NABÍDKA:Rele sklopu zrcátek na DO

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

NABÍDKA:Rele sklopu zrcátek na DO

Příspěvek od Fillipho »

Prodám tuto opravdu kvalitní jednotku, která se dá v ČR sehnat Emotikona wink;) . Je cca 14 dní stará a jen odzkoušená (funguje perfektně) po zamčení se zrcátka sklopí, po zandání klíčku a do polohy II se odklopí, bohužel pro mě nevyhovující z hlediska překopání celé elektriky. Nedoporučuji to těm, který mají vše origo z výroby pro sklop, vznikají zde opravdu velké komplikace s připojením. Vzhledem k tomu, že mám vše ze supa a upravovat originální sklop nechci, posílám dál. Je to tedy vhodného pro toho, kdo má jen el.sklopná zrcátka a nic víc, nepotřebuje tedy velmi drahé motory stahovaček a kompletní kabeláž s ovladačem na sklop zrcátek. Tento typ relé je inovovaný a je možné připojit i tlačítko pro ruční sklop, jednotka je nastavená z výroby tak, že pokud jednou zamknete (zrcátka se sklopí) a znovu odemknete a zamknete, jednotka je vyřazená, jelikož si pamatuje poslední nastavení a nedrží motory pod napětím, je to fakt dobře vymyšlené ale jak jsem psal, pro mně nevhodné.
Jednotku nechám za 1500,-kč je nová 2 roky záruka, fakturu samozřejmě dám k tomu + návod na zapojení.
Přílohy
WP_20161022_13_39_36_Pro.jpg
WP_20161103_06_57_02_Pro.jpg
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Odpovědět

Zpět na „Bazar“