1,2TSI - vynechávání motoru

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
radek.n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 14.01.2008 16:18

1,2TSI - vynechávání motoru

Příspěvek od radek.n »

Ahoj,

občas se mi u 1,2TSI stane, že mi na zlomek sekundy vynechá motor. Je to normální? Má někdo podobný problém?

Mám najeto 6tis a je to půl roku staré auto.

anton1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 09.09.2010 21:03

Re: 1,2TSI - vynechávání motoru

Příspěvek od anton1 »

Mne sa to stalo, keď som zobral benzín z Tesco pumpy (ja viem som blbec), už som tam potom nikdy netankoval a motor už nikdy nevynechal. A ešte ma napadajú "prokousané" káble od hlodavcov, na Škoda fóre sú o tom iné bájky, takže by som ešte skontroloval kabeláž.
Golf Sportsvan 1,4 TSI Highline
ex Golf Plus 1,2 TSI

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: 1,2TSI - vynechávání motoru

Příspěvek od Pantani »

... a nebo pokuds natantoval někde marmeládu (jako kdysi já), tak i palivový filtr a čerpadlo. Bez vícero podrobností je možností bohužel nekonečno...
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,2TSI - vynechávání motoru

Příspěvek od Pali_no »

Ja mam rovnaky problem uz viac ako 2 roky, stava sa to hlavne v chladnejsich a vlhkych dnoch. Par krat mi menili SW, 1x retaz, raz kable a raz "rozvadzac" z ktoreho idu kable k svieckam. Nic nepomohlo. Nesuvisi to s benzinom, skusal som rozne znacky.

Uživatelský avatar
radekc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.08.2011 21:28

Re: 1,2TSI - vynechávání motoru

Příspěvek od radekc »

Občasný vynechání mi dělá prokousaný kabel od kuny. Hlavně v malých otáčkách při zátěži. Mám ho mimo patky - dál od motoru, takže míň často hází jiskru na kostru, stává se to velmi zřídka. Jak ho dám do patek, tak to dělá víc.
Pukud je auto v záruce, tak řešit řešit a řešit a nedat pokoj dokud to nebude cajk :good:
Rady typu špatnej motor apod. jsou nic neřešící a mimo mísu. :negative:
Golf VI 1.2TSI 63kw

Pali_no
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 31.10.2010 17:48
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,2TSI - vynechávání motoru

Příspěvek od Pali_no »

Update - mne to zahadne prestalo robit, "samo". Je pravdaa ze medzitym som bol na 3. garancke, neviem ci sa pri tom nemenia sviecky. Benzin je stale ten isty..

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“