se vymenit)

diky za odpovedi ..

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptavka: par veci do interieru ...

Příspěvek od pino.t »

astoon píše:Ahoj, potreboval bych pomoct sehnat par veci, pokud neco z tohoto mate, dejte vedet.

-Sedadlo ridice : latkove, s vyhrivanim + airbag , barga pref. cerna ( pouzivam potahy takze na tom zase tak nesejde)
-Zamek : prava predni strana ( ridic)
-Madlo dveri: z ridicovy strany, 4x otevirani el. oken + zrcatek. . . dekor drevo (ale da se vymenit)

diky za odpovedi ..
Nevím jak to máš ty, ale podle mě řidič sedí vpředu vlevo.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

astoon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 07.11.2009 20:30

Re: Poptavka: par veci do interieru ...

Příspěvek od astoon »

pino.t píše:
astoon píše:Ahoj, potreboval bych pomoct sehnat par veci, pokud neco z tohoto mate, dejte vedet.

-Sedadlo ridice : latkove, s vyhrivanim + airbag , barga pref. cerna ( pouzivam potahy takze na tom zase tak nesejde)
-Zamek : prava predni strana ( ridic)
-Madlo dveri: z ridicovy strany, 4x otevirani el. oken + zrcatek. . . dekor drevo (ale da se vymenit)

diky za odpovedi ..
Nevím jak to máš ty, ale podle mě řidič sedí vpředu vlevo.
Tak leva :D, mi se ty strany vzdycky pletly...

DavidVWTDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 28.11.2009 21:10

Re: Poptavka: par veci do interieru ...

Příspěvek od DavidVWTDI »

Ahoj tak mam sedadlo ridice vyhrev i bag a je to ve tmavem priosívaem provedeni a pokud pouzivas potahy bude dobra neni nijak prosezena.Cena 800kč,Madlo ridice to ted nevim ale ovl 4 oken mam urcite 300kc.Pokud mas zajem dej vedet.

Odpovědět

Zpět na „Bazar“