PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
RuleZZzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 25.07.2009 09:02
Bydliště: SVK
Kontaktovat uživatele:

PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

Příspěvek od RuleZZzz »

Predám kompletnú sadu ramien na Audi A4 1994 – 2001, VW Passat B5 + B5,5 1997 – 2005, Škoda Superb 02/2002 – vyššie, Audi A6 do 2006 atď.

Jedná sa a o kompletnú opravnú sadu ramien k riadeniu na prednú nápravu. Táto sada obsahuje kompletné ramená tzv. "kosti" (všetky) kompletné = spolu s čapmi a silenblokmi, tyčkami stabilizátora a čapmi riadenia. Je to komplet sada spolu so šróbami a maticami. Takže stačí starú sadu vyhodiť a nahodiť komplet novú, netreba nič iné ďalej "zháňať".

Výrobca je nemecký Master Sport = MADE IN GERMANY, teda sada je originál Nemecko, žiadna Čína, Taiwan ani nič podobné.

Životnosť je výrobcom udávaná na 100 000km na našich cestách (zatiaľ všetci čo brali tieto sady, tak sú 100% spokojní, známy ju má na aute - SuperB 1,9TDI - už vyše 3 rokov, spravil na nich už 86 000km a zatiaľ nič nebúcha, nič nevŕzga...)

Sada je kompletná, nová, vybalená za účelom odfotenia. Zatiaľ bola montovaná do 5 áut a všetci 100% spokojnosť!

Cena na verziu 17mm ramena a čapu je 185€

Cena na verziu 22mm ramena a čapu je 180€



Ďalej mám k tejto sade na predaj aj úplne nové predné plynové tlmiče značky SRL, vybalené z krabíc len za účelom odfotenia. Tlmiče sú úplne nové, sú komplet s držiakmi pružín a maticami, určené na komfortnú jazdu, nie sú to teda športové tlmiče. Pasujú na B5, B5,5, Audi A6 a Audi A4. Cena za sadu tlmičov na ľavú a pravú stranu je 55€ dokopy. Sú čisto nové.

Taktiež mám k tomu na predaj úplne nové zadné tlmiče, ešte nevybalené z krabíc, značka je SRL, sú plynové, určené na max. komfortnú jazdu. Sú úplne nové. Cena za sadu = 2 kusy na ľavú + pravú stranu je dokopy 45€. Tlmiče sú komplet s maticami.

Ďalej mám na predaj úplne nové predné pružiny na VW Passat B5, B5,5, Audi A4 a Audi A6. Pružiny sú určené na maximálne komfortnú jazdu, sú to sériové pružiny, nie športové. Sú značky TEVEMA (D). Cena za kompletnú sadu 2 pružín dokopy je 50€ dokopy.

Potom mám na predaj taktiež úplne nové zadné pružiny, na VW Passat B5, B5,5, Audi A4 a Audi A6. Pružiny sú určené na maximálne komfortnú jazdu, sú to sériové pružiny, nie športové. Sú značky TEVEMA (D). Cena za kompletnú sadu 2 pružín dokopy je 55€ dokopy.


Predám úplne nové sady predných svetiel na VW Passat B5 do roku 2000. Svetlá sú úplne nové, vybalené z krabíc za účelom odfotenia.

Sú vhodné najmä pre majiteľov Passatov, ktorých pôvodné svetlá sú už zažltnuté.
Mám na predaj tieto 2 rôzne sady:
Predné svetlá na Passat B5, H1+H7, elektrické aj manuálne, s krytkami, ECE homologizácia, cena za sadu Ľ+P = 68€
Predné svetlá na Passat B5, H4+H7 s hmlovkami, elektrické aj manuálne, s krytkami, ECE homologizácia, cena za sadu Ľ+P = 70€

Mám k ním aj čisto nové biele smerovky a taktiež mám na predaj množstvo ďalších, úplne nových ND na Passat B5 ako napr. rozvodové sady, blatníky, nárazníky, krytky do nárazníkov, filtre, žhaviče, sviečky, vodné pumpy, servočerpadlá, chladiče atď.

Všetky diely sú úplne nové, nevybalené z krabíc, prípadne rozbalené za účelom odfotenia.

V prípade záujmu treba písať mail alebo SS.

Posielam aj na dobierku, resp. kuriérom.
Přílohy
P5260583.JPG
P5260584.JPG
P5260590.JPG
P5260591-meranie čapu.JPG
P5260582.JPG


stana63
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.05.2011 01:00

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOV

Příspěvek od stana63 »

Zdravím, mám zájem o sadu ramen na B5 r.v.1998, nevím jaký je průměr čepu. Poskytujete na ramena záruku? Pokud je možné pošlete mi seznam dílů které jste schopen dodat.
Hezkej den.
spolach@email.cz

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOV

Příspěvek od kvasky »

Ty tlumiče mě zajímají... Co je to zač? Mám snížený podvozek (-40/-40) a zajímalo by mě jak to asi dlouho vydrží. Aktuálně mám KYB, ale zadní tlumiče dosloužily. Nechá se to srovnat např. s KYB, Sachs či Bilstein?

RuleZZzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 25.07.2009 09:02
Bydliště: SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOV

Příspěvek od RuleZZzz »

Tlmiče sú sériové, teda sú určené na komfortnú jazdu nie na športové znižovanie. Už sa ich predalo veľa komletných sád a zatiaľ sa nikto nesťažoval, sú to štandardné tlmiče porovnateľné s ostatnými značkami, problém s nimi zatiaľ nebol. Len vravím, na športové znižovanie na to asi nie sú, lebo každý sériový tlmič, ktorý dáš na športové struny tak dlho tú záťaž neznesie....

tazyy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 01.10.2009 17:00
Bydliště: Mosty u Jablunkova/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOV

Příspěvek od tazyy »

Jak je to se zárukou na ramena?
VW PASSAT B5,5 1.9 TDI + pár koní od TDIfuna


Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

Příspěvek od pasat »

Záruka je tajná nebo není?


Uživatelský avatar
Tomas117
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 13.11.2013 20:06

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

Příspěvek od Tomas117 »

Ahoj cena těch tlumičů popřípadě i pružin je jaká?
Dík
VW Passat B5,5 1.9 Tdi 96kw

RuleZZzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 25.07.2009 09:02
Bydliště: SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

Příspěvek od RuleZZzz »

Tomas117 píše:Ahoj cena těch tlumičů popřípadě i pružin je jaká?
Dík
Ahoj,

napíš mi prosím typ auta, na ktoré by si tlmiče potreboval, hlavne rok výroby a či je to passat B5 alebo B5,5.

Ďakujem

raptor521
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 15.07.2014 12:27

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

Příspěvek od raptor521 »

Dobry den mam zaujem o kompletnu sadu ramien na passat b5.5 2001 96kw awx. Ako dlho trva dodanie do Bj okresu?
S pozdravom Poláček P.
polacek.peter22@gmail.com

RuleZZzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 25.07.2009 09:02
Bydliště: SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: PassatB5+B5,5 sada ramien (MS),tlmiče,pružiny,svetlá-NOVÉ!!!

Příspěvek od RuleZZzz »

raptor521 píše:Dobry den mam zaujem o kompletnu sadu ramien na passat b5.5 2001 96kw awx. Ako dlho trva dodanie do Bj okresu?
S pozdravom Poláček P.
polacek.peter22@gmail.com
Dobrý deň,

poslal som Vám mail.

Odpovědět

Zpět na „Bazar“