Prodám: Originál bixenony Paššík 3BG - B5.5

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
zrzawejchlup
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 02.05.2012 16:28
Bydliště: Praha

Prodám: Originál bixenony Paššík 3BG - B5.5

Příspěvek od zrzawejchlup »

Nabízím originál xenony Hella.

Jsou komplet s žárovkama, výbojkama (2x D2S, 8000K, 2x D2S, 4300K), objímkama, origo trafama. Plně funkční, nabízím kvůli koupi nových světel (foto VIZ odkaz níže). Připravuji se na sezónu. Mají ulámané některé packy už od předchozí majitelky, ale měl jsem ty světla na autě, co jsem ho koupil (2 roky) a na funkčnost to nemělo vliv. Šikovný kutil dodělá. Sklíčka jsou zmatnělá, ale ne zažloutlá. Stačí nechat rozleštit a vyčistit a jsou jako nová.

Jelikož mám nová světla na autě a tyto mi doma zabírají místo, tak je nechávám komplet se vším za opravdu hezkou cenu 4000,-Kč a přihodím čiré chromové boční blinkry do blatníků, také jsem kupoval nové.

Poprosím spíše volat a upřednostňuji osobní předání v Praze 9 a okolí.

Odkaz na foto: http://zrzawejchlup.rajce.idnes.cz/Bixenony_3BG

CENA: 4000,-Kč

Telefon: 773 466 552
E-mail: 121088@seznam.cz
Bydliště: Praha 9, Horní Počernice


Poprosím o smazání původního inzerátu. Děkuji



Pavel B.

Uživatelský avatar
zrzawejchlup
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 02.05.2012 16:28
Bydliště: Praha

Re: Prodám: Originál bixenony Paššík 3BG - B5.5

Příspěvek od zrzawejchlup »

To je to tak špatná cena, že je nikdo nechce? :158:

Osobně bych si je na autě nechal, ale potřeboval jsem sehnat světla s černým podbarvením ale bohužel na origo xenony z W8 fakt nemám, když stojej 20000,-kč. Tak jsem místo toho koupil angely. Ty mě vyšly na pár korun.

Ty světla jsou naprosto v pohodě a vše na nich funguje. Cenu jsem dal nízkou protože na nich nepotřebuji vydělat a zbytečně mi zabírají na dílně místo. Cena je 4000,-kč za obě světla se vším.

Kdybyste měl kdokoliv zájem tak volejte. Jsem schopný se domluvit možná i na té dobírce, i když nerad.

Uživatelský avatar
zrzawejchlup
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 02.05.2012 16:28
Bydliště: Praha

Re: Prodám: Originál bixenony Paššík 3BG - B5.5

Příspěvek od zrzawejchlup »

Prodáno! prosím o smazání!

Děkuji :)

Odpovědět

Zpět na „Bazar“