Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Passat B4 1,9 Tdi Variant - celé auto, nebo díly - STK do 15.5.2019
PříspěvekNapsal: 21.04.2019 19:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

30

Šumperk

Zdravím, je mi to líto, ale bohužel končím se svou B4kou. Nejdřív nějaké info, co je vlastně zač:

Rok výroby 1996, před X-lety dovoz z Itálie. Eko zaplacené, motor 1Z - od předchozího majitele chip na 81 kW (reálně po úpravách cca 120k +, neměřeno, ale jede víc než dobře), klima, ABS, MFA (budíky momentálně mimo auto, mám tam obyčejné), tempomat, zadní kotoučová náprava (předloni koupené nové zadní brzdiče), hagusy, tažné, elektricky nastavitelná sedačka řidiče (+ dodělané vyhřívání), velurové sedačky (nepotrhané, neprosezené, jezdím s tygřími potahy). Na kapotě (černá) a střeše (bílá) folie. Přihrádka u spolujezdce (US verze), kožený volant a řadící páka s manžetou. Dodělávaná loketní opěrka. Není nikde moc rezavá (jen po zimě nějaké fleky, už jsem je neřešil), má pořád ještě původné prahy. Jediná díra je v LP blatníku (pod lemem, není vidět). Ostřikovače světel (nezapojené, ale funkční) včetně větší nádoby a čerpadla, příprava na ostřikování intercooleru vodou. Cca rok staré přední světla a mlhovky. Dodělané denní svícení. Dělalo se na ní toho průběžně hodně... Pěkné letní 15" disky (čína) 4x100 205/55 (cca 90%). Najeto... odhadem 600 tis+ (prokazatelně několikrát stočená). STK do 15.5.2019 !!! STK určitě prodlužovat nebudu, jsou potřeba nějaké investice a práce - cca 1-2 tis.. Ještě na rovinu upozorním, že vzhledem ke zvýšenému výkonu může být problém na emisích - při normální jízdě to nepoznáte, ale na plný plyn hodně kouří.

Dělal jsem si ji pro sebe, servis doma, o co si řekla, to dostala. Nikdy se v ní nejedlo, nekouřilo, nezapřahal jsem vozík. Ale... Loni praské dva písty - vyměněny za nové, od té doby bere cca 1l oleje /1000 km. Další odešla spojka - vyměněna za novou. Letos začátkem roku turbo (vyměněno za repasované, najeto na něm cca 3000 km). Poslední v řadě odešel regulátor napětí na alternátoru, auto mělo nějakou dobu napětí v síti přes 15V, rozteklo se pár pojistek a odešlo pravděpodobně i něco dalšího. Regulátor se vyměnil, ale od té doby poblikávají budíky, špatně ukazují ručičky otáčkoměru, paliva a rychlosti, nefunguje tempomat... Navíc v důsledku toho stoupla spotřeba, teď jsem jel dálku 110 km/h po dálnici a vyšlo mi po tankování skoro 6l /100 (jezdila i pod 4l/100) což byla poslední kapka. Má i nějaké další vady, ale ty jsou řešitelné, problém je elektrika - je na to potřeba odborník (běžný automechanik je nejspíš bez šance), resp. ta spotřeba (ta byla to jediné, proč jsem si ho ještě nechával).

Auto čeká ekologická likvidace, mrzí mě to, ale další peníze do něj už prostě nedám (za poslední dobu přes 20 tis). Pokud by jste měli zájem, za celé bych chtěl 15 000,-. Slevovat nebudu. Bylo by to včetně zimních kol (na dojetí, origo VW poklice) a všech dílů co na něj doma mám (je toho víc). Ale nečekám, že ho vzhledem k chybám budete chtít. Proto pokud by jste o něco z něj měli zájem, tak, aby zůstalo pojízdné (aspoň schopné odtahu), ozvěte se. Zatím s ním jezdím, ale hledám jiné a pak se s ním rychle rozloučím.

Na fotkách není auto umyté ani čištěné, takhle momentálně vypadá.

Případné díly poštou ani PPL vzhledem k ceně dopravy neposílám, jen osobní vyzvednutí.

Auto je k vidění v Rudě nad Moravou (okres Šumperk). Telefon na mě: 776 212 661, případně mail: frigo@seznam.cz

Tomáš Pliska

Příloha:
venek_1.jpg
venek_1.jpg (425.2 KiB) Zobrazeno 1117 krát

Příloha:
venek_2.jpg
venek_2.jpg (365.83 KiB) Zobrazeno 1117 krát

Příloha:
interier.jpg
interier.jpg (368.12 KiB) Zobrazeno 1117 krát

Příloha:
dily.jpg
dily.jpg (282.94 KiB) Zobrazeno 1117 krát

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: Passat B4 1,9 Tdi Variant - celé auto, nebo díly - STK do 15.5.2019
PříspěvekNapsal: 26.04.2019 08:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.02.2008

5180

Mám, PV

Zdravím. Já bych měl zájem o přední nárazník s ostřikovači, možná i nějaké další díly.

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: Passat B4 1,9 Tdi Variant - celé auto, nebo díly - STK do 15.5.2019
PříspěvekNapsal: 27.05.2019 09:39 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

30

Šumperk

smazat prosím, děkuji

ICQ   Profil

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]